1

Forerunner 50 Nabız Ölçer

Kategori : Nabız Ölçer

Açıklama

Antremanınıza Forerunner 50 ile başlayın.Kalp atışı monitörü ve adım sayacı ile veya her ikisi ile birlikte temini mümkün olan bu zarif spor saati koşu,bisiklet¹ ve diğer fitness aktiviteleri için idealdir.Ayrıca kaydettiği antreman bilgilerinizi otomatik olarak bilgisayarınıza iletme özelliği ile size bilgilerinizi analiz etme,saklama ve Garmin Connect sayesinde paylaşma imkanı sunar.
fr50

İhtiyacınız Olan Bilgiyi Alın
İster açık havada ister kapalı alanda.Uygun fiyatı ile Forerunner 50 ,size antremanınızla ilgili ;antreman zamanı,yürüyüş hızı,mesafe,lap hızı,lap mesafesi,ortalama ve en iyi hız,kalori hesabı,maksimum ve ortalama kalp atış hızı gibi gerekli bilgiler sunar².3 farklı versiyonu mevcuttur. Forerunner 50 performansınızı ve gelişiminizi ölçmeye yarayan farklı aksesuarla birlikte gelir.
fr51

Kalbinizi Dinleyin
Forerunner 50 siz antreman halindeyken kalp atış hızınızı en etkili biçimde izler , kaydını tutar ve sizi bilgilendirir.Forerunner 50 ile kablosuz bağlantı kurabilen dijital kalp atış monitörü kalp atışınızı (dakika bazında) kesintisiz bir şekilde izler .Hatta antremanınızdan en yüksek verimi almanız için olması gereken kapl atışı hızını gösterir.Antremanınız biter bitmez ise Forerunner 50 çalışmaya devam eder ve bilgilerinizi kablosuz bir şekilde bilgisayarınıza aktarır.

Hızı ve Mesafeyi Ölçün
Garminin kablosuz adım sayacı ile donatılmış olan Forerunner 50 ister koşu bandında ister kaldırımda olun koşu hızınızı,mesafenizi ve yaktığınız kalorileri sizin için hesaplar.Adım sayacınızı ayakkabınızın bağcığına takın ve sizin harekete başlamanızla sayaç ,bilgileri forerunner 50 ye yollasın.Antreman sonrasında Forerunner 50 bilgisayarınızın çekim alanına girer girmez bilgilerinizi otomatik olarak transfer etmeye başlasın.

Sürüşünüzü İzleyin
Forerunner 50 opsiyonel olarak hız/ritim sensörü ile eşleştirildiğinde sürüşünüzün hızını ve mesafenizi izler.Kablosuz hız/ritim ölçer sensör bisikletinize monte edildiğinde siz pedal çevirdikçe ritminizi ve hızınızı ölçer.Sensör arka tekere de takılabildiğinden kapalı alanlarda dahi kullanıma uygundur.

Koşun,Düzenleyin,Depolayın ve Paylaşın
Kilometrelerce yol kat ettiniz ve şimdi bu bilgiyi depolamak istiyorsunuz.Garminin yenilikçi wireless ANT+Spor teknolojisi ile , antreman bilgileriniz cihazınızın kapsama alanına girmesiyle birlikte bilgisayarınıza aktarılır.Kablosuz ve bağlantısız.Bilgileriniz analiz etmeniz ve Garmin Connect veya Garmin Training Center® donanımı sayesinde diğerleri ile paylaşmanız için hazır olur.

 • Bisiklet tutacağı ve hız/ritim sensörü opsiyonel aksesuarlardır.
 • Özellikler modelden modele değişebilir.

Boyutlar: 4.2 x 5.8 x 2.0 cm
Ekran Boyutu: 2.4 x 1.8 cm
Ekran Çözünürlüğü: 176 x 220 pixel
Ağırlık: 42.5 gr
Batarya çalışma süresi: 12 ay
Yüksek hassasiyetli GPS alıcısı: Yok
Genel dünya haritası: Yok
Harita Ekleyebilme Özelliğ: Yok
Kalp Atış Hızı Ekranı: Var
Adım sayacı: Var
Bisiklet Hız/ritim Sensörü: Var
Sanal Ortak (dijital bir kişi ile yarışma): Yok
Tempo Alarmı (hedeflediğiniz tempodan saptıgınızda alarm ile sizi uyarır): Var
Aralıklı Antreman (dinlenme aralıkları ayarlayabilme): Var
Barometrik Altimetre: Yok
Spor saati: Var

ismail 18-11-2009 11:48

  Nabız Ölçer hakkında

  Okan

  Cihaz kalp atışını hangi hassasiyette ölçüyor?

  Çalışma mekanizması nedir? Bilekten pulse´ mı okuyor, yoksa parmak ucundan mı?

  Fiyatı nedir ve nereden alınabilir?

  04-01-2010 09:35

   Nabız Ölçer hakkında

   ismail Bayraktar Avatar

   Firma olarak satış işlemlerine başlamadık ancak sizlere bunlarla ilgili bilgi alacağınız telefon numaraları verebiliriz.

   0 216 415 86 87 

   0 216 415 86 88

   Php coder
   04-01-2010 10:19
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""