Fitness

Pilates Nedir ?

Pilates, Yoga´dan sonra formda kalmanin yeni yolu. Madonna, Julia Roberts, Uma Thurman ve birçok ünlünün tercihi..

Madonna ve Julia Robertsla başlayan pilates fırtınası Türkiyeyi de etkisi altına aldı. Gülben Ergen, Sezen Aksu gibi isimlerin de merak sardığı, uzmanların "yogadan sonra formda kalmanın en iyi ve eğlenceli yolu" olarak tanımladığı pilates, sanıldığı gibi aletlerle değil, basit birkaç prensibe uyularak evde de yapılabiliyor.

Joseph Pilates´in kontroloji adini verdigi metodu, zihin ve beden bütünlügü öngören denge nefes ve hareket sistemlerinin bir sentezidir. Ekle... Devamı


Pilates Topu

Fitness, aerobik ve jimnastik çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Spor salonları, fitness merkezleri, okullar, anaokulları, fizik tedavi merkezleri, hastaneler, evlerde ve hatta ofislerde DELTA pilates toplarını kullanabilirsiniz. Dinamik oturma pozisyonları, antrenman ve tedavi edici egzersizler yapma imkanları bununla ilişkilidir. Vücudumuzun egzersiz yapmaya ihtiyacı var; bu ihtiyacınızı DELTA pilates topu ile karşılayabilirsiniz. Ölçü : 75 cm. Renk : Lacivert El pompası

32197

<... Devamı

Pilates Minderi

Pilates yapmak ne fayda sağlar?

Pilates; duruşunuzu düzeltiyor, esnekliğinizi artırıyor, unutulmuş kas gruplarınızı çalıştırıyor. Özellikle de sırt, bel, karın ve kalça bölgelerini güçlendiren bu aktivitenin diğerlerinden farkı; kasları uzatarak vücuda uzun ve ince bir görünüm kazandırması. Dayanıklılık, kuvvet antrenmanları ve jimnastikten parçalar taşıyan pilates; dayanıklılık, esneklik ve kas gelişimine yönelik çalışmalar ile vücudun hareket kabiliyetini ve vücudun duruşunu (posture) geliştirmektedir. Özellikle bel fıtığı, disk kayması, kalça ve diz problemleri olan kişilerde doğru... Devamı

Zayıflama Aletleri alırken dikkat etmeniz gereken incelikler

 

Zayıflama aletleri denilince aklımıza, koşu bantları, zayıflama kemerleri, kondisyon aletleri, aerobik ve fitnes aletleri, gibi aletler gelmektedir. Bu zayıflama aletleri adı verilen aletlerin büyük kısmı, ilk önceleri spor ve egzersiz için dizayn edilmeleri ve zamanla zayıflatıcı ve inceltici etkileri ön plana çıkınca zayıflama sektörü ve firmaları tarafından sahiplenmeleridir.

groupfitness

Zayıflama aleti seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar ve incelikler bulunm... Devamı


Forerunner 50 Nabız Ölçer

Açıklama

Antremanınıza Forerunner 50 ile başlayın.Kalp atışı monitörü ve adım sayacı ile veya her ikisi ile birlikte temini mümkün olan bu zarif spor saati koşu,bisiklet¹ ve diğer fitness aktiviteleri için idealdir.Ayrıca kaydettiği antreman bilgilerinizi otomatik olarak bilgisayarınıza iletme özelliği ile size bilgilerinizi analiz etme,saklama ve Garmin Connect sayesinde paylaşma imkanı sunar.fr50

İhtiyacınız Olan Bilgiyi Alınİster açık havada ister kapalı alanda.Uygun fiyatı ile Forer... Devamı


