1

Figure Twister Acupressure Bel İnceltici

Kategori : Aksesuar 22-12-2009 22:03

Figure Twister, sadece beliniz ve göbeğinizin incelmesinde değil fiziksel kondisyonunuzu geliştirerek ve bir bütün olarak bedeninizi sağlamlaştırmanıza yardımcınız da olacak!

 • Evde egzersiz yapma olanağı
 • Aynı anda hem egzersiz hem masaj
 • Karın kaslarını ve kalçayı güçlendirme ve sıkılaştırma
 • Kilo vermede etkili
 • Dolaşımı hızlandırma
 • Gerginlikten kurtulma
 • Vücut dengesinin artması
 • Kolay saklama ve taşıma imkanı
 • Yolculukta taşımaya uygun

Bel İnceltme, karın yan yağlarını yakma ve göbek eritme için 1 numaralı alet: Figure Twister.

Günde 10 dakika ile hızlı sonuç almak için mutlaka deneyin!
Figure Twister ile hem egzersiz uygulamaları yapabilir hem de akupunkturdakine benzer akupressure-masaj etkisi sayesinde rahatlayabilirsiniz. Acupressure twister bel çevresi kasları için kullanılır.twisterfigure200

Üzerine çıkıp, omuzlar yardımı ile vücudunuzu sola sağa döndürün. Belinizle yaptığınız hareket sayesinde, alt karın, üst karın ve yan bölgelerde kas geliştirlmesi ve yağ yakılması sağlanır.Dansederek bu egzersizi keyifli hale getirebilirsiniz!

Figure Twister Bel İnceltme Diskinizi farklı türden egzersizlerde kullanabilirsiniz.

Çapraz Döndürme Hareketi

İki ayağınızla birlikte Bel Döndürme Diskinin üzerine çıkın ve dengenizi sağlayın (bunun için kolları kullanabilirsiniz). Dizlerinizi kırarak ve dik konumuzu koruyarak gövdenizi 45 derece sola döndürün. Bu pozisyonu bir saniye kadar koruyun. Aynı hareketi bu defa da sağ tarafa doğru deneyin ve bir kez daha pozisyonunuzu bir saniye koruyun. Tavsiye edilen tekrar sayısı 10-15dir.

Topla Çapraz Döndürme Hareketi
İki ayağınızla birlikte Bel Döndürme Aletinin üzerine çıkın ve dengenizi sağlayın. Topu göğüs hizanızda iki elinizle sıkı bir şekilde tutun. Dizleriniz kırılı bir şekilde, gövdenizi her iki yönde de 45 derece döndürün. Pozisyonunuzu bir saniye kadar koruyun ve hareketi tekrar edin. Tavsiye edilen tekrar sayısı 10-15dir.

Ağırlık ya da Halterle Çapraz Döndürme Egzersizi
İki ayağınızla birlikte Bel Döndürme Diskinin üzerine çıkın. Her iki elinizde de ağırlık olsun. Dizlerinizi kırarak ve dik konumuzu koruyarak gövdenizi 45 derece sola döndürün. Aynı anda pazılarınızı da çalıştırmak için yürüyormuş gibi kollarınızı hareket ettirin. Tavsiye edilen tekrar sayısı 10-15dir.

Özel olarak tasarlanmış yüzeyi nazik bir şekilde ayaklarınıza masaj yaparken, bunun olumlu etkilerini tüm bedeninizde görebilirsiniz.
Masaj noktaları gerginliğin ayaklarınızdan akıp gitmesini sağlar. Azami düzeyde sonuç elde etmek için, egzersizleri çıplak ayakla yapmayı denemelisiniz! Bel Döndürme Diskini, koşu idmanlarınızda bilek ağırlıklarıyla kullanabilir ve bu sayede motivasyon ve dayanıklılığınızı arttırabilirsiniz.

Figure Twister Bel Dönürme Diski, form korumaya yönelik her düzeydeki egzersizle uyumlu ve her yaştan kadın ve erkek için uygundur.

Uyarılar:
1.Herhangi bir egzersiz programına başlamadan önce doktorunuza danışın.
Sağlığınızı veya güvenliğinizi riske atacak ya da ekipmanı tam anlamıyla kullanmaktan alıkoyacak herhangi bir fiziksel ya da sağlığa yönelik durumunuzun olup olmadığını öğrenmeniz gerekir. Özellikle de, kalp atışınızı, tansiyonunuzu ya da kolesterol düzeyinizi etkileyebilecek ilaçlar alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi önemli olacaktır.

2. Bedeninizin verdiği sinyallerin farkında olun.
Yanlış ya da aşırı egzersiz sağlığınıza zarar verebilir. Şimdi sayacağımız belirtilerden herhangi birini hissedecek olursanız, zaman kaybetmeden egzersizi kesin: acı, göğüs sıkışması, düzensiz kalp atışı, aşırı bir şekilde soluksuz kalma, sersemlik hissi, baş dönmesi ya da mide bulantısı. Bu belirtilerden herhangi birini yaşayacak olursanız, egzersiz programına devam etmeden önce kesinlikle doktorunuza başvurmalısınız.

3. Çocukları ve ev hayvanlarını ekipmandan uzak tutun. Figure Twister sadece yetişkinler için tasarlanmıştır.
4. Ekipmanı katı, sağlamve düz bir yüzey üzerinde kullanın.

  Aksesuar hakkında

  metin sezer

  bu alet ne kadar  fiatı hakkında bilgi verirseniz 0535 955 49 30  metin_sezer_@hotmail.com

  09-11-2012 19:05
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
   Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
   Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""