1

Body Solid-Dual profesyonel ürünler

Kategori : Dual Makinalar

t1

Body Solid Pro-Dual profesyonel ürünler serisini bu sektördeki talebi karşılamak üzere geliştirmiştir. Bu seri oteller, itfaiye istasyonları, iş merkezleri ve residance şeklindeki konutlar için aranılan ekipmanlardır. Pro-Dual serisi 10 farklı ve fonksiyonel dual makinaya sahiptir. Bu makinalar tekli istasyon halinde kullanılabileceği gibi 3lü veya 4lü kombinasyonlarla da kullanılabilirler. Bu modular makine grupları fazla yer kaplamadan size rahat egzersiz ortamı sağlar.

 • Üretim sırasında ağırlıkların ana çerçeveyle birleştirilmesi sayesinde daha fazla sabitlik kazandırır ve makinanın kullanım ömrünü uzatır.
 • Vuruş direnci, fiberglass ile güçlendirilmiş makaralar dayanıklılığı arttırırken, uzun süreli kablo ömrü ve güvenli hareket imkanı sağlar.
 • Ana gövdeye bağlı 11 adet ağırlık, 3 adet çelik plaka ve ½ çapında bağlantı vidası ile yüksek direnç ve dayanıklılık sağlar.
 • 5.5 mm çapındaki çelik kablolar, yaklaşık 1270 kg ağırlığındaki plakaları kavrayarak, güvenli ve dayanıklı hareket sağlar.
 • Yırtılarak kopmaya karşı dayanıklı 5 cm kalınlığındaki döşemesi ile rahatlık ve dayanıklılık sağlar.
 • Köpük bazlı tutacakları ve ergonomik kavrama sistemi ile rahat hareket sağlar.

ismail 22-11-2009 06:17
  Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
  En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
  Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
  Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""