1

Elma & Sandaloz İçeriği

Kategori : Bitkisel Zayıflama 22-12-2009 04:12

Elma & Sandaloz İçeriği
elma


Sandaloz sakızının zayıflama üzerindeki etkisi şifalı bitkilerle ilgilenenlerin en az 40 senedir tanıdığı ve kullandığı, aktarların ve lokman hekimlerin zayıflamak isteyenlere her zaman düşünmeden ilk önerdikleri bitkidir.

Zamanla elma sirkesi ile birlikte kullanıldığında çok daha iyi sonuç alındığı ortaya çıkmıştır. Fakat, sandaloz sakızı tozu şu an en pahalı bitkiler listesinde başı çekmektedir ve tozu zayıflatma konusunda extresine oranla çok çok geride kalmaktadır.

Elma & Sandaloz Kullanım Şekli

Sabah akşam günde iki kez ikişer tablet olarak yemeklerden önce kullanılır.

Ürün içeriğindeki bitkisel maddelere alerjisi olanların kulanması önerilmez.

Oda sıcaklığında saklayınız.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafa ediniz.

Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Zira sandaloz sakızının içersindeki özel bir madde, yağların çözülmesini ve yakılmasını ayrıca iştah merkezini rahatlatarak zayıflamayı sağlarken, bu bitkinin geri kalan kısmının zayıflamaya hiçbir etkisi olmadığı gibi belli bir oranda da kalori içermektedir.

Bu yüzden, Elma & Sandaloz Sakızı Zayıflama Tableti, maksimum verim alınabilmesi için, elma sirkesi extractı ve Sandaloz sakızı extractı kullanmaktadır. Bunun anlamı ise, bir adet Elma & Sandaloz tabletinde yaklaşık 100 grama denk gelen Sandaloz sakızından elde edebileceğinizden çok daha fazla zayıflama etkisi bulunmaktadır.

Hazalın da doğruladığı üzere aktardan alacağınız sandaloz sakızı kullanarak alacağınız sonuçlar ya bir hiç ya da çok az zayıflama etkisi olacaktır.

Elma Sirkesinin Zayıflama Üzerindeki Etkisi

gobekElma sirkesi özündeki pektin ve suda çözülebilir diyet lifleri (fiber) su çekici özelliğinden dolayı, midedeki su ile birleşerek, mide boşalmasının geciktirilmesine ve bu sayede tokluk hissi oluşturarak, bireyin yeme isteğinin azalmasını sağlar.

Diyet liflerinin (fiber) bağırsak faaliyetlerine de olumlu etkileri vardır. Bağırsaklarda dışkılama sıklığı, dışkı ağırlığı ve yumuşaklığını arttırarak, vücutta oluşan artıkların, toksinlerin ve yağların hızla dışarı atılmasını sağlar. Karbonhidratların daha uzun sürede emilmelerini sağlayarak kan şekeri düzeylerimizinde kontrol altında tutulmasına yardımcı olur. Bu sayede iştahımızın kontrol altında tutulmasına imkân tanır. Diyet lifleri, enerji yoğunluğunun düşük olması ile de zayıflamak isteyenler için tercih nedenidir. Kilo kaybında istenilen tokluk hissinin oluşturulması ve bağırsak faaliyetlerinin hızlandırılması ile elma sirkesi özütünün yağ yakımını hızlandırması ve Sandaloz sakızının inanılmaz zayıflatıcı özelliği bir araya geldiğinde ortaya Türkiyedeki en başarılı zayıflama ürünü Elma & Sandaloz çıkmıştır.

ismail Edit:22-12-2009 04:23
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""