1

S 4-72i Indoor

Kategori : Aksesuar 15-02-2011 20:18

Bir bakışta S 4-72i Indoor

Expertline
Tutkulu Oyuncular için idealdir.
Almanya´ da üretilmiştir.
2 yıl garantilidir.

Kullanım Alanı
Sadece kapalı ortamlarda kullanıma uygundur. Yüksek beklentileri olan kişiler için idealdir. Masa tablasının biri katlanarak, kişinin tek başına da oynamasına imkan verir.
masatenisi

Masa tablasının üstü
Masa tenis masası tablasının kalınlığı 19 mm olup, üzeri özel koruyucu malzeme ile kaplanmıştır. Metal çerçeve 50 mm kalınlığındadır.

Ağ Set
Ağ tutucu profilde, sabitleyici mekanizma ve demir bulunuyor. Yüksekliği kendi vidası ile ayarlanabilir. Ağ setin ağırlığı: 0,75 kg. Masa katlandığında ağ setin masadan çıkarılması gerekmemektedir. Perfect-EN-stationary-compact tip.

Yapıyı tutan iskelet

Kompakt, her iki masa tablası da birbirinden bağımsız olarak katlanabilir. Masa katlandığında, iki masa tablasının arası 10 cm, yükseklik 165 cmdir. Kare şeklindeki profil 30 x 30 mm olup elektrostatik toz boya ile boyanmış ve turuncu renk üretilmiştir.

Kilit Sistemi

Tutacak sistemi. Masa tablasının altındaki metal tutacak ile her iki yandaki kilitler açılır. Otomatik klikli mekanizma kolay kullanım imkanı sunar.

Tekerlekler

4 çift kauçuk lastikli teker Ø 128 mm bulunuyor. Tüm tekerlerin manevra kabiliyeti vardır. Düz olmayan zeminlerde de masa kolaylıkla hareket ettirilebili

Özel

Masanın her iki yanında top tutacağı bulunuyor. Dış bacaklarda
30 mme kadar yükseklik ayarlamak mümkündür.

    Alakalı Konular: S 4-72i Indoor
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""