1

DiyetBand Zayıflama Bantı

Kategori : Zayıflama Kemerleri 19-11-2009 07:00

bdiyetband

Kullanımı Çok kolaydır. Size gelen paketindeki özel ambaljından çıkartın. 1 adet dietbant´ı yerinden ayırın. Sırtınıza veya omuzunuza yapıştırın. Dikkat edilmesi gereken tek önemli şey, cildinizin yağsız ve kuru olması. Suya dayanıklı değildir.

Yeni gücüyle, artık yaz tatillerinizde de kullanabilirsiniz. Çünki 16 saat (*uyku saatleri önemli) bantı kullanmanız yeterlidir.

 

 

Hergün aynı yere yapıştırmayın. Şayet hergün banyo yapıyorsanız, banyo yapmadan önce çıkartın ve banyodan sonra yenisini yapıştırın. Yeni gücüyle, artık yaz tatillerinizde de kullanabilirsiniz.

Dietband bantın, kilolu yere yapıştırma gibi zorunlulugu yoktur. Temiz, kuru ve yağsız bir cilde yapışması önemlidir...
Lütfen özel ambaljında rutubetsiz ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Dietband son kullanım tarihi, üretim tarihinden itibaren iki (2) Yıldır. Muhakkak paketinizi actiktan sonra 1 ay kullanarak, bitiriniz. Muhakkak paketinizi actiktan sonra 1 ay kullanarak, bitiriniz.
 
Kilonuza kavuştuğunuzda, ara verebilir; daha sonra ihtiyaç duyarsanız tekrar kullanabilirsiniz. 2 hafta Dietband ile beraber menulerimizi kullandiginiz takdirde; 3 ila 5 kilo verceksiniz. Menulerimizde miktar verilmemistir. Yemeklerden istediginiz kadar yiyebilirsiniz. Kesinlikle menu disana cikmayiniz ve ac kalmayiniz. Sayet Dietband kullanmiyorsaniz, menuleri uygulamayiniz. Kilo almaya baslarsiniz. Menu listelerini uygulamada hic bir zorluk yoktur. Evlerimizde kolayca hazirlanan yemeklerdir.

Dietband´ı sizler için özel olarak hazırlanan menuler ile birlikte kullanırsanız daha kolay kilo verebilirsiniz..

Not 1 : Dietband ve menusu ile vücudunuzdaki fazla yağları, idrar yoluyla atmaya başliyacaksınız. Sık sık idrara cıkmanız, normaldır.!

Not 2 : Menu uygulamadan sadece dietband kullanarak, kilo verebilirsiniz.. Metabolizma yapisina gore calistigi icin, bir kac ay kullanma durumu ortaya cikabilir. 100% cabuk sonuca gitmek icin, ozel menuleri uyarlanmistir

DİETBAND İÇİNDEKİLER :
*Fucus Vesiculosus:
100% dogal bir bitki. Vucutta belirli bolgelerde bulunan yaglarin buyuk dusmani. Tamamiyle bu yaglari yok eden bir gucu var. Cok cabuk yag kitlelerini bulma ozelligi sayesinde hemen yanmasini sagliyor. Yemek yeme ve istah kapatici ozelligide mevcut. Dunyada ilk once Ingilterede ki doktorlar tarafindan denenmis ve kabul edilmistir. Ingiltere ilac kontrol servisi [MCA] tarafindan onaylanmistir.

*Garcina Cambogia:
100% dogal bir meyva koku. Dunyada sadece Guney Hindistan´da bulunmaktadir. Bunyesinde hydroxycitric asidi [HCA] ihtiva etmektedir. Otomatik olarak, vucuda diyet yaptirma ozelligi vardir.

*Guarana:
100% dogal bir bitki. Sadece Amazon kiyilarinda yetismekte ve cok zor bulunan bir bitkidir. Vucuda girdigi zaman, yavas calisan veya calismayan metabolizmaya direk olarak baski yaparak; duzenli ve dengeli bir calisma saglamasina yardimci olur. Metabolizmayi dengelediyi icin, kilo alma problemini ortadan kaldirir.

