1

HARDLINE Kas Artışına Yönelik

Kategori : Sporcu Besinleri 16-02-2010 21:45

besinspor
HARDLINE  Kas Artışına Yönelik 

 
Kas artışına yönelik antrenman yapıyorsanız, antrenman sonrası kaslarınızın ihtiyaçlarını karşılayarak yapılanmayı hızlandırabilirsiniz.

Kas oranındaki artış daha efektif antrenman ve antrenman sonrası yapılanma sağlar.

AAKG, nitric asiti tetikleyerek vücuttaki kan akışını büyük oranda arttırır. Sonuç olarak daha fazla besin kaslara taşınarak buralarda oluşacak yıkımı azaltır ve antrenman sonrası ağrıların azalmasını sağlar. Kan pompalanmasındaki artış adalelerde antrenman esnasında hacim artışına neden olur.

AAKG nitric asit (NO) seviyesini arttırarak, antrenman sonrası yenilenmeyi ve adalenin dolgunluğunu sağlar, glutamin seviyesini arttırır ve diğer amino asitlerin emilimine yardımcı olur.

Kullanıldığı durumlar:
Nitric asitin tetikleyicisi olarak damarların elastikiyetini sağlar ve her kalp çarpıntısında damarların genişleyip, daralması için de gereklidir.
Adale genişlemesini teşvik eder; AAKG daha fazla ve uzun süreli NO üreterek, kan akışını hızlandırarak oksijen ve besinlerin hücrelere taşınmasını sağlar.
Kadın ve erkeklerde cinsel uyarıyı attırır, AAKG ile tetiklenen NO genital bölgedeki kan akışını arttırarak riski ve yan etkisi olmayan ereksiyon etkisi sağlar.
Büyüme hormonu salgılanmasını teşvik eder; Büyüme hormonu anabolik mekanizmada rol oynar ,protein sentezine yardımcı olur, yaşlanma belirtileri üzerine olumlu etkisi vardır.
Yaraların tedavisinde ve antrenman sonrası sakatlanmalarda iyileşmeyi hızlandırır 

    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""