1

Dietband zayıflama bandı

Kategori : Zayıflama Kemerleri

DİETBAND zayıflama bandı bu kolayligi aç kalmadan kilo vermenin rahatligini size sunuyor

using

Kullanımı Çok kolaydır. Size gelen paketindeki özel ambaljından çıkartın. 1 adet dietbant´ı yerinden ayırın. Sırtınıza veya omuzunuza yapıştırın. Dikkat edilmesi gereken tek önemli şey, cildinizin yağsız ve kuru olması. Suya dayanıklı değildir.

Yeni gücüyle, artık yaz tatillerinizde de kullanabilirsiniz. Çünki 16 saat (*uyku saatleri önemli) Bantı kullanmanız yeterlidir.

Hergün aynı yere yapıştırmayın. Şayet hergün banyo yapıyorsanız, banyo yapmadan önce çıkartın ve banyodan sonra yenisini yapıştırın. Yeni gücüyle, artık yaz tatillerinizde de kullanabilirsiniz.
Dietband bantın, kilolu yere yapıştırma gibi zorunlulugu yoktur. Temiz, kuru ve yağsız bir cilde yapışması önemlidir...

Lütfen özel ambaljında rutubetsiz ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Dietband son kullanım tarihi, üretim tarihinden itibaren iki (2) Yıldır. Muhakkak paketinizi actiktan sonra 1 ay kullanarak, bitiriniz. Muhakkak paketinizi actiktan sonra 1 ay kullanarak, bitiriniz.

 

urunarkaKilonuza kavuştuğunuzda, ara verebilir; daha sonra ihtiyaç duyarsanız tekrar kullanabilirsiniz. 2 hafta Dietband ile beraber menulerimizi kullandiginiz takdirde; 3 ila 5 kilo verceksiniz. Menulerimizde miktar verilmemistir. Yemeklerden istediginiz kadar yiyebilirsiniz. Kesinlikle menu disana cikmayiniz ve ac kalmayiniz. Sayet Dietband kullanmiyorsaniz, menuleri uygulamayiniz. Kilo almaya baslarsiniz. Menu listelerini uygulamada hic bir zorluk yoktur. Evlerimizde kolayca hazirlanan yemeklerdir.

Dietband´ı sizler için özel olarak hazırlanan menuler ile birlikte kullanırsanız daha kolay kilo verebilirsiniz...

ismail 15-12-2009 22:53

  Zayıflama Kemerleri hakkında

  Gülistan

  Bana ulaşabilirmisiniz05444086366

  24-09-2020 19:33
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
   Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
   Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""