1

Termal Sauna

Kategori : Zayıflama Kemerleri 01-12-2009 09:14

Neden Thermal Sauna Short?
 
Kilo veremedim diye üzülenler zayıflamak için vakit ayıramayanlar. Kalça ve göbek bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olanlar kısa sürede etki edebilecek güvenilir ve sağlıklı yöntem arayanlar.İşte aradığınız ürün


Thermal Sauna Shortu ister günde 3-4 saat üzerinde taşıyın ister sadece uyurken kullanın.
 

ETKİ MEKANİZMASI: Thermal Sauna Short doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek fizyoterapik mikro masaj ve deri altında sauna etkisi meydana getirir.
Bu sayede hızlanan kan dolaşımını meydana getirdiği sirkülasyon yağlı ve selülitli dokulara fazla miktarda oksijen ulaşmasını sağlar, termal tuzun yoğun ödem çözücü özelliği ile selülit ve yağ dokularının yanına ulaşan fazla miktarda oksijen yağ ve selülitleri hızlı bir biçimde enerjiye dönüştürüp yakarak özellikle kalça, göbek ve bel bölgesinde yoğun bir incelmeyi selülitlerin giderilmesini cildin narin ve pürüzsüz bir hale gelmesini sağlar.


KULLANIM : 


Gün içerisinde veya uyku esnasında 3-4 saat kullanmalısınız. Thermal Sauna Shortunuzun çok sıkı olmamasına lütfen dikkat ediniz. Kullanım süresince en az gün aşırı duş alınmasına ve özellikle termal şortun giyildiği bölgelere yumuşak bir kese ile oval hareketlerle masaj yapılmasına dikkat edilmelidir.


THERMAL TUZUN KULLANIMI


Bir çay bardağı suyun içine bir tatlı kaşığı tuzu ekleyerek tuzu eritiyoruz,daha sonra tuzlu suyu zayıflamak istediğimiz bölgeye sürerek suyun kurumasını bekledikten sonra şortu giyiyoruz.
xz36

 

 

 

 

Thermal Sauna Short Kullanma Talimatları

 
::: Thermal Sauna Shortu kirlendiğini hissettiğinizde ılık suyla elde beyaz sabunla yıkaya bilirsiniz. 

::: Her gün yıkamak gibi bir zorunluluğu yoktur, 

::: Kesinlikle makinaya atmayınız. 

::: Elde ve beyaz sabun ile yıkayınız, 

::: Thermal Sauna Short yapısı itibari ile size yıllarca hizmet verebilecek bir üründür. 

::: İstediğiniz ölçüye indikten sonra yıkayıp iyice kuruttuktan sonra kaldırabilir, ihtiyaç duyduğunuzda aynı etki ile tekrar kullanabilirsiniz. 

::: Şık ve narin tasarımı, kaliteli yapısı ve kolay kullanımı ile termal sauna şortu tatilde, denizde, havuzda, yolculukta, yürüyüşte, işyerinde, evde ve özellikle uyurken bile zayıflayabileceğiniz bir şekilde kullanabilirsiniz.

    Alakalı Konular: zayıflamasauna şort
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""