1

CVS - Vibro Belt Tek Motorlu Zayıflama Kemeri

Kategori : Zayıflama Kemerleri 18-11-2009 22:45

cvs1b
Ürün Detayı : 
CVS VIBRO BELT ÖZELLİKLERİ :

Etkin bir şekilde incelmek ve vücudunuzu canlandırmak için ihtiyacınız olan tek şey, kendi evinizin özelinde ve rahatlığında günde sadece 10 dakikanızı CVS Vibro Belt´e ayırmak ...

CVS Vibro Belt, vücudunuzun belirli bölgelerini inceltmek için kan dolaşımını hızlandıran masaj hareketlerini kullanarak devrim yaratan yüksek performanslı bir incelme kemeridir.

Dilerseniz belinizi, kalçalarınızı, sırtınızı, dilerseniz de baldırlanızı ve karnınızı inceltebilirsiniz
10 farklı işlem moduyla, CVS Vibro Belt vücudunuzu istemediğiniz yağların atılmasına ve vücudunuzun güçlü, sağlıklı ve hayal ettiğiniz gibi sıkı bir hale dönüşmesine yardımcı olur

Size titreşimli ve harekete geçirici bir masaj sağlayan CVS Vibro Belt incelme kemeri, kan dolaşımınızı belirgin biçimde hızlandırır, vücudunuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve size sıkı bir vücut için yardımcı olur

CVS Vibro Belt incelme kemeri, masaj kemeri, kumanda ve adaptörden oluşur

Vücudunuzdaki ekstra santimlerden kurtulmak için mükemmel bir alettir.

Tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak, rahatınıza bakmak ve aleti 10 dakikalığına çalıştırmak ...

Ürünü 10 dakika çalıştırdıktan sonra yarım saat dinlendirmeniz gerekmektedir.


Vücudun her bölgesine uygulanabilir;boyun,bel,kalça,basen,üst ve alt baldıra sarılarak veya katlanarak kullanılabilen Vurgulu Vibrasyon yöntemi ile çalışan çok güçlü masaj ürünüdür.Sarıldığı bölgede kan dolaşımını aktif hale getirerek o bölgedeki oksijen miktarının artmasına neden olur ki;bu da yağ ve selülitlerin yakılarak idrar veya ter yoluyla atılmasına yardımcı olur.Kireçlenme,kulunç oluşumunu önler.Ergonomik oluşundan,sarıldığı her bölgeye aktif masaj uygular.Ağrılar,kan dolaşımı düzensizliğine,kas adele sertliğine yardımcı tedavidir.

Evde,Yatta ve Ofiste adaptörle kullanılır.12 volt,9 watt ile çalışır.
Vücuda manyetik etkisi yoktur ve elektrik vermez.
Aşırı ısınmada cihaz soğuyana kadar otomotik olarak duracaktır.
Hamile bayanların hamilelik sonrası fazla kilolardan kurtulabileceği çok güçlü harika bir üründür.Varisli bölgenin üzerine direkt uygulanmaz.
Bel ve boyun fıtığında,sinirlere olan baskıyı azaltıp o bölgedeki uyuşmuş sinir uçlarına canlılık kazandırır,ağrıları giderir.

Günde 2 veya 3 kez yapılması halinde etkisi mükemmeldir.Her seansta 30 dakika uygulanması tavsiye olunur.Seans arası en az 3 saat olmalıdır.
OTOMATİK düğmesine basılarak çalıştırılır ve tüm masajı kendi otomatik uygular.Vurgulu Vibrasyon tekniğini 4 hız kademesinde uygular ve çok güçlü-etkin bir üründür.HIZLI-YAVAŞ tuşlarına basılarak manuelde kullanılabilir.

ismail Edit:18-11-2009 22:51

  Zayıflama Kemerleri hakkında

  TÜLİN

  BEN KULLANIYORUM AMA HERŞEY AYNI ZAYIFLATMADI

  11-02-2011 13:26

   Zayıflama Kemerleri hakkında

   gülistan

   Tülin hanım yiyosanız zayıflayamassınız ben aldım çok memnunum zayıfladım eskiden kiloluydum şuan zayıfım bu üründende çok memnunum...

   13-02-2011 18:17

    Zayıflama Kemerleri hakkında

    özkan

    fiyatı nedir ödeme ve teslimşekilleri

     

    22-02-2011 11:33

     Zayıflama Kemerleri hakkında

     abrek mashadov

     ben yeni kullanıcıyım kanatimce cok etkili bir ürün ama merak ediyorum?acaba günlük istenilendenbir adım fazla kullansam ne kadar kilo veririm mesela bir ayda???

     25-05-2012 08:16
      Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
      En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
      Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
      Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""