1

Hardline Amino 2000

Kategori : Sporcu Besinleri 16-02-2010 21:47


sporcubesinleriHARDLINE  AMINO 2000 

 
Açıklama :
AMINO 2000 sadece ultrafiltre edilmiş %100 enzimatik hidrolize whey proteininden elde edilmiş peptid form amino asit formülüdür ve çok yüksek bir oran olan %22`lik bir amino asit nitrojeni/toplam nitrojen oranına sahiptir. AMINO 2000`in %100 enzimatik hidrolize whey proteini ile üretilmesi, pozitif nitrojen dengesi, hızlı sindirim ve kana emilim açısından çok önemlidir.

AMINO 2000 optimum kas gelişmesi, hızlı büyüme ve antrenmanlarınızdan yüksek performans alabilmeniz için bilimsel olarak formüle edilmiş, ekonomik ve komple bir amino asit formülüdür. Çalışmakta olan kaslar tarafından emilen bu aminoasitler vücutta pozitif nitrojen dengesi oluşturur. Vücuttaki pozitif nitrojen dengesi, kas gelişimi, yaralı dokularda daha çabuk iyileşme, kas yapılanması ve performans artışı sağlar. Her bir tablet Branched Chain Amino Asitleri (l-valine, l-leusine ve l-isoleusine) yüksek oranda ihtiva eder ve toplam 2000 mg amino asit içerir. Ayrıca, maksimum protein sentezini sağlamak için B6 Vitamini eklenmiştir.

Kullanım Şekli :
Aç karnına, 1 - 2 porsiyon (3- 6 tablet) büyük bir bardak (300 ml) su ile günde 3 defa veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde alınır. En iyi sonuç için antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra kullanınız.

    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""