1

Vibro Shape CCS Zayıflama Kemeri

Kategori : Zayıflama Kemerleri

ccsb

Ürün Detayı : 

Vücudun her bölgesine uygulanabilir;boyun,bel,kalça,basen,üst ve alt baldıra sarılarak veya katlanarak kullanılabilen Vurgulu Vibrasyon yöntemi ile çalışan çok güçlü masaj ürünüdür.Sarıldığı bölgede kan dolaşımını aktif hale getirerek o bölgedeki oksijen miktarının artmasına neden olur ki;bu da yağ ve selülitlerin yakılarak idrar veya ter yoluyla atılmasına yardımcı olur.Kireçlenme,kulunç oluşumunu önler.Ergonomik oluşundan,sarıldığı her bölgeye aktif masaj uygular.Ağrılar,kan dolaşımı düzensizliğine,kas adele sertliğine yardımcı tedavidir.

Diyetisyenler sabah aç karnına 12 dakikalık seans;öğle ve akşam yemeğinden yaklaşık 2 saat sonra 12 dakikalık seanslar önermektedir.Sabahları aç karnına bir bardak sıcak su içine iki kahve kaşığı elma sirkesi katılarak içilen sıcak suyun da metabolizmayı hızlandırdığı ve zayıflamanıza faydası olduğu bilinmektedir.Bu egzersiz süresince istediğimiz sıklıkta fazla doymamak şartıyla gıda tüketimimize devam edebilirsiniz.VİBRO SHAPE masaj kemeri metabolizmayı hızlandırdığından yemeklerden önce en az bir bardak ılık su içmemiz gerekmektedir.Yeme isteğini kısmen önler.

Günümüzde zayıflama ile ilgili olarak birçok yöntem uygulanmasına rağmen bu cihazın yöntem farklılığı tekrar kilo alınmasını engeller.

Fazla kiloların atılmasını sağlar.

 • Basenlerde istenen fiziki durumu sağlar.
 • Selülitleri giderilmesinde yardımcıdır.
 • Hamilelik sonrası oluşan karın sarkmalarında yardımcı tedavidir.
 • Bacak kasılmaları,kramp,bacak şişliğinde yardımcı tedavidir.

KARIN ve BEL BÖLGESİ : CCS VİBRO SHAPE masaj kemerinin en etkili olduğu bölgedir.Bu bölgede yapılacak düzenli kullanım;yağların yumuşayıp erimesine ve doğum sonrası oluşan sarkmaların giderilmesinde çok etkilidir.

BOYUN,SIRTve OMUZ BÖLGESİ :CCS VİBRO SHAPE masaj kemeri,sinirsel kasılmalar,yorgunluk ve fiziksel ağrıların çoğu,boyun ve omuz kasları ile bağlantılıdır.Boyun bölgesine çaprazlama asılarak kullanımı vücudun rahatlamasını,ağrıların azalmasını sağlar.

BACAK ve AYAK BÖLGESİ : CCS VİBRO SHAPE masaj kemeri özellikle ayakta çalışanların ortak şikayeti olan bacak ve ayak ağrılarını dindirmek için üst-alt baldırlara sarılarak masaj uygulanır.

 • Evde,Yatta ve Ofiste adaptör,Otomobilde çakmak aparatı ile kullanılır.12 volt,9 watt ile çalışır.
 • Vücuda manyetik etkisi yoktur ve elektrik vermez.
 • Aşırı ısınmada cihaz soğuyana kadar otomotik olarak duracaktır.
 • Hamile bayanların hamilelik sonrası fazla kilolardan kurtulabileceği çok güçlü harika bir üründür.Varisli bölgenin üzerine direkt uygulanmaz.
 • Bel ve boyun fıtığında,sinirlere olan baskıyı azaltıp o bölgedeki uyuşmuş sinir uçlarına canlılık kazandırır,ağrıları giderir.
 • Günde 2 veya 3 kez yapılması halinde etkisi mükemmeldir.Her seansta 12 dakika uygulanması tavsiye olunur.Seans arası en az 3 saat olmalıdır.
 • OTOMATİK düğmesine basılarak çalıştırılır ve tüm masajı kendi otomatik uygular.Vurgulu Vibrasyon tekniğini 4 hız kademesinde uygular ve çok güçlü-etkin bir üründür.HIZLI-YAVAŞ tuşlarına basılarak manuelde kullanılabilir.
   

ismail 18-11-2009 22:39 Edit:18-11-2009 22:43

  Zayıflama Kemerleri hakkında

  seyyah

  yaklasık bır haftadır kullanıyorum hıc bır faydasını gormedim

  29-05-2010 10:07

   Zayıflama Kemerleri hakkında

   seyyah

   3 ay oldu kullanıyorum biraz olsun sarkık gobegimi topladı ama halen tam yaglarım erimiş degıl iyi bır masaj aleti diyebilirim

   29-07-2010 11:05

    Zayıflama Kemerleri hakkında

    Acu

    Acaroğlu

    07-01-2023 17:00
     Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
     En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
     Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
     Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""