1

Polar Grit X GPS´li Outdoor Çoklu Spor Saati Siyah

Kategori : Diğer Ürünler

st
TÜM TEMEL EGZERSİZ ÖZELLİKLERİNİ İÇEREN GPS´Lİ OUTDOOR ÇOKLU SPOR SAATİ

Outdoor çoklu spor saati Polar Grit X, sağlam, dayanıklı ve hafif tasarımıyla mükemmel bir kombinasyon sunar. En iyi egzersiz özellikleri ve üstün egzersiz platformu Polar Flow için sağladığı olanaklarla eksiksiz bir üründür.

Polar Grit X, egzersiz modunda yerleşik GPS, pusula ve altimetrenin yanı sıra Polar´ın yeni maceralara hazır olmanızı sağlayan benzersiz Smart Coaching özellikleriyle birlikte sunulur.

STİL, GÜÇ İLE BULUŞUYOR

Diğerlerinden daha ileriye gidiyorsanız sizinle birlikte bu yolculuğa dayanabilecek araçlara ihtiyacınız vardır. Polar Grit X, en zorlu ve macera dolu egzersiz seanslarında bile sizi desteklemek üzere tasarlanmıştır. Üstelik günlük stilinize uyar.

ASKERİ DÜZEYDE DAYANIKLILIK

Polar Grit X aşırı sıcaklık, yağış ve nem dahil olmak üzere birçok MIL-STD-810G testinden başarıyla geçmiştir.

HİÇBİR ŞEYİN SİZE YÜK OLMASINA İZİN VERMEYİN

64 gramlık Polar Grit X, piyasadaki en hafif outdoor çoklu spor saatlerinden biridir.

ÇOK UZAKLARA GİDİN

Olağanüstü düzeyde uzun pil ömrü ve birden çok güç tasarrufu özelliği, Polar Grit X´in en uzun maceralarınızda bile sizi yarı yolda bırakmayacağını garantiler.

SİZİ HAREKETE GEÇİREN ŞEYLERİN PEŞİNDEN KOŞUN

İster patikalarda koşuyor ister destekleyici egzersizlerle gelecekteki maceralarınıza hazırlanıyor olun, Polar Grit X size ilerleme kaydetmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız için gereken tüm araçları sunar.

ENERJİ DEPOLAMAYI ÖĞRENİN

Yeni FuelWise enerji depolama asistanı ile egzersiz seanslarınız boyunca enerjinizi koruyun

HEDEFLERİNİZİ YÜKSELTİN

Hill Splitter´ın sunduğu ayrıntılı yokuş çıkış ve yokuş iniş istatistikleri, rotanızın tırmanış ve iniş bölümlerindeki performansınız hakkında bilgi sağlar

DAHA İLERİSİNİ HEDEFLEYİN

Yolculuğunuz, patika başlangıcından çok önce başlar. OTOMATİK DİNLENME ÖLÇÜMLERİ ve UYARLANABİLİR GÜNLÜK ANTRENMANLAR , patikalara iyi bir şekilde hazırlandığınızdan emin olmanızı sağlar.

DOĞRU PATİKADAN AYRILMAYIN

Komoot´ta rotanızı planlayın ve her dönüşte saatinizden aldığınız talimatlarla doğru patikadan ayrılmayın

KOŞULLARIN HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATMASINA İZİN VERMEYİN

Tamamen hazırken kötü havayla karşılaşmak kadar kötü bir şey yoktur. Polar Grit X, size o anki hava durumunun yanı sıra 2 günlük hava durumu tahminini de sunar

ÜSTÜN EGZERSİZ PLATFORMUNU KEŞFEDİN

Polar Grit X, tüm egzersiz, etkinlik ve uyku verilerinizi, planlarınızı ve raporlarınızı kullanışlı bir şekilde tek bir yerde tutup ihtiyacınız olan her an bunlara ulaşmanızı sağlayan Polar Flow uygulaması ve web hizmeti ile ortak çalışır.

PLANLAYIN VE ANALİZ EDİN

Tüm sezon için bir egzersiz planı hazırlayın ve kapsamlı analiz araçlarıyla ilerleme durumunuzu takip edin.

