1

Steam O Belt Buharlı Zayıflama Kemeri

Kategori : Zayıflama Kemerleri 18-11-2009 22:53

steamb

 Ürün Detayı :

 

Steam O Belt Buharlı Zayıflama Kemeri Özellikleri :

Kilo vermenin ve zayıflamanın en hızlı yöntemi terlemektir. Terlemek aynı zamanda toksinlerin atılmasına da yardımcı olmaktadır. En iyi kolay terleme yöntemi ise sauna veya buhar odalarıdır. Binlerce yıldır bir çok medeniyette sauna ve hamam bir şifa kaynağı olarak kullanılmıştır.

Buhar odasında veya saunada oturarak, yarım saatte 600 kalori harcanabileceği kanıtlanmıştır.

Ancak buhar odası veya saunada çok uzun süre kalamazsınız. Çok bunaltıcı olmaktadır. Yani, o kalorilerin çoğunu harcamaya yetecek kadar uzun süre içeride kalınamamaktadır. İkincisi, buhar odası veya sauna, vücudunuzun istediğiniz bölümlerine odaklanmaz. Sizi, yoğun bir şekilde, her tarafınızdan terletir, özel bir alanın yoğun olarak terlemesini sağlamaz.

İşte Steam-O-Beltin farkı burada kendini gösteriyor. Steam-O-Belt, hayranlık uyandıran teknolojisi sayesinde, kaba bir sauna sıcaklığı değil, rahatlatan, konforlu bir buhar verir. Yalnızca özel bir bölgenin göbeğinizin terletilmesine odaklanır ve buhar yoğunluğunu, basit bir düğmeyi çevirerek kontrol edebilirsiniz. Ve de bir spor salonuna veya spaya gitmenize gerek kalmaz. Steam-O-Belti evde televizyon izlerken veya dergi okurken, internette gezinirken veya yorucu bir günün sonunda evinizde dinlenirken kullanabilirsiniz.

 

Bu arada cilt bakımınızı da yapar. Nemli sıcaklık, yağlarınızın, mümkün olan en etkili bir şekilde terleyerek atılmasını hızlandırır. Aslında yumuşak, nazik, nemli buhar, şimdiye kadar gördüğünüz diğer sistemlerden daha kısa sürede, daha çok ter oluşturur ve böylece yalnızca 30 dakikada 3 santimetre ve bir kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Yanlış duymadınız tam 30 dakika da...

 Ayrıca kullanması kolaydır, rahatlatıcıdır, evinizin rahat ortamında kullanabilirsiniz. Karın bölgesi, belin yan tarafları, basenler, bel, kalçalar ve üst bacak bölgelerinde rahatça kullanabilirsiniz. Vücudunuzun bir yerini, her hangi bir yerini seçin. Ve bacaklarının arka tarafındaki ciltleri portakal kabuğu görünümünde olan hanımlar, Steam-O-Beltin sizin için neler yapabileceğini görmek için bekleyin. Bilimsel olarak, Steam-O-Belt doku sıcaklığınızı yükselterek sizi terletir ve selülit nodüllerini vücudunuzdan atmanıza yardımcı olur. En pürüzsüz ve seksi kalçalara, bir anda sahip olabilirsiniz.

 Patentli Steam-O-Belt, sürekli nemli hava akımı yayan özel bir buhar jeneratöründen yararlanır. Bu, yalnızca bir hortumun ucundan çıkan, bir miktar sıcak buhardan ibaret değildir. Bu, ısıtılmış ve mikro parçacıklı su damlalarıyla doldurulmuş, size tropik yağmur ormanlarına veya özel buhar banyosuna benzer bir ortam sunan, sıcak havadır.

 Avrupada yapılan bağımsız bir çalışma, Steam-O-Beltin yalnızca yarım saat kullanıldıktan sonra anlamlı düzeyde kilo verme ve beden ölçüsünde küçülme sağlamayı garanti eden tek ürün olduğunu göstermiştir ve bazı kişilerin, yalnızca iki haftada, 7.5 santimetre ye kadar inceldiği ve 2 kilodan fazla verebildiği saptanmıştır.

Artık daha fazla beklemenizin gereği yok. Hemen bir Steam-O-Belt alın ve zayıflayama başlayın.

Kullanma Süresi:

En iyi sonucu elde etmek için, ürünü günde 30 dakika süreyle, 4 hafta boyunca, her gün kullanın. Dengelenmiş bir diyet uygulanması, Steam-O-Beltin yararını arttıracaktır.

Elde edilen sonuçların kalıcı olması için, 4 haftalık programdan sonra, Steam-O-Beltin haftada iki kez kullanılmasını öneririz. 

Ürün kullanımı ile ilgili detaylı açıklamaları, ürünle beraber verilen Türkçe kullanma kılavuzunda bulabilirsiniz.

Ayrıca ürünümüz aşağıda belirtilen kalite ve uyum standardlarına haizdir.

Paket İçeriği :

1 adet Steam O Belt
1 adet Mezura
1 adet Türkçe Kullanma Kılavuzu

ismail Edit:18-11-2009 22:56

  Zayıflama Kemerleri hakkında

  hale

  fiyatı nedir taksit varsa kredi kartıyla kapıda taksit olabilirmi ürün hakkında yazılı olmayan başka bilgiler varmı vücut ter atınca zayıflamış gibi görünür ama hemen su içince yine aynı olur diye bilinir bunun farkı nedir ölçülerde değişiklik olarakmı faydası vardır ürüne bu kadar güveniyormusunuz eğer bu kadar iyi ise zayıflamaya ait bunca alet yerine neden bu kullanılmıyor yanlış anlamayın edinmek istiyorum ama para düşünülünce kısıtlı bütçeden  ayrılacam miktar olunca ince eleyip sık dokunuluyor çalışmalarınızda başarılar mavilim.200@otmail.com

  07-04-2010 09:25

   Zayıflama Kemerleri hakkında

   ismail Bayraktar Avatar

   Sitemiz tanıtım amaçlı olup satış yapılmamaktadır. Diğer satış yapan sitelerden fiyatlarda değişmektedir. örnek akakce.com sitesinde 228 .00 TL civarında .teleshop.com.tr de 130. TL civarında bence iyi bir araştırma yapın.

   Esen kalın

   Php coder
   11-04-2010 21:42

    Zayıflama Kemerleri hakkında

    ayşe54

    Merhaba bu ürünü almak istiyorum fakat diğer kullanmış olduğum kemerler gibi kandırılmak istemiyorum zayıflamak istiyorum artık kilolarım yüzünden dışarı çıkamaz  ne giysem yakışmaz oldu millete dalga konusu oldum bunaldım artık bu kilolardan ürün satılsın diye satmayın lütfen öyle zengin değilim ben lütfen işe yarayacaksa almak isterim

    29-12-2010 01:14

     Zayıflama Kemerleri hakkında

     gönül çiloğlu

     iyi günler.bu ürünün fiyatı ne kadar .çok acil öğrenebilir miyim

      

     10-05-2011 21:35
      Alakalı Konular: Zayıflama Kemeri
      Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
      En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
      Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
      Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""