1

C580U

Kategori : Bisikletler

Eddy-current Sistemi ve Poly-v Kayış Transmisyon Sistemi

C580U en yüksek performansı ve tasarım standartlarını sunuyor. İki ayrı kalp atışı hızı ölçme alanı, kullanıcılara farklı duruş pozisyonlarında nabızlarını kontrol etme şansı sağlıyor. Son derece geniş oturma alanı, tüm kullanıcılar için ekstra konfor vaat ediyor.

Bunun yanı sıra, tek dokunuşla kayış ayarı yapılabilen geniş pedalları, büyük kolaylık getiriyor.

0321

 

Bilgisayar kontrollü eddy-current sistemi ve poly-v kayış transmisyon sistemi pedal çevirme egzersizinin sessiz ve pürüzsüz olarak yapılmasını sağlar. Egzersizin zorluk derecesi, tuşlara basarak 20 farklı kademede ayarlanabilir.

Entegre Televizyonlu Eğlence Sistemi

0322

 

10.2 LCD ekranı ile C580U, kullanıldığı kondisyon salonuna en gelişmiş teknolojileri sunar. Çok kaynaklı ekran girişi (bir adet üç fişli RCA ve bir adet co-axiel) kullanılan salona uygulama esnekliği sağlar, ayrıca iki adet kulaklık girişi ile olası arızalar esnasında cihazın devre dışı kalması engellenir. 10.2 boyundaki ekranda tam ekran olarak egzersiz data bilgileri veya tam ekran televizyon (video) görüntüsü izlenebilir. Arzu edildiği takdirde ekran TV (video) ve egzersiz bilgilerini paylaşacak şekilde ayrıştırılabilir. Cihaz CSAFE uyumludur.

Fitness Test

C580U kullanıcıların kondisyon düzeyini 2 farklı test ile (Bruce ve Gerkin) ölçüm imkanı sunar.

CardioAdvisor Sistemi

Kişinin yaşına ve amacına göre olması gereken kalp atış hızı sürekli olarak ekranda görülebilir. (Kilo vermek için egzersiz esnasında olması gereken nabız atışı, kondisyon düzeyini artırmak için olması gereken kalp atış hızı ve bu iki değerin ortalaması.)

Ergonomik Sele

Ergonomik sele yukarı/aşağı ve ileri/geri ayarlanarak kullanıcıların egzersizlerini rahat yapabilmelerini garantiler.

ismail 26-11-2009 09:29
    Alakalı Konular: Bisikletegzersizzayiflama
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""