VERİLERİNİZİ DİĞER HİZMETLERLE EŞİTLEYİN

Polar Flow ile tüm egzersiz verilerinizi Strava veya TrainingPeaks gibi diğer uygulamalarla otomatik olarak eşitleyebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Hill Splitter : Egzersiz seansınızdaki yokuş iniş ve yokuş çıkış performansınız hakkında ayrıntılı veriler elde edin.

FuelWise akıllı enerji depolama asistanı :Uzun seanslarınız sırasında yeterli enerji düzeyini korumayı ve enerji depolamayı öğrenin.

Rota rehberi : Rotanızı Polar Grit X´e yükleyin ve gerçek zamanlı rehberlik ile doğru patikadan ayrılmayın.

Komoot ile rota planlama: Komoot´ta rotanızı planlayın, rotayı Polar Grit X´e içe aktarın ve dönüşlere göre rehberlik ile yönünüzü bulun.

Gelişmiş bilekten kalp atış hızı ölçümü :Polar Grit X, Precision Prime sensör füzyonu teknolojisiyle kalp atış hızını takip eder.*

Hava durumu : O anki hava durumu bilgisini ve 2 günlük hava durumunu tahminini doğrudan saatinizden öğrenin.

FitSpark egzersiz kılavuzu :Polar Grit X ve FitSpark egzersiz kılavuzu; dinlenme, hazırlık ve egzersiz geçmişinize uygun olarak hazırlanan günlük antrenmanlar ile patika hedeflerinize yönelik hazırlıkları yaptığınızdan emin olmanızı sağlar. 

Nightly Recharge : Gece boyunca ne kadar iyi dinlendiğinizi öğrenin.

Spor profilleri : Polar Grit X, 130´dan fazla farklı sporu destekler. En sevdiğiniz sporları Polar Flow´da spor saatinize ekleyin.

Koşu Gücü : Koşu seanslarınızın yoğunluk derecesiyle ilgili daha kapsamlı analizler edinin.  

Yüzme ölçümleri : Polar Grit X kalp atış hızınızı, yüzme stilinizi, mesafenizi, temponuzu, kulaç ve dinlenme sürelerinizi otomatik olarak algılar. Mesafe ve kulaçlarınız açık suda yüzerken de izlenmeye devam eder.

Enerji kaynakları : Vücudunuzun egzersiz seansı sırasında farklı enerji kaynaklarını nasıl kullandığını görün. Polar Grit X, enerji kullanımınızı karbonhidratlar, proteinler ve yağlar olarak ayırır.

Telefon bildirimleri : Telefon bildirimleri ile hiçbir şeyi kaçırmayın. Gelen aramalar, mesajlar, e-postalar, takvim etkinlikleri ve daha fazlası için uyarı alın.

Strava Live Segmentleri : Strava Live Segmentleri ile koşu ve sürüşlerinizi daha heyecan verici hale getirin. Yakındaki segmentler hakkında uyarılar alın, segment sırasında gerçek zamanlı performans verilerini görün ve egzersiz sonrasında hemen sonuçlarınızı kontrol edin.

DİĞER SMART COACHİNG ÖZELLİKLERİ

Training Load Pro : Egzersiz seansınızın zorluğunu ölçün ve egzersizin vücudunuzun farklı bölgelerini nasıl zorladığını görün.  

Running Index : Koşu VO2max değerinizi ölçün ve koşu performansınızın gelişimi hakkında bilgi edinin.  

Koşu Programı : Size ve hedeflerinize uyan, kişisel ve uyarlanabilir bir egzersiz planı edinin. 

Akıllı Kalori : Kilonuza, boyunuza, yaşınıza, cinsiyetinize, maksimum kalp atış hızınıza (HRmax) ve egzersiz yoğunluğunuza göre yaktığınız tam kalori miktarını öğrenin.  

Training Benefit : Egzersiz seansınızın verimliliğini değerlendiren, motive edici geri bildirimler alın. 

Kesintisiz Kalp Atış Hızı İzleme : Kalbinizin gün içindeki durumunu detaylarıyla öğrenin. Kesintisiz kalp atış hızı izleme, yaktığınız kalori miktarı ve etkinliklerinizle ilgili daha da doğru veriler sunarken gün içindeki en düşük ve en yüksek kalp atış hızınızı da söyler.  

