1

PRO DUAL LEG & CALF PRESS CİHAZI DCLP

Kategori : Dual Makinalar

t5
t6
t7

Body-Solid´s Pro Dual Leg Press/Calf Extensionın üstün tasarımı bel kemiğindeki sıkışmayı azaltır ve aynı zamanda biyomekanik olarak yapacağınız hareketlerde size daha fazla hareket opsiyonları sunar. Bu cihazda şaft kovanı ve kurşundan top mil yatakları bulunmaktadır. Bu parçalar sayesinde cihazın ayarı daha kolay ve sürtüşmesiz olur. Gerektiği gibi yapılan bir bacak antrenmanı hem glüt kaslarını, dört başlı kasları, diz arkası kirişlerini ve baldırları hemde kardiyovasküler sistemin daha iyi çalışmasını sağlar ve yağ yakmayı sağlar.

 

Bütün pozisyona ayarlanabilen DuraFirm sırt minderinin ergonomik olarak tasarlanmış iki pozisyona ayarlanabilen pres plakası her boyda ve her ağırlıktaki kullanıcılara tam bir bacak ve baldır antrenmanı yapma olanağı sağlar. Body-Solid Pro Dual Leg Press/Calf Extension göze çok hitap eden bir şasiden yapılmıştır, tozla kaplı modern ve estetik görünümlü bir çubuğa sahiptir. Bu cihaz aynı zamanda antrenman sisteminizin daha fonksiyonel ve değerli olmasını sağlar.

 

t2Press makinası


Bütün pozisyona ayarlanabilen DuraFirm sırt minderinin ergonomik olarak tasarlanmış iki pozisyona ayarlanabilen pres plakası her boyda ve her ağırlıktaki kullanıcılara tam bir bacak ve baldır antrenmanı yapma olanağı sağlar.

 

 

 

t3Ayak basma plakası

Kauçuk kaplı ayak basma plakası egzersiz esnasında ayakların kaymasını önleyerekmaksimum ağırlıkkaldırmanıza olanak tanır.

 

 

 

 

 

t4Yön tutacakları

Yön tutacakları egzersiz esnasında dengenizi korumanızı sağlar

 

ismail 22-11-2009 06:21 Edit:22-11-2009 06:23

  kalft kasını mı çalıştırıyor

  ua yavuz demirtaş

  bu alet kalft kasını çalıştırı yor mu öyleyse fiyatı nedir teşekkürler

  01-03-2011 19:20
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
   Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
   Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""