Heart Scan

 AçıklamaKolayca elde taşınabilmesi ve 30 sn lik ölçümle ECG datalarına ulaşabilmesi sayesinde sağlık ve fitness profesyonelleri için ideal bir çözümdür. Herhangi bir anda ve herhangi bir yerde kolaylıkla kullanılabilmesi sayesince kardiyak semptomların belirlenmesinde büyük kolaylık sağlar. Tüm okumalar SD kart üzerinde saklanabilen verilerin yazılım sayesinde PC ortamına aktarılabilmesi de mümkündür.

c3Tek başına kullanıabilmesi,300 ölçüme kadar bilgileri hafızada tutabilmesi, verilerin LCD ekran üzeri... Devamı


C966i Experience Serisi Koşu Bandı

En ağır kullanım şartlarına dayanıklı profesyonel koşu bandı 29 programlı Experience Serisi Elektronik Gösterge Cardio Theater televizyon sistemi ile tam entegre görünüm En üst düzey seviyede hizmet veren fitness salonları için idealdir.

2302200815175623022008151810

C966i kullanım kolaylığı, ileri teknoloji ve mükemmel tasarımı ile en doğal koşu ortamını kullanıcılarına sunuyor. Precor koşu ban... Devamı


C932i Experience Serisi Koşu Bandı

Standart profesyonel koşu bandı Kullanımı kolay kullanım paneli Entegre eğlence sistemleri Fitness salonları için tasarlanmıştır.

C932i koşu bandı yüksek teknolojisini, kalite ve kolay kullanım özelliği ile birleştirip kullanıcısına dayanıklılık ve verimlilik sağlar. 5 değişik program donanımıyla sunulan C932i koşu bandı her kesimden kullanıcısının ihtiyaçlarına cevap veriyor.

dc1dc2

 

Devamı


C846i U Dikey Bisiklet

En ağır kullanım şartlarına dayanıklı dikey bisiklet 12 programlı Experience Serisi Elektronik Gösterge En üst düzey seviyede hizmet veren fitness salonları için idealdir. C846i dikey bisiklet, ergonomik tasarımıyla egzersizin maksimum konforda yapılmasını sağlıyor. Müşterilerinizin aradığı konfor, güven ve performansı dört dörtlük bir şekilde sunabilen bir model...3 parçalı krank sistemi, ağır ve sağlam çelik gövdesi ile yoğun ticari kullanımlar için idealdir. Kayış SistemiPoly-V kayış sistemi ile donatılan bisiklet kullanıcıya yumuşak ve sessiz pedal çevirme keyfi verir. Geleneksel zincir... Devamı


C846i R Yatay Bisiklet

Bir bakışta C846i R Yatay Bisiklet

030

En ağır kullanım şartlarına dayanıklı yatay bisiklet 12 programlı Experience Serisi Elektronik Gösterge En üst düzey seviyede hizmet veren fitness salonları için idealdir.

 

C846i yatay bisikletin doğru açıda tasarlanmış koltuğu sırta tam destek sağlarken, aynı zamanda kullanıcılara maksimum konforu sunar. Başlangıç direnç seviyesinin düşük olması sayesinde yeni başlayanların ve deneyimli kullanıcıların egzersize hızla başlamasını sağlar.

Sm... Devamı
Zayıflama ve Egzersiz (Bu Yazıyı Mutlaka Okuyun)

ZAYIFLAMA VE EGZERSİZBir perhiz planını bir egzersiz planıyla birleştirirseniz kilo vermek ve kilonuzu korumak çok kolaylaşır. Egzersiz kalori harcamanızı artırır. Aldığınız kalori miktarındaki bir azalmayla birleştiğinde. egzersiz bir zayıflama programı için çok değerlidir ve kasları güçlendirmeye, enerjinizi arttırmaya ve kendinizi sağlıklı hissetmenize yardımcı olur. Enerji eksikliği, zayıflayan insanların genel bir şikayetidir. Egzersizin yararları büyüktür, ama yalnızca bir egzersiz planına bağlı olarak hızlı bir zayıflama umut etmeyin. Zayıflama düzenli olmalıdır ve en iyi olarak doğr... Devamı


