1

Life Fitness Fit Serisi

Kategori : Ağırlık Çalışma Merkezleri

xy111

Kısıtlı mekanlar ve bütçeler için en iyisi
Eğer yeriniz ve bütçeniz kısıtlı ise, Fit Serisi ekipmanlar tam size göre demektir. Sahip olmak için fazla bir bütçe gerektirmeyen bu vücut geliştirme ekipmanları mekanın kısıtlı olduğu birçok yere sigar ve çok istasyonlu ünitelerden, çift ve çok fonksiyonlu egzersiz cihazlarından, benchlerden ve racklardan oluşmaktadır. İnsanları kendisine çeken ve kullanımı kolay bu ekipmanlar, Life Fitnessin sağlamlık ve dayanıklılık güvencesi altında. Fit Serisi her yere uyar.

xy100


Fit Serisi Özellikleri
 
 
 Bu ürünler, mekanın kısıtlı olduğu yerler için ideal çözümler sunar. Çok amaçlı jimnastik aletleri ve ikili egzersiz cihazları ile, küçük metrekareli tesislerinizde müşterilerinizin yapacağı egzersizlerin çeşitliliğini en az ikiye katlayabilirsiniz.
 
 
 Geliştirilmiş biyomekanik özellikler, ekipmanların kullanıcıların doğal hareketlerini izler ve benzersiz bir egzersiz deneyimi yaşatır. Tüm boylardaki kullanıcılar için uygundur.
 
 
 Basit tasarım özellikleri sayesinde çalışma şekillerinin anlaşılması ve kullanımı son derece kolaydır.
 
 
 Kolay ayarlanabilir olması, seçimli çift fonksiyonlu cihazlarda bir egzersizden diğerine hemen hiçbir çaba sarf etmeden geçiş imkanı sunar.
 
 
 Yeni başlayanlar için 5 kgden deneyimli kullanıcılar için standart 105 kgye kadar tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar.
 
 
 Tüm Life Fitness ekipmanlarında olduğu gibi, Fit Serisi de sonsuza kadar dayanacak şekilde imal edilmiştir. Bu dayanıklılığı basit tasarım özelliklerinden ve imalatında kullanılan kendini kanıtlamış malzemelerden kaynaklanmaktadır.
 
 
 Tüm seride standart endüstriyel tasarımlara sadik kalınmış olduğundan salonlarınıza son derece sik ve çekici bir görünüm kazandırır. 

ismail 29-11-2009 21:05
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""