DİETBAND HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR :

Dietband Nedir?
vücuttaki dengesiz beslenmeyi kontrol eden, metabolizmanizi harekete gecirerek hizla dengeleyen; fazla beslenmenizi durduran, bu yuzden kilo vermenizi saglayan kucuk kare seklinde bir bant dir. Her paketinde 28 bant bulunur ve 22 saatte bir yenisiyle degistirilmek uzere 1 ay boyunca omuza, sirta veya bacaga yapistirlimak uzere kullanilir. Yhtiva ettigi maddeler 100 dogal olup; kesinlikle yan etkisi bulunmamaktadir.
Başka ilaçlar kullanyyorum. Dietbandin zararı olur mu
ilac olmadigi icin, normal hayatta kullanmak zorunda oldugunuz diger ilaclar ile beraber kullanilmasinda hic bir sakinca yoktur..
Bölgesel kilo verebilirmiyim?
Kesinlikle evet. Zaten Dietbandin ozelligi bu. Once vucutta yag birikim bolgelerini acilen bulur ve bu bolgelerdeki yaglari yakmak suretiyle, kilo kaybina yol acar.
Dietband kullanmanyn her hangi bir yan etkisi var mı?
Kesinlikle yok. Tam tersi, sagliginizda onemli gelismeler hissedeceksiniz. Kilolarinizi verdikce, onceden kaybolan enerjinize kavusacaksiniz. Yuksek tansiyon, kolestrol, halsizlik gibi sagliginizi etkileyen bu ve buna benzer rahasizliklardan, kilolarinizi verdikce tamamen kurtulacaksiniz. (Bazi bunyelerde cok normal olan, KABIZLIK gorulebilir. Mushil ve benzeri sivilar kullanabilirsiniz)
Dietbandi ne kadar süre kullanmalıyız
100 yararini gormek icin, minumum 1 ay ozel menusuyle birlikte kullanmalisiniz. Bu sure icinde 2 haftada minumum 5 kilo vereceksiniz. Bu 5 kilo sizin icin yeterliyse, geri kalan 2 haftalik Dietbandi ozel menusuz kullanamaya devam edeceksiniz. [Sadece Dietband kullandiginiz bu sure, kilo vermek icin degil, metabolizmanizin dengelenme suresi icin, onemlidir ve kullanilmasi gerekmektedir.] Sayet vermek istediginiz kilo miktariniz 5 kilodan fazla ise; 2 hafta daha ozel menusu ile birlikte Dietband inizi kullaniniz. Bu 1 aylik sure icinde de toplam 8 ila 12 kilo verceksiniz..!
Dietband kullanyrken spor yapmam gerekirmi ?
Hergun yapacağiniz 5 ile 10 dakikalık egzersizler hem sağlığınız için çok önemli hemde kilo verme sürecinizi dahada hızlandıracaktır
Dietband bantlarından 24 saat´te 1 tane değil de 2 tane yapiştirirsa daha hızlı sonuç alınabilir mi ?
Hayır, Daha iyi sonuç alamazsynız. 2 tane Dietband bant yapiştirildiğin da, faydası da olmaz zararı da sadece Bant Boşa gider, Dietband´ı 24 Saatte 1 Tane değiştirilerek, minumum 28 adet kullanılmalı.
Dietband´ı Emziren Anneler Kullanabilir mi ?
Emzirme ayı´na bağlı olarak değişkenlik gösterir. ve
emzirme döneminin ilk 6 ay´a kadar olan sürede kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Ancak ilk 6 aylık süreyi geçirmiş anneler kullanabilirler. Yinede kullanmaya baslamadan once, doktorunuza danışınız.!
 

ismail Edit:19-11-2009 07:01
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""