Bremshey Fitness-Sehpası

Bremshey Fitness Sehpası hem üniversal ağırlık sehpası olarak hemde karın kas çalışdırıcı olarak kullanabilinir. Yumşak yastıklar burda ideal destek için bakıyor. Bremshey Fitness Bank şasisi stabilite için bakıyor ve 110 kg´ya kadar olan yüklere izin veriyor.

t41

Üniversal Ağırlık Sehpanın ve Mekik Aletin birleşimi Dayanıklı şasi: 5 cm x 5 cm Çift renkli: krom, gri / epoksitli Yumşak yastıklı Katlanabilir Kişisel ayar: - oturma yeri: 3 pozisyon - arkalık: 10 pozisyon Maksimum kullanıcı ağırlı... Devamı


Evde Sandalyede Dip Chair Dip Triceps Egzersiz

Evde Sandalyede Dip Chair Dip Triceps Exercise

... Devamı

C580U

Eddy-current Sistemi ve Poly-v Kayış Transmisyon Sistemi

C580U en yüksek performansı ve tasarım standartlarını sunuyor. İki ayrı kalp atışı hızı ölçme alanı, kullanıcılara farklı duruş pozisyonlarında nabızlarını kontrol etme şansı sağlıyor. Son derece geniş oturma alanı, tüm kullanıcılar için ekstra konfor vaat ediyor.

Bunun yanı sıra, tek dokunuşla kayış ayarı yapılabilen geniş pedalları, büyük kolaylık getiriyor.

0321

 

Bilgisayar kontrollü eddy-current sistemi ve poly-v ... Devamı


C580R

C580R müşterileri ve işletme sahiplerini fazlasıyla memnun edecek benzeri olmayan özelliklere sahip. Koltuklarının, arkasındaki havayı geçiren ComfortDri teknolojisi sayesinde kullanıcının tüm egzersiz boyunca kuru ve konforlu kalmasını sağlıyor. Ergonomik yatay tasarımı, sırta ve bele destek sağlayarak omurgalardaki stresi azaltıyor ve kullanıcılara maksimum konforu sunuyor. Farklı pozisyonlarda ayarlanabilen sırt desteği ve tek dokunuşla kayış ayarı yapılabilen geniş pedallarıyla egzersiz keyfini zirveye taşıyor.

Entegre Televizyonlu Eğlence Sistemi

10.2 LCD ekranı ile C580R... Devamı


C570U

C570U en yüksek performansı ve tasarım standartlarını sunuyor. İki ayrı kalp atışı hızı ölçme alanı, kullanıcılara farklı duruş pozisyonlarında nabızlarını kontrol etme şansı sağlıyor.

Eddy-current Sistemi ve Poly-v Kayış Transmisyon Sistemi

Bilgisayar kontrollü eddy-current sistemi ve poly-v kayış transmisyon sistemi pedal çevirme egzersizinin sessiz ve pürüzsüz olarak yapılmasını sağlar. Egzersizin zorluk derecesi, tuşlara basarak 20 farklı kademede ayarlanabilir.

0325

 

J... Devamı


C570R

C570R müşterileri ve işletme sahiplerini fazlasıyla memnun edecek benzeri olmayan özelliklere sahip. Koltuklarının arkasındaki havayı geçiren ComfortDri teknolojisi sayesinde kullanıcının tüm egzersiz boyunca kuru ve konforlu kalmasını sağlıyor.

Eddy-current Sistemi ve Poly-v Kayış Transmisyon Sistemi

Bilgisayar kontrollü eddy-current sistemi ve poly-v kayış transmisyon sistemi pedal çevirme egzersizinin sessiz ve pürüzsüz olarak yapılmasını sağlar. Egzersizin zorluk derecesi, tuşlara basarak 20 farklı kademede ayarlanabilir.

