1

C846i R Yatay Bisiklet

Kategori : Bisikletler

Bir bakışta C846i R Yatay Bisiklet

030

 • En ağır kullanım şartlarına dayanıklı yatay bisiklet
 • 12 programlı Experience Serisi Elektronik Gösterge
 • En üst düzey seviyede hizmet veren fitness salonları için idealdir.

 

C846i yatay bisikletin doğru açıda tasarlanmış koltuğu sırta tam destek sağlarken, aynı zamanda kullanıcılara maksimum konforu sunar. Başlangıç direnç seviyesinin düşük olması sayesinde yeni başlayanların ve deneyimli kullanıcıların egzersize hızla başlamasını sağlar.

SmartRate® ile Biofeedback Alanı

0301

Üst iki pencerede (Önemli egzersiz bilgileri ekranı) yakılan kalori ve kalp atış hızı bilgilerine sürekli olarak ulaşabilmek mümkün. Kullanıcı yaş bilgisini ekrana girdiğinde SmartRate®, kişinin o anki nabzının hangi hedefe yönelik çalışma sağladığını grafik ekranda gösteriyor. Bu sayede kişiler, yağ yakma veya kondisyon artırma, hedef üstü veya hedef altında kalma gibi sonuçları sürekli olarak ekrandan takip edip tempolarını ayarlayabilirler.

 Hızlı Başlama Tuşları (Tap Control)

0302

Bütün PRECOR Experience ürün serisinde ortak olarak kullanılan Hızlı Başlama Tuşları cihazı anında çalıştırmanızı sağlarken, en önemli fonksiyonlara da hükmetmenizi sağlar. Cihazın ayırıcı bir özelliği olan Hızlı Başlama Tuşları, kullanım kolaylığının yanında, her basışınızda hissedebileceğiniz klik sesi sayesinde verdiğiniz emri algıladığını belirtir

ismail 18-11-2009 19:23 Edit:26-11-2009 08:18
  Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
  En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
  Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
  Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""