Masaj

5 Motorlu Programlı Güçlü Masaj ve Zayıflama Kemeri

77915 Motorlu Programlı Güçlü Masaj ve Zayıflama Kemeri

5 motorlu programlanabilir yüksek frekanslı titreşimli masaj ve zayıflama kemeri çok yönlü darbe ve vurmalarla insan vücudunun ihtiyacı olan kanın dolaşımını hızlandırır, böylece sağlığa zararlı maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Vücudunuzu sıkılaştırırken yüksek frekanslı titreşimi ile rahatlamanızı sağlar. Yüksek frekanslı vibrasyon ve titreşimi ile hızlı etkin bir biçimde belinizin incelmesine, sırt ve karın bölgesindeki yağlarınızın... Devamı


Titreşimli Bel ve Kol Zayıflama Kemeri Şarjlı

zayifTitreşimli Bel ve Kol Zayıflama Kemeri Şarjlı

Bu mucizevi aletin etkilerine inanamayacak kısa zamanda incelip forma gireceksinizÜstelik çift etkili!!!Kol kemerleri ile kollarınıza sıkılaştırıp kısa zamanda tüm vücudunuzu  forma sokacaksınız!!!İnceltici Bel Kemeri, çağımızın en büyük sorunlarından olan hareketsiz yaşam ve düzensiz beslenmeden dolayı özellikle bel çevresinde biriken yağları akıllı titreşimleri ve ısıtıcıları sayesinde yağ hücreleri arasındaki bağları gevşeterek yakılmasına ve vücut... Devamı


Proslim Çift Motorlu + Yoğurmalı Zayıflama Kemeri

Proslim Çift Motorlu + Yoğurmalı Zayıflama Kemeri

 

proslimb

 

GÜNÜMÜZDE ZAYIFLAMA İLE İLGİLİ OLARAK BİRÇOK YÖNTEM UYGULANMAKTADIR VE BİLİNMEKTEDİR FAKAT BU CİHAZIN FARKLILIĞI KULLANILDIĞI ÖZEL YOĞURMA TEKNİĞİ İLE TEKRARDAN KİLO ALMAYI ENGELLEMEDE YARDIMCIDIR.FAZLA KİLOLARIN ATILMASINI SAĞLARBASENLERDE İSTENEN FİZİKİ DURUMU SAĞLARSELÜLİTLERİ GİDERİROMUZ VE SIRT AĞRILARINI GİDERİRZAYIFLAMAK İSTENEN BÖLGEYE UYGULANIRAÇIKLAMALI BROŞÜR MEVCUTTUR.Ultra güçlü zayıflama kemeri2 YIL ... Devamı


Vibro Shape CCS Zayıflama Kemeri

ccsb

Ürün Detayı : 

Vücudun her bölgesine uygulanabilir;boyun,bel,kalça,basen,üst ve alt baldıra sarılarak veya katlanarak kullanılabilen Vurgulu Vibrasyon yöntemi ile çalışan çok güçlü masaj ürünüdür.Sarıldığı bölgede kan dolaşımını aktif hale getirerek o bölgedeki oksijen miktarının artmasına neden olur ki;bu da yağ ve selülitlerin yakılarak idrar veya ter yoluyla atılmasına yardımcı olur.Kireçlenme,kulunç oluşumunu önler.Ergonomik oluşundan,sarıldığı her bölgeye aktif masaj uygular.Ağrılar,ka... Devamı


CVS - Vibro Belt Tek Motorlu Zayıflama Kemeri

cvs1bÜrün Detayı :  CVS VIBRO BELT ÖZELLİKLERİ :

Etkin bir şekilde incelmek ve vücudunuzu canlandırmak için ihtiyacınız olan tek şey, kendi evinizin özelinde ve rahatlığında günde sadece 10 dakikanızı CVS Vibro Belt´e ayırmak ...

CVS Vibro Belt, vücudunuzun belirli bölgelerini inceltmek için kan dolaşımını hızlandıran masaj hareketlerini kullanarak devrim yaratan yüksek performanslı bir incelme kemeridir.

Dilerseniz belinizi, kalçalarınızı, sırtınızı, dilerseniz de baldırlanızı ve karnın... Devamı


Body Fit Masaj Cihazı

masajl

 

Body Fit Masaj Cihazı

  Kan dolaşımını artıran, kasları sıkılaştıran, deri alt tabakalarındaki istenmeyen sıvıları yok edici özelliğe sahip titreşimli masaj cihazıdır.  İki farklı titreşim hızında çalıştırılabilir. Cihazla beraber 6 adet masaj kemeri verilmektedir :

Anti-selülit kemeri,  İkili kemer, Turbo Kemeri,Elle tutuş kemeri, Bin Dokunuş, Vitality kemeri, Twister

Çalışırılan bölgeye göre ayarlanabilen kemer boyu. Kullanıcıya göre ayarlanabilen cihaz yüks... Devamı

Bio Lux Masaj Aleti- MG1001

 4r

Bio Lux Masaj Aleti- MG1001

Kan dolaşımını artıran, kasları sıkılaştıran, deri alt tabakalarındaki istenmeyen sıvıları yok edici özelliğe sahip titreşimli masaj cihazıdır. İki farklı titreşim hızında çalıştırılabilir. Cihazla beraber üç adet masaj kemeri verilmektedir (bin dokunuş kemeri, ikili kısa kemer ve anti-selülit kemeri). Cihaz Ebatları: 91 cm (B) x 48 cm (E) x 104 cm (Y) Cihaz Ağırlığı: 12 kg ... Devamı

FITVIBE Fitvibe Smart Masaj Aleti

FITVIBE Fitvibe Smart Masaj Aleti

fitvibesmart500

 

 

Fitvibe Smart, en üst düzey vibrasyon platform cihazıdır. Egzersizi eğlenceli hale getirir!

Vibrasyon teknolojisi egzersize yeni bir boyut getiriyor. Titreşime dayalı egzersiz, kas kütlesinin %100üne yakınını çalıştırma imkanı sunar. Konvansiyonel egzersizlerde ise kas kütlesinin sadece %40ı çalıştırılabilmektedir.

1 metrekare içerisinde çalışma imkanı. Ev kullanımı için özel olarak geliştirilmiştir. Ha... Devamı


9928 Masaj Minderi

12102006044000

Dairesel Vibrasyon yöntemi ile boyun-sırt-bel-basen bölgelerine masaj uygulayarak kan dolaşımı düzensizliğinde ve ağrılarda yardımcı tedavidir.Yağ ve selülit parçalanmasını sağlar.Masaj her gün en az bir defa yapılmalıdır.Önemli olan vücutta ağrılar oluşmadan masaj uygulanmalıdır.Böylelikle ağrı söz konusu olmaz.Kireçlenme,kulunç,yağ ve selülitlerin oluşmasını önler.

          *Evde tv koltuğuna,araçta ön koltuklara monte edilir.Yatalak hastalarda ise yatağa seri... Devamı


SHIATSU (Ovmalı) Masaj Minderi

13102006023811Ovmalı Rolling masaj yöntemi ile sırttan bele kadar olan bölgeye yukarı aşağı hareketli ovma masajını uygular;Oturma bölgesinde ise dairesel vibrasyon masaj  yöntemi  uygulayarak kan dolaşımı düzensizliğine ve ağrılara yardımcı tedavidir olup vücunuzu rahatlatacaktır.Masaj her gün en az bir defa yapılmalıdır.Önemli olan vücutta ağrılar oluşmadan masaj uygulanmalıdır.Böylelikle vücutta ağrı söz konusu olmaz.Kireçlenme,kulunç,yağ ve selülitlerin oluşmasını önler.

          *12 vol... Devamı


206B Masaj koltuğu

Masaj koltukları;Baş ağrısı-Sırt ağrısı-Bel ağrısı-Bel fıtığı-Boyun fıtığı-Migren-Kulunç-Kireçlenme-Kas adele sertliği ve ağrıları-Kan dolaşımı düzensizliği-Romatizmal ağrılarda-Strese bağlı uykusuzluk-Selülit,Kilo gibi rahatsızlıklarda yardımcı tedavidir.Baş-Boyun-Sırt-Bel-Bacak-Ayak ağrılarını giderir.Bel fıtığı-Boyun fıtığı ağrılarında masaj ; kas adeleyi gevşettiğinden sinire olan baskıyı azaltır ve o bölgede kan dolaşımını aktif hale getirerek uyuşmuş olan sinir uçlarının canlılık kazanmasında yardımcı tedavidir.

206B Masaj koltuğuDevamı


8005C-8006B Masaj Koltuğu

112222

Boyundan ayak bileğine kadar OVMA-DAİRESEL VİBRASYON tekniğinde, 8 adet silindir başlıklı hareketli eller ile boyuna-sırta-bele-kuyruk sokumuna 2 şer adet olmak üzere sabit konumda masaj yapan yarı otomatik masaj koltuğudur.Masaj tekniklerini orta hız kademesinden başlayarak zamana bağlı olarak artırır-yavaşlatır.

       *170 dereceye kadar yatırabildiğinizden vücut yapınıza ideal eğimde kullanabilirsiniz.

       *220 volt ile çalışır ve saatte 140 watt elektrik tüketir.Kapladığı... Devamı


8006D Masaj Koltuğu

112223

Boyundan ayak bileğine kadar OVMA-DAİRESEL VİBRASYON masaj tekniğini uygulayan yarı otomatik ve manuelde kullanılabilen yarı otomatik masaj koltuğudur.Masaj yapan 8 adet silindir başlıklı eller boyunda-sırtta-belde-kuyruk sokumunda 2 şer  adet olmak kaydıyla sabittir.Masaj tekniklerini orta hızdan başlayarak yavaşlatıp,hızlandırır.

       *170 derece yatırabildiğinizden vücut yapınıza ideal eğimde kullanabilirsiniz.

       *220 volt ile çalışır.Saatte 140 watt elektrik tüketimine... Devamı


Masaj Yatağı

112224Masaj yatağı Diyet yapmanıza,Vücut yağınızı ortadan kaldırmanıza,Elastik bir cilde kavuşmanıza,Omuz-sırt ve belinizdeki ağrılardan kurtulmanıza,El ve ayak uyuşukluğunuzun azalmasına,Yorgunluğunuzun giderilmesine ve kan dolaşımınızın artmasına,Kas ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur.

          *Sauna özelliğine sahiptir.Tormanyum seramikli ıstıcı bölüm sağlıklı kızılötesi yayar.Kan dolaşımınızın hızlanmasına ve metabolizmanın düzelmesine yarrdımcı olur. Tormanyum bölümünün ısısını fiziksel... Devamı


Masaj Ayak Aletleri

   Ayak sağlığı insanoğlunun yaşamını olumsuz etkileyen en önemli konulardan biridir.Gün içinde ayaklarınız gerek aşırı kilolardan,gerekse dış etkenlerden etkilenir.Bunun sonucu yanma,şişme,ağrı,uyuşma,kireçlenme,kan dolaşımı düzensizliği gibi rahatsızlıklar baş gösterir.

          Masaj gören ayaklarda kan dolaşımı düzensizliği ortadan kalkar.Ağrılar,uyuşma,yanma ve şişme gibi rahatsızlıklar yok olur.Körelmiş sinir uçları açılır ve kan dolaşımı normal aktivitesine ulaşır.Ayakların rahatlığı günlük yaşama olumlu destek sağlar.

          Varisli bölgenin üzerine direkt masaj uy... Devamı


Masaj El Aletleri

Vücuda dairesel vibrasyonlu ve vurgulu vibrasyonlu masaj tekniklerini uygulayan hafif,her yere kolayca taşınabilen küçük masaj ürünleridir.Lokal masajı içerir.Noktasal ağrılarda,belli bir bölgedeki kas adele ağrılarında-sertliğinde sürekli elinizin altında olan ve kullanımı çok basit olan ürünlerdir.

           Uygulandığı bölgede kas adeleyi gevşetip,kan dolaşımını aktif hale getirerek stresi,kas adele ağrılarını,kulunç,kireçlenme,kan dolaşımı düzensizliğini,yağ ve selülit oluşumunu önler.

           Hamile bayanların,kalp pili taşıyanların ve büyük böbrek taşı olanların(bel-... Devamı


Zayıflama ve Egzersiz (Bu Yazıyı Mutlaka Okuyun)

ZAYIFLAMA VE EGZERSİZBir perhiz planını bir egzersiz planıyla birleştirirseniz kilo vermek ve kilonuzu korumak çok kolaylaşır. Egzersiz kalori harcamanızı artırır. Aldığınız kalori miktarındaki bir azalmayla birleştiğinde. egzersiz bir zayıflama programı için çok değerlidir ve kasları güçlendirmeye, enerjinizi arttırmaya ve kendinizi sağlıklı hissetmenize yardımcı olur. Enerji eksikliği, zayıflayan insanların genel bir şikayetidir. Egzersizin yararları büyüktür, ama yalnızca bir egzersiz planına bağlı olarak hızlı bir zayıflama umut etmeyin. Zayıflama düzenli olmalıdır ve en iyi olarak doğr... Devamı


Dyanmic AB Rocket Mekik Aleti

show3*Kullanımı kolaydır, günde 5 dakika kullanım ile mükemmel sonuç verir*Pilates yardımcısı olarak kullanılabildiği gibi, karın kasları için yapılan ABS çalışmaları için de elverişlidir*Eski mekik yöntemleri ve mekik aletleri beli ve sırtı yorarken, AB ROCKET yorulan bölgelere, siz çalışırken, döner başlıkları ile masaj yapar.

Ürünün Özellikleri

· Döner başlıklar ile sırt ve bel masajı yapar.

· 3 kademeli direnç ayarı vardır.

·  Katlanır ve yer kaplamaz.

·  Kullanımı k... Devamı


WAIST TRIMMER Zayıflama kemeri

d20

WAIST TRIMMER  Zayıflama kemeri    1. Dış Katman ( Elastik kumaş ) 2. Orta Katman ( 3 mm NEOPREAN ) 3. İç Katman ( Kanallı havlu dokuma ) İnce Bel ve Düzgün Fizik İsteyen Herkes İçin İdeal Turbo Termal Sauna kemer mükemmel bir giysidir, çünkü karakteristiği sayesinde gün boyu ister spor yaparken, ister işte veya normal günlük aktivitelerde giyilebilir. Turbo Termal kemer özel yapısı ile termal etkiye ilaveten sürekli mikro masaj etkisiyle, bölgesel yağ toplanmalarını azaltır ve yağ oluşumunu önler. ... Devamı


Activa El Masaj Aleti AC21

Activa El Masaj Aleti AC21

3 Adet titreşimli ayağı ile her türlü kas