1

Total Core Mekik Aleti

Kategori : Mekik Aletleri

110794buyuk
Görünüşünüzü sadece 10 gün içinde inanılmaz bir şekilde değiştirmeye ne dersiniz? Karınınızı birkaç dakika çalıştırarak forma sokmak istemez misiniz?

110794buyuk2

Total Core da işin sırrı devrimsel tasarımda gizli. Total Core sıkışmış karın kaslarınızla çalışmaya başladığı için karın ve oblik kaslarınızdan en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Hareketli yayları hareketlerin en zor kısmı olan yukarı çıkma aşamasında size eşlik eder. Böylelikle boyun ya da sırtınızda herhangi bir gerginlik oluşmaz. Aşağıya inerken ise güçlü yaylar direnç yaratır ve istediğiniz o ince sırt ve seksi kalçalara kavuşmanıza yardımcı olur.  Total Core o kadar etkili ki sadece 10 gün içinde sonuçları görmeye başlayabilirsiniz.

O zaman Total Core için hazırsınız demektir. Total Core karın kaslarınızı, oblik kaslarınızı ve sırtınızı 360 derecelik açı ile hedefleyerek yeniden şekillendirmek için tasarlanmıştır. Fitness Seviyeniz her ne olursa olsun sadece 10 gün içinde etkili sonuçlar alabilirsiniz. Total Coreun kullanımı çok kolaydır. Eğer bir sandalyeye oturabiliyorsanız, o zaman istediğiniz ince karın bölgesine de kavuşabilirsiniz.

Karın bölgenizi şekillendirmek için çalışıp başarısız olduysanız bu sizin hatanız değil. Mekik ve şınavlar da dâhil olmak üzere geleneksel karın bölgesi çalışmaları, karın bölgenizin sadece ön kısmını çalıştırır ve diğer fazlalıklarınızı daha da ortaya çıkarabilir. Uygulamalar oldukça zordur, sonuçları hemen göremezsiniz ve bu nedenle vazgeçersiniz.

Total Core un sırrı tek bir akıcı hareketle sizi yukarı doğru destekleyip, karın bölgenizin tamamını hedef alırken direnç kazandıran devrimsel tasarımında gizlidir. İşte bu nedenle stressiz ve sorunsuz 360 derece etkili bir çalışma ile sadece 10 gün içinde görebileceğiniz belirgin sonuçlar elde etmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey Total Core.

Total Core o kadar etkili ki profesyonel sporcular ve atletler bile istedikleri sonuçları alabilmek için onu kullanıyorlar. Güney sahilleri Miamiden, Kaliforniya Venice kumsallarına kadar Amerikanın neredeyse tamamında yaşayan farklı fitness seviyesindeki insanlar hiç ummadıkları kadar hızlı sonuçlar elde ediyorlar.

Düz bir karın ve seksi karın bölgesi için etkili bir çözüm. Total Core ; aynı anda karın, oblik ve sırt kasları gibi 3 anahtar kas grubunu hedefleyen yepyeni bir çalışma sistemi. Böylece egzersizleriniz çok daha etkili. Total Core boynunuzu ve sırtınızı tüm çalışma rutininiz boyunca destekler. Böylece kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Sonuçları hızla görebileceğiniz için sıkılmaz ve vazgeçmezsiniz. Total Core adeta benim gizli silahım diye düşünebilirsiniz. Harika bir çözüm. Karın kaslarınızı, sırtınızı ve belinizi aynı anda çalıştırabiliyorsunuz.

Geleneksel mekik ve şınav hareketleri boynuzunu ve sırtınızı incitip, daha hareketlerin başındayken o değerli enerjinizi tüketebilir. Egzersizlerin uygulamaları oldukça zordur. Sonuçları hemen alamaz ve pes edersiniz.

Mekik hareketi yaparken yerden kalkarken oldukça zorlanıyor ve vücut geriliyor. Oysa Total Core un tek bir akıcı hareketiyle vücudu mükemmel bir şekilde çalıştırıyor. Etkileri oblik kaslarda olduğu gibi karın kaslarında ve yanlarda da hissediliyor. Geleneksel bir jimnastik çalışmasından çok daha kolay.

Aynaya baktığınızda ne görüyorsunuz? Eğer defalarca incelmeyi deneyip pes ettiyseniz bu sizin hatanız değil. Sadece 10 gün içinde aynı aynaya yeniden bakıp bambaşka biriyle karşılaşmaya ne dersiniz? İşte Total Core size bu şansı veriyor.

İşte bu nedenle stressiz ve acısız 360 derece etkili bir çalışma ile sadece 10 gün içinde fark edilen sonuçlar elde etmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey Total Core.

Total Core un hafif ancak sağlam çelik yapısı sizi mükemmel bir pozisyonda tutarken, kalın pedli yastığı ve sırt desteği güçlü yaylara karşı gösterdiğiniz dirençte konforunuzu sağlar. Silikon tekerlekler her tür yüzeyde rahatlıkla kayabilir. Total Core son derece dayanıklı ve kullanışlı bir egzersiz aletidir, kolaylıkla katlanıp her yerde saklanabilir. Kolay kullanımı sayesinde televizyon seyrederken bile uygulayabilir ve hızlı sonuçlara kavuşabilirsiniz.  Fitness seviyeniz her ne olursa olsun, Total Coreu uygulamak zor olamayacaktır. Eğer bir sandalyeye oturabiliyorsanız, o zaman istediğiniz ince karın bölgesine de kavuşabilirsiniz.

Total Core u ilk defa kullanan bu test grubu sadece 10 gün içinde toplamda 46 kilo verdi ve 300 cm inceldi. Peki, siz ne kadar incelmek istiyorsunuz? Binlerce lira ödeyip saatleriniz harcayarak 4 farklı egzersiz aletinde çalışmanıza karşın yine de istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Ama Total Core için binlerce lira ödemenize gerek yok.

ismail 19-02-2010 00:11 Edit:19-02-2010 00:11

  Mekik Aletleri hakkında

  Okan

  Bu ürünü almak istiyorum.

  10-04-2020 15:39

   Mekik Aletleri hakkında

   mehmet ali turupcu

   nasıl çalışır video olarak var mı

    

   29-09-2023 15:52
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""