1

Deowell Zayıflama Bandı

Kategori : Zayıflama Kemerleri 19-11-2009 07:04

deowell2well1

Amerikadan ithal, Devrim yaratan bu yeni diyet bandı ile ,her bant atışınızla birlikte kilolarınızı da atacaksınız. Güvenli ve kullanımı kolay olan bu bant, kilo vermenize yardımcı olur. DeoWell zayıflama Bandı 24 saat boyunca, siz uyurken dahi zayıflatır . Avrupalıların bu güvenli ve çok etkili diyet bandını neden yıllardır kullandıklarını kendiniz görün. 

100 doğal bileşenli DeoWell Zayıflama Bandı açlık hissini azaltırken, vücudumuz için gerekli olan enerjiyi artırır ve kilo kaybı için metabolizmayı hızlandırır. 

DeoWell Zayıflama BANDININ KULLANIMI:

Her bant 3 günde bir değiştirilmelidir. DeoWell zayıflama bandının etkisini artırmak için günde en az ilave 68 bardak su içilmelidir. Bant mevcut yağların erimesini sağlar, yeniden yağlanmayı önlemek için beraberinde hafif diyet yapılması önerilir.

Her yeni bantta bölge değiştirilerek, vücudun herhangi bir bölgesine uygulanır. Ancak uygulanacak en iyi yer sırtın üst kısmıdır. (kürek kemiğinin yanı) Bandın uygulandığı bölge kuru ve temiz olmalıdır. Daha iyi bir yapışma için; cildin losyon, krem ya da yağlardan arınmış olması gereklidir.

Kullanımın ilk üç gününde iştah kontrolünden memnun kalınmazsa, 3 ya da 6 gün için dozaj 2 banda çıkartılıp daha sonra programlandığı şekilde devam edilmelidir. Bant duş esnasında çıkmayacaktır; yalnız sabun ya da diğer bir banyo ürünlerinin direk olarak bandın üzerine gelmemesine özen gösterilmelidir. Duş esnasında suyun uzun süreli olarak bandın üzerine direkt bir şekilde akmasından kaçınılmalıdır; aksi takdirde tesiri azalabilir.

DeoWell
Zayıflama BANDININ YAN ETKİLERİ:

DeoWell Zayıflama Bandı yan etkileri ya da alerjik reaksiyonları olmayan 100 doğal bileşenler içermektedir. Bu bandın kilo vermede doğal ve güvenli bir alternatif olarak düşünülmesinin sebebi budur.

DeoWell Zayıflama BANDI GÜVENLİK HUSUSLARI:
Sağlıklı her birey DeoWell Zayıflama Bandını Kilo Verme Sistemi için kullanabilir. Hamileler, süt emziren bayanlar, şeker hastaları, kan şekeri düşük olanlar, ciddi kalp ya da troid problemi olanlar veya glikoz alerjisi olanlar; doktorların izni ya da denetimi olmadan bu kilo verme programını takip etmemelidirler. Doktor tarafından izin verilmediği müddetçe 18 yaşın altındaki çocuklar tarafından kullanılmamalıdır. 

DeoWell Zayıflama BANDININ HIZLI SONUCLARI :
İştahınızı kontrol altına alır,
Metobolizmanızı harekete geçirir,
Hormon üretiminde dengeyi sağlar ( Kilo verme icin çok gereklidir )
Aktif toksinleri yok eder,
Potasyumla suyun tutulmasına karşı savaşır,
Genel enerjiyi arttırır.

  nerden alabilirim?

  Aylin Aylin Demir Avatar

  Bu zaıflama bandını nerden alabilirim ?

  20-11-2009 09:31
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
   Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
   Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""