1

Polar A360 Mavi Nabız Kontrol Mönitörü

Kategori : Nabız Ölçer

Polar A360 Mavi Nabız Kontrol  Mönitörü- MEDİUM

a360Bu su geçirmez kondisyon izleyici bilekten kalp atış hızı izleme, etkinliğinizi 7/24 takip etme özelliği ve Polar kişisel antrenman rehberini bir arada sunan ilk üründür. Akıllı bildirimler gibi akıllı saat özelliklerine ve renkli bir dokunmatik ekrana sahiptir.

 

SİZİNLE HER YERE GELİR, SİZ HAZIRSANIZ O DA HAZIRDIR!polar-a360

Etkinlik Rehberi
Gün içinde o ana kadar olan etkinlik düzeyinizi gösterir ve günlük etkinlik hedefinize ulaşmak için seçebileceğiniz "50 dakika yürüyün veya 20 dakika koşun" gibi pratik, yol gösterici önerilerde bulunur. Daha yoğun etkinliklerle hedefinize daha hızlı ulaşın veya etkinliğinizi güne yayarak hedefinizi size uyan tempoda gerçekleştirin.

polar-a360

Etkinlik Kazanımı
Etkinliklerinizin sağlığınıza nasıl fayda sağladığını açıklayan günlük, haftalık ve aylık geri bildirimlerle sizi ödüllendirir. Performans ve ilerleme durumunuzu Polar Flow uygulamasından ya da Flow web hizmetinden kontrol edebilirsiniz.

polar-a360

Akıllı Kalori
Tam olarak kaç kalori yaktığınızı öğrenmenizi sağlar. Bireysel algoritma kilo, boy, yaş, cinsiyet ve fiziksel etkinlik yoğunluğu gibi size özel verileri temel alır.

polar-a360

Kalp Atış Hızı Ölçümüne Dayalı Antrenman
Mevcut kalp atış hızınızı ve bulunduğunuz kalp atış hızı bölgesini göstererek antrenman yoğunluğunuzu hedefinize göre ayarlayabilmenizi sağlar. Kendi hedeflerinizi veya favorilerinizi kendiniz belirleyebilir ve alacağınız yönlendirmelerle istediğiniz kazanımları elde etmek için doğru yoğunlukta çalışmayı sürdürebilirsiniz.

polar-a360

Antrenman Kazanımı
Egzersizden hemen sonra görüntülenen motivasyon amaçlı geri bildirimden herkes faydalanabilir. Farklı egzersiz seanslarının etkisini öğrenmek istiyorsanız, bu özellik tam olarak öğrenmek istediğinizi size söyleyecektir.

polar-a360

Spor Profilleri
Polar´ın sunduğu yüzden fazla farklı spor profiliyle antrenman seanslarınız için doğru profili seçebilir, yaptığınız spora göre rapor ve geri bildirim alabilirsiniz. Tüm spor profilleri özel mantığa dayalıdır ve yakılan kalori miktarı ve benzeri konularda size en doğru bilgileri verir. Spor profillerinizi Flow web hizmetinde yönetin.

polar-a360

Kondisyon Testi
Normale dönen kalp atış hızınız, kalp atış hızı değişkenliği ve geçmiş bilgilerinizden aerobik kondisyonunuzu ölçen beş dakikalık bir test. İlerlemenizi görmek için testi düzenli olarak yapın. (H7 kalp atış hızı sensörü gerekir).

polar-a360

Koşu Programı
Polar Flow´da kişisel ve uyarlanabilir bir antrenman planıyla koşu etkinliklerine hazırlanmak için antrenman yapın. 5 bin, 10 bin, yarı maraton ve maratondan oluşan dört farklı hedeften birini seçerek hem kendinize hem de hedeflerinize uygun bir antrenman planına sahip olun.

polar-a360

Bilekten Kalp Atış Hızı Ölçümüne Dayalı Antrenman
Kalp atış hızına dayalı antrenman yapmayı hiç olmadığı kadar kolay hale getirir; bandı sıktığınız anda antrenmana başlamaya hazırsınız demektir. Antrenmanınızın yoğunluğunu doğru ayarlayın ve kondisyon hedeflerinize ulaşma konusunda rehberlik alın.

polar-a360

Titreşimli Akıllı Bildirimler
Telefon bildirimlerinizi bileğinizden takip edin, durmanızı gerektirecek bir şey olursa haberiniz olsun.

polar-a360

Adımlar ve Mesafe
Koşu veya yürüyüşe çıkın ve bileğinizin hareketlerinden hızınızı ve mesafenizi ölçün. Üstelik kapalı veya açık alanda olmanız fark etmez. Attığınız adımları takip eder ve bu verilerle kat ettiğiniz mesafeyi hesaplar.

polar-a360

Uyku
Uykunuzun süresini ve kalitesini otomatik olarak izler. Polar Flow uygulamasında ve web hizmetinde uyku düzeninizi kontrol edin ve daha fazla bilgi edinin.

 

Ölçüm Ağırlık: 31,7 g (K), 33,7 g (O), 37,3 g (B) Bileklik Kalınlığı: 13,5 mm Bileklik Genişliği: 23,5 mm Teknoloji

Su geçirmez (WR30)
Geniş görüş açılı, kapasitif dokunmatik ekranlı, tam renkli TFT ekran

 

Ekran Çözünürlüğü: 80 x 160 piksel (RGB) Ekran Boyu: 13 mm x 27 mm

Polar´a özel optik kalp atış hızı modülü (2 yeşil LED, 1 fotodiyot, analog ön yüz)
Şarj edilebilir 100 mAh pil
Günde 1 saat antrenman dahil 7/24 etkinlik izleme halinde 2 haftaya varan pil ömrü (akıllı bildirimler kullanılmadığında)

Bağlantı

Bluetooth® Smart üzerinden Polar Flow uygulamasıyla kolay kablosuz senkronizasyon
Şarj etme ve Polar FlowSync üzerinden PC veya Mac ile veri senkronizasyonu için mikro USB konektörü
Uyumlu olduğu cihazlar:
* Mac OS X10.6 veya üzeri ve Windows XP, 7, 8, 10 ile çalışan bilgisayarlar
* iOS7 veya üzeri ve Android 4.3 veya üzeri ile çalışan cep telefonları
* Polar Balance bağlantılı akıllı terazi
* H7 Kalp Atış Hızı Sensörü
* Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal (iOS kullanıcıları) ve MapMyFitness

ismail 15-06-2020 23:32
    Alakalı Konular: nabız monitörü
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""