1

Koşu Serisi

ismail Bayraktar Avatar

Bir bakışta RS800sd

RS800sd, şimdiye kadar geliştirilmiş en yüksek teknolojiye sahip koşu monitörüdür. Özellikle maratonlara katılan ve koşu tekniğini geliştirmeye dönük düzenli antrenman yapan elit koşucular için önerilir. Polar Pro Trainer 5 yazılımı ile uyumludur.

RS800sd, Polar ve adidas işbirliği ile dünyanın ilk entegre koşu sistemi olarak lanse edilmişti. Adidas, Polar uyumlu t-shirt ve ayakkabı üreterek, sporcuların bu teknolojiyi giyebilmelerini sağladı.

kosu

Adidas mağazalarında bulabileceğiniz adistar fusion ayakkabı tabanında bulunan oyuk sayesinde, Polar S3 sensör en konforlu kullanıma erişir. Aynı şekilde özel üretimli adisatar fusion tshirtlerde de Polar göğüs bandı giyilebilmektedir.

Polar RS800sd modelini satın aldığınızda; RS800 nabız saati, S3 adım sensörü, WearLink WIND göğüs bandı, PolarProTrainer5 yazılım cd si ve USB2.0 kızıl ötesi bağlantı aparatı ürün içeriğinde yeralmaktadır. Bu ürüne opsiyonel olarak Polar G3 gps sensor eklenebilmektedir.

Önemli Hatırlatma; Polar RS800sd, 2.4Ghz( WIND Teknolojisi) ile çalışmakta olup, sadece WIND teknolojisi ile çalışan aksesuarlarla uyumludur.

Ürün Özellikleri

Koşu hızı, mesafesi ve tempo ölçümü %99 hassasiyetle yapılır. Koşu verimliliği indeksi ve adım sıklığı ölçümleri yapılabilir. Hedef koşu temposu belirlenebilir. Koşu rotası eğim profili görülebilir. Nabız ve diğer verilerin iletişimi 2.4GHz ( w.i.n.d.) frekans ile yapılmaktadır. Nabız iletişimi, OwnCode 2.4GHz özelliği ile manyetik alan parazitlerinden ve diğer nabız saatlerinden etkilenmeden sağlanabilmektedir. Otomatik tur sayacı vardır. 99 adet tur hafızaya alınır ( lap& split süreleri, her turun ortalama nabzı kaydedilir) Yükseklik bilgisi ve tırmanılan toplam mesafe görülebilir. Tahmini HR Max değeri belirlenebilir. Hedef nabız bölgesi grafiksel olarak görülebilir. Hedef nabız limitleri dışına çıkıldığında sesli ve görsel uyarı verir. İsteğe göre OwnZone özelliği kullanılarak kişisel nabız limitleri belirlenebilir. Polar Pro Trainer5 yazılımı ile antrenman planlaması yapılabilir. Interval antrenman programlanabilir( nabız/ tempo ve mesafeye göre interval) 99 adet egzersiz dosyası kaydedilebilir ve bu dosyalar ProTrainer5 yazılımına aktarılarak saklanabilir. Üç satırdan oluşan geniş ekranı bulunur. Gece ışığı mevcuttur. Egzersiz anında ekranın tüm satırlarında yer alan bilgiler dönüşümlü olarak görüntülenebilir. Tuş kilidi mevcuttur. Ekran zoom özelliği vardır. 50 metreye kadar su geçirmezdir. Pil zayıf uyarısı verir. Nabız saatinin pili kullanıcı tarafından değiştirilebilir. Saat( 12/24sa), tarih, alarm ve kronometre özellikleri vardır. İki farklı saat dilimine göre saat ayarı yapılabilir. Polar W.I.N.D. WearLink  göğüs bandı ürün içeriğine dahildir. Göğüs bandının pili kullanıcı tarafından değiştirilebilir.Su geçirmezdir. Polar W.I.N.D. S3 Koşu Sensörü ürün içeriğine dahildir. Pili kullanıcı tarafında değiştirilebilir. Yağmurda kullanılabilir, su sıçramalarına karşı güvelidir. Polar USB2.0 Kızıl Ötesi Bağlantı Arayüzü ürün içeriğine dahildir. Microsoft Vista ile uyumludur.
Php coder
18-11-2009 21:15 Edit:18-11-2009 21:16
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""