Devamı


Delta Pilates- Yoga Egzersiz Multi-Set- DMS 41

Ürün Adı : DELTA PİLATES & YOGA EGZERSİZ MULTI-SET DMS 41

31911Bu multi-set; aşağıda açıklamaları belirtilen şu 4 üründen oluşmaktadır: AB ROLLER (CRUNCH TRAINER - KARIN MEKİK ALETİ) Karın kasları üzerinde süper etkili bir mekik aletidir. Boyun kısmındaki yastık hareket sırasında ense ve boyun kısmını destekler. Ab Roller, sadece kolay bir hareketle karın kaslarınızı hedefler. Crunch hareketi karın kaslarınızı ayırır ve güçlendirir. Yastıklı başlık boynunuzdaki gerilimi azaltır. Yatay kalkışlar ya... Devamı


Delta Pilates -Yoga Set DS 790 + Pilates Liastiği

PİLATES & YOGA SET  ds 790 + PİLATES LASTİĞİ

 

pilates1Set İçeriği : Pilates Topu, Pilates Çemberi, Pilates Minderi & Yoga Mat, Pilates Topu Pompası

Pilates Topu :65 cm mavi renk pilates topu

Fitnes, aerobik ve jimnastik çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Spor salonları, fitnes merkezleri, okullar, anaokulları, fizik tedavi merkezleri, hastaneler, evlerde ve hatta ofislerde DELTA pilates toplarını kullanabilirsiniz.

Dinamik oturma pozisyonları, antrenman ... Devamı


Life Fitness Koşu Bantları T7 - 0

xy85

Life Fitness Koşu Bantları T7 - 0 Ana Özellikler

 3-HP DC motor,Magna Drive Motor Sistemi   FlexDeck Esnek Zemin Sistemi   0.8 20 km/saat; 0 15% Egim   Nabiz Ölçme: Polar® telemetry ve Lifepulse El Sensörü   Vücut Ergonometrisine Uygun Tutunma Barlari Hill,Random ve Manual Programları   İnteractive Programlar   Sport Training Programları   EZ Incline Programı   My Workouts Kişisel Programlar   GoSystem Quick Start Özelliği   My Own Custom Workout Programı Nabiz Ölçme: Polar® telemetry ve el ... Devamı

Life Fitness Koşu Bantları T3 Basic Konsol

xy86

Life Fitness Koşu Bantları T3 Basic Konsol

 Ana Özellikler

 3-HP DC motor,Magna Drive Motor Sistemi FlexDeck Esnek Zemin Sistemi   0.8 20 km/saat; 0 15% Egim   Nabiz Ölçme: Polar® telemetry   Vücut Ergonometrisine Uygun Tutunma Barlari   Hill,Random ve Manual programları   EZ Incline Programı GoSystem Quick Start özelliği Bilgilerinize Ulaşabileceğiniz LED Ekran Life Fitness T3 Kosu Bandı Güç : 220 volt, 16 amp Motor: Sürekli 3 hp, DC MagnaDrive Motor Sytem. Kosu yüzeyi: 153 cm x 51... Devamı

Life Fitness Signature Serisi

xy90

IDEA ödüllü Signature Serisi, geleneksel ağırlık seçimli ekipmanlara meydan okuyor ve ağırlık çalışma kavramına yeni bir yorum getiriyor. 20 yılı aşkın çalışmalarımızı, biyomekanik alanındaki uzmanlığımızı ve müşterilerimizin isteklerini bu ağırlık çalışma ekipmanları serisinde bir araya getirdik. Sonuçta ortaya benzersiz bir estetiğin olağanüstü isçilikle bir arada harmanlandığı mükemmel bir seri çıktı. Signature Serisi ile hem üyelerinizi memnun edecek, hem de ticari performansınızı üst seviyele... Devamı