Sleep Plus Stages : Uyku aşamalarınızı takip ederek uyku kaliteniz hakkında bilgi edinin. 

Serene nefes egzersizi : Kılavuzlu nefes egzersizi ile bedeninizi ve zihninizi rahatlatın.  

Kondisyon Testi : Kondisyon seviyenizi yalnızca 5 dakikada ter dökmeden öğrenin

POLAR FLOW

Egzersizinizi planlayın : Bireysel antrenmanlardan bütün bir sezonun planlarına kadar tüm egzersizlerinizi planlayın.

Sonuçlarınızı analiz edin : Kapsamlı egzersiz analiz araçlarıyla performansınızın özüne inin.

Antrenörünüzle paylaşın : Ücretsiz Polar Flow for Coach hizmeti sayesinde egzersiz verilerinizi antrenörünüz veya kişisel eğitmeninizle paylaşın.

Sosyalleşin : Öne çıkan anlarınızı paylaşın, gruplara katılın, hedeflerinize ulaşmanızda Polar Flow topluluğu size yardımcı olsun.

BAĞLANABİLİRLİK

Çevrimiçi spor topluluklarına bağlanın

Komoot Strava TrainingPeaks MyFitnessPal Endomondo - Nike+ Run Club

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar : 47 x 47 x 13 mm

Ağırlık :Bileklik ile 64 g, bilekliksiz 44 g.

Malzemeler :Çok dayanıklı paslanmaz çelik gövde (siyah renkli versiyonda DLC kaplamalı). Cam elyaf takviyeli polimer arka kapak.

Ekran :Sürekli çalışan renkli dokunmatik ekran. Dövülmüş paslanmaz çelik çerçeve kulağı ile korunan, parmak izi tutmaz kaplamalı laminasyon Gorilla Glass cam. Boyut 1,2, çözünürlük 240 x 240.

Pil :346 mAh Li-pol pil. Egzersiz modunda (GPS ve bilekten kalp atış hızı izleme) 40 saat, kesintisiz kalp atış hızı takibi ile saat modunda ise 7 güne varan pil ömrü. Birden çok güç tasarrufu seçeneği mevcuttur.

GPS ve Barometre :Dahili GPS, GLONASS, Galileo, QZSS. Hızlı bağlantı süreleri için Destekli GPS. Barometrik rakım, eğim, tırmanış ve iniş.**

Bağlanabilirlik : Bluetooth Low Energy. Şarj ve veri eşitleme için özel USB kablosu.

Saat : Saat ve tarih. Erteleme özellikli alarm.

Kullanıcı arayüzü dilleri : İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Felemenkçe, Norveççe, İspanyolca, Portekizce, İsveççe, Fince, Danca, Lehçe, Rusça, Türkçe, Endonezce, Çekçe, Japonca, Çince (basitleştirilmiş)

Sensörler : Tüm standart BLE kalp atış hızı sensörlerinin yanı sıra hem koşu kadansı ve gücü sensörleri hem de bisiklet sürüş hızı, kadansı ve gücü sensörleri ile uyumludur.

Bileklik : Dayanıklı ve rahat silikon.

Ölçüler : S: bilek çevresi 130-190 mm - M/L: bilek çevresi 145-215 mm -Standart 22 mm hızlı çıkarılabilir saat kayışları ile uyumludur.

Dayanıklılık : Çalışma sıcaklığı: -20° ila 50°C. -10°C altındaki sıcaklıklar pil ömrünü ve performansı etkileyebilir.

Askeri standartlara göre test edilmiştir (MIL-STD-810G).

Su geçirmezlik : Su geçirmez (WR100)

Pusula : Egzersiz modunda manyetometre ile çalışan PUSULA mevcuttur (GPS gerekmez).

KUTU İÇERİĞİ

Outdoor çoklu spor saati Polar Grit X

Şarj kablosu

Kullanım kılavuzu

Bilgi notu

ismail 30-05-2021 09:33
    Alakalı Konular: SPOR SAATİ
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""