1

C580R

Kategori : Bisikletler

C580R müşterileri ve işletme sahiplerini fazlasıyla memnun edecek benzeri olmayan özelliklere sahip. Koltuklarının, arkasındaki havayı geçiren ComfortDri teknolojisi sayesinde kullanıcının tüm egzersiz boyunca kuru ve konforlu kalmasını sağlıyor. Ergonomik yatay tasarımı, sırta ve bele destek sağlayarak omurgalardaki stresi azaltıyor ve kullanıcılara maksimum konforu sunuyor. Farklı pozisyonlarda ayarlanabilen sırt desteği ve tek dokunuşla kayış ayarı yapılabilen geniş pedallarıyla egzersiz keyfini zirveye taşıyor.

Entegre Televizyonlu Eğlence Sistemi

10.2 LCD ekranı ile C580R, kullanıldığı kondisyon salonuna en gelişmiş teknolojileri sunar. Çok kaynaklı ekran girişi (bir adet üç fişli RCA ve bir adet co-axiel) kullanılan salona uygulama esnekliği sağlar, ayrıca iki adet kulaklık girişi ile olası arızalar esnasında cihazın devre dışı kalması engellenir. 10.2 boyundaki ekranda tam ekran olarak egzersiz data bilgileri veya tam ekran televizyon (video) görüntüsü izlenebilir. Arzu edildiği takdirde ekran TV (video) ve egzersiz bilgilerini paylaşacak şekilde ayrıştırılabilir. Cihaz CSAFE uyumludur.

0324

 

Eddy-current Sistemi ve Poly-v Kayış Transmisyon Sistemi

Bilgisayar kontrollü eddy-current sistemi ve poly-v kayış transmisyon sistemi pedal çevirme egzersizinin sessiz ve pürüzsüz olarak yapılmasını sağlar. Egzersizin zorluk derecesi, tuşlara basarak 20 farklı kademede ayarlanabilir.

0323

Fitness Test

C580R kullanıcıların kondisyon düzeyini 2 farklı test ile (Bruce ve Gerkin) ölçüm imkanı sunar.

CardioAdvisor Sistemi

Kişinin yaşına ve amacına göre olması gereken kalp atış hızı sürekli olarak ekranda görülebilir. (Kilo vermek için egzersiz esnasında olması gereken nabız atışı, kondisyon düzeyini artırmak için olması gereken kalp atış hızı ve bu iki değerin ortalaması.)

Ergonomik Koltuk

Sürüş keyfini artıran, vücudu kavrayan ergonomik ve konforlu koltuk, kullanıcının bacak boyuna göre kolayca ileri-geri ayarlanabilir.

ismail 26-11-2009 09:33
    Alakalı Konular: Bisikletegzersizzayiflama
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""