1

Signature Cable Motion Serisi

Kategori : Ağırlık Çalışma Merkezleri

xy94

Kendi Yolunuzu Çizin

Life Fitness tarafından sunulan Cable Motion Teknolojisi ile artik kendi yolunuzu çizebileceksiniz. Çok boyutlu bu ağırlık çalışma cihazı, denge, dayanıklılık ve güç isteyen müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek. Sonsuz egzersiz seçenekleri tekli istasyonlar, çoklu kullanım ve diğer özellikleri ile, salonunuza gelen tüm müşterilerinizin bakışlarını üzerine çekecek. Bütün müşterileriniz sıranın bir an önce kendilerine gelmesini isteyecek. Böylece siz de yatırımlarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Cable Motion Serisinin sağladığı avantajlar sadece bunlarla sinirli değil.xy95


Signature Cable Motion Serisi Özellikleri
 
 
 Müşterilerinize kollarını ve bacaklarını birbirinden bağımsız çalıştırma, bir defada sadece bir kollarını veya bacaklarını ya da her ikisini birden çalıştırma veya her kol ve bacak ile ayrı bir ağırlıkla çalışma özgürlüğü sunun.
 
 
 Geliştirilmiş egzersiz olanakları ile müşterilerinize yeni ağırlık çalışma imkanları sağlayın. Salonunuzdan hiç çıkmak istemeyecekler.
 
 
 Eğitmenlerinize sinirsiz sayıda program geliştirme imkanı tanıyan kullanımı kolay cihazlar ile daha fazla müşteri kazanın ve daha fazla gelir sağlayın.
 
 
 Fitness amaçları veya becerileri ne olursa olsun, düşük başlangıç zorluk derecesi ve kolay ayarlanabilme özellikleriyle farklı müşterileri salonunuza çekin.
 
 
 Müşterilerinize günlük yaşamlarını kolaylaştırmalarında yardımcı olacak en ideal ve fonksiyonel ağırlık çalışma imkanlarını sunun. Yaşı ilerlemiş olan yetişkinler günlük faaliyetleriyle ilgili performanslarını; atletler pistlerdeki performanslarını geliştirsinler. Özel egzersiz programları, kendi islerinde çalışırken karsılaşabilecekleri yaralanmaları ve sakatlanmaları düşük seviyelere indirecektir.
 
 
 Müşterileriniz benzersiz el tutma yeri tasarımına sahip bu ağırlık çalışma ekipmanları sayesinde egzersiz yapma rahatlığını yeni tanımıyla tanışsınlar.

ismail 29-11-2009 20:54 Edit:29-11-2009 20:54
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""