1

Sport-Tiedje Çok Fonksiyonlu Sehpa

Kategori : Sephalar

Sport-Tiedje Çok Fonksiyonlu Sehpa değişken bir karın antremanına izin veriyor. Sırtınız ile arkalığın üstüne yatınız ve bulunan tutunma saplarını tutunuz. Bu pozisyonda karın kas sistemini efektif çalışdırmak için bacakları ve / veya makatı kaldırınız - Sport-Tiedje Çok Fonksiyonlu Sehpa ile yapabileceğiniz mekik egzersizlerine mükemmel katkıda bulunan bir egzersiz.
Bundan başka Sport-Tiedje Çok Fonksiyonlu Sehpa hatta üct vücut için olan egzersizleri dikkate alıyor; mesela göğüs kas sisteminin antremanı için kelebek (butterflies) ve sırt kas sistemini güçlendirmek için ters kelebek (reverse butterflies).
Sevkiyat kapsamında iki tane 1,5kg vinil-kısa dambılı bulunuyor. Bunlar yapılan egzerize göre direnç güçlendirici olarak kullanabilinirler.

t36

t37

Efektif bir üst vücut antremanı için çok fonksiyonlu sehpa İki tane vinil-kısa dambıl (her biri 1,5kg) ile İki tane kısa dambıl için koyma yeri Özellikle değişken karın antremanı için uygun Çeşitli kuvvetde antreman yükü için ayarlanabilinir eğim açısı Konforlu yastık Renk: siyah/gümüş Maksimum kullanıcı ağırlığı: 120 kg Kurulu ölçüler: (uzunluğu) 125 cm x (genişliği) 61 cm x (yüksekliği) 77 cm

ismail 22-11-2009 07:15
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""