Signature Cable Motion Serisi

xy94

Kendi Yolunuzu Çizin

Life Fitness tarafından sunulan Cable Motion Teknolojisi ile artik kendi yolunuzu çizebileceksiniz. Çok boyutlu bu ağırlık çalışma cihazı, denge, dayanıklılık ve güç isteyen müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek. Sonsuz egzersiz seçenekleri tekli istasyonlar, çoklu kullanım ve diğer özellikleri ile, salonunuza gelen tüm müşterilerinizin bakışlarını üzerine çekecek. Bütün müşterileriniz sıranın bir an önce kendilerine gelmesini isteyecek. Böylece siz de yatırımla... Devamı

Signature Serisi Benchler ve Racklar

xy96

Strength in Beauty Aesthetics. Performance. Integration. Introducing Signature Series Benches and Racks from Life Fitnessuniquely designed to deliver the performance features that experienced users demand, while offering the approachability new users desire. Only our new line of benches and racks delivers a design that seamlessly integrates with our Signature and Cable Motion series, creating a family of 44 superior strength-training products. The new Life Fitness Signature Series Benches and Racks c... Devamı

Life Fitness Pro2 Serisi

xy99

Pro2 Serisi sayısız ihtiyaçlarınıza, salonunuzun, müşterilerinizin ve eğitmenlerinizin her türlü gereksinimine cevap vermek üzere tasarlanmış bir ağırlık cihazları serisidir. Bu seriyi üretirken çok tutulan Pro Serisi ürün grubumuzu, yani yıllardır tanıdığınız ve beğendiğiniz cihazları ele alıp, daha akilli biyomekanik sistemlerle ve daha fazla güvenilirlik sağlayan özelliklerle donatarak daha da dayanıklı hale getirdik. Pro2 Serisi, ağırlık cihazları kullanılan her salonda mutlaka bulunması gerek... Devamı


Life Fitness Fit Serisi

xy111

Kısıtlı mekanlar ve bütçeler için en iyisi Eğer yeriniz ve bütçeniz kısıtlı ise, Fit Serisi ekipmanlar tam size göre demektir. Sahip olmak için fazla bir bütçe gerektirmeyen bu vücut geliştirme ekipmanları mekanın kısıtlı olduğu birçok yere sigar ve çok istasyonlu ünitelerden, çift ve çok fonksiyonlu egzersiz cihazlarından, benchlerden ve racklardan oluşmaktadır. İnsanları kendisine çeken ve kullanımı kolay bu ekipmanlar, Life Fitnessin sağlamlık ve dayanıklılık güvencesi altında. Fit Serisi her ye... Devamı

Life Fitness Koşu Bantları 93Ti

xz

xz1

xz2

Ana Özellikler

 Türkçe men ü  DX3 Bant ve Zemin Sistemi   FlexDeck Esnek Zemin Sistemi 0.8 20 km/saat  0 15% eğim Güçlü 4-HP AC motor ve Magna Drive Motor sistemi Vücut Ergonometrisine Uygun Tutunma Barları ve Kaymaz Yan Basma Yerleri 26 Karakter alphanumerik mesaj ekranı  Nabız Ölçüm Sistemi: Lifepuls... Devamı

Life Fitness Koşu Bantları 91Ti

xz3

xz4

Ana Özellikler

 Türkçe menü Everwax Otomatik Yağlama Sistemi FlexDeckEsnek Zemin Sistemi 0.8 16 km/saat; 0 15% Eğim 3-HP DC motor Manual, Hill ,Random , Quick Start Programları Cardio ve FatBurn Interactive Programları Vücut Ergonometrisine Uygun Tutunma Barları 18 Karakterli 7 Segmentli Alfanumerik Mesaj Merkezi ve Egzersiz Profil Ekranı Nabız Ölçüm Sistemi: Lifepulse El Sensörleri ve Polar® tel... Devamı

Classic Serisi Dikey Lifecycle Bisiklet

xz5

Classic Serisi Dikey Lifecycle Bisiklet

 Ana Özellikler

 Comfort Curve Plus Sele: Konveks dizayni ve kolay degistirilebilen 27 kademeli ayar mekanizmasi sayesinde hem rahat hem de konforlu egzersiz yapin.   Nabiz Ölçümü : Patentli Lifepulse dijital nabiz ölçüm sistemi sayesinde fitness sektöründe gerçege en yakin degeri elde edin. Elektriksiz Çalisma: Elektriksiz yani ortalikta kablolar olmadan istediginiz yere yerlestirip hem elektrik sarfiyati yapmadan hem de görüntü kirliligi yaratmad... Devamı

Günde 10 Dakika

Güzel Bir mide ve görüntü için Günde 10 dakika yeter

... Devamı

Alt Vücüt merkezli (Bayanlara özel hareketler)

Alt Vücüt merkezli bu haareket size kalça ve uyluğu şekilendirmeye yarayacaktır.Evde basit bir halı veya minder üzerinde günde 15 dakikanızı aıyrmanız yeterli olacaktır.

... Devamı

Maeve Veneziani Omuz çalışması

Maeve Veneziani, eğitimli bir dansçı. Bale yönlendikten sonra jimnastik salonlarda  spor kulüplerinde program oluşturuyor.

... Devamı

Basit bir bacak çalışması

Basit egzersizlerle bacak çalışması,seyretip yapmanız yeterli olacaktır.

... Devamı

Activa Yoga Seti AC75

ac75a

ac75b

PVC yoga minderi (173*60cm), 2 adet yoga bloku (23*15*7cm) ve yoga kayışından oluşurPratik taşıma çantası sete dahildirToplam set ağırlığı 1,5kg

... Devamı

GYMATE Step Tahtası

GYMATE Step Tahtası    Step tahtasının yüksekliği 2 kademede ayarlanabilmektedir. İki renk alternatifi vardır.

a)Siyah - Kırmızı

b)Kırmızı - Siyah

gymatesteptahtasi

... Devamı


Aerobik Video Bacak çalışması

Bayanların ilgisini çekecek evde rahat şekilde yapılacak minder üzerinde yapılan daha çok bacak ve karın kaslarını çalıştıran bir video

... Devamı

Bikini Vücüdu için 5 Dakika Egzersiz

 

Bikini Vücüdu için 5 Dakika Egzersiz

... Devamı

1 seansta 7 cm incelme

1 seansta 7 cm incelme başlıklı Ultratone Haberi

... Devamı

Bölgesel Zayıflamada Hypoxi Trainig

Bölgesel Zayıflamada Hypoxi Trainig ilgili haber video görülmektedir.

... Devamı


Yatay Bisiklet Voit AT-200

voit3

Gösterge Bilgileri : Zaman, mesafe, hız, efor, RPM (dakikadaki adım sayısı), kalori ve nabız atışını gösterir.Program Sayısı : Geniş, kullanımı kolay, programlanabilir. 16 adet zorluk seviyesi (dokunmatik) 12 hazır program, 1 kullanıcı programı ve 4 nabız kontrol programı. EKG nabız seviyesini doğru olan seviyede tutar. Cihazın Kurulu Ebatları : 148x51x122 cm.Cihazın Ağırlığı : 51 kg.Nabız Ölçme Özelliği : Avuç içinden nabız ölçer.Pedal Sistemi : Ergonomik uyumlu selesi ve arka yastığı, bacaklar... Devamı


Kondisyon Bisikleti Voit BK175

voit4

Gösterge Bilgileri : Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız Gösterge Tipi : LCD ekran Kişi Taşıma Kapasitesi : 100 kg.Cihazın Kurulu Ebatları : 96x112x47 cm. Cihazın Ağırlığı : Net: 20 kg. Brüt: 22 kg. Cihaz Rengi : Siyah Pedal Sistemi : Manyetik sistem. Nabız Ölçme Sistemi : Elden nabız ölçer. Diğer Özellikler : Ekonomik boydur. Ev için idealdir.

... Devamı

En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""