1

Life Fitness Pro2 Serisi

Kategori : Ağırlık Çalışma Merkezleri

xy99

Pro2 Serisi sayısız ihtiyaçlarınıza, salonunuzun, müşterilerinizin ve eğitmenlerinizin her türlü gereksinimine cevap vermek üzere tasarlanmış bir ağırlık cihazları serisidir. Bu seriyi üretirken çok tutulan Pro Serisi ürün grubumuzu, yani yıllardır tanıdığınız ve beğendiğiniz cihazları ele alıp, daha akilli biyomekanik sistemlerle ve daha fazla güvenilirlik sağlayan özelliklerle donatarak daha da dayanıklı hale getirdik. Pro2 Serisi, ağırlık cihazları kullanılan her salonda mutlaka bulunması gereken bir ürün grubudur. Ayrıca tek bir kaynaktan, Life Fitnessden sağlayabileceğiniz pek çok ağırlık cihazı serisi seçeneğinden sadece birisidir

xy98

Pro2 Serisi Özellikleri
 
 
 Pro2 Serisi, yeni başlayan herkesin kullanabileceği kadar basit, daha deneyimli üyelerinizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadar güçlüdür.
 
 
 Güçlü 2"x 4" ve 2"x 3" çelik borular, hassas kaynak yerleri, paslanmaz çelikten tespit parçaları ve içten yağlanan kabloları Pro2 Serisini en zorlu ortamlar için ideal seçenek haline getirmektedir.
 
 
 Pro2nin kullanımı kolay ve rahat koltuk ayar sistemi, uygun noktalarda sağlam bir şekilde kilitlenerek, kullanıcıların her zaman güvenli koşullarda çalışmalarına olanak verir.
 
 
 Pro2 Serisi cihazların üzerinde yer alan kullanımı kolay talimat ve yönlendirme plakaları, cihazların en doğru kullanım seklini ve çalıştırılan kasları gösterir.
 
 
 Ağırlık seçme pimi, uygun konuma manyetik olarak kilitlenir ve pimin yerinden çıkmasının önlenmesine yönelik olarak ağırlık bloğuna esnek ve üzeri kaplı bir spiral ile tutturulmuştur.
 
 
 Baz ve ilave özelliklerle donatılmış SE modelleri mevcuttur. 

ismail 29-11-2009 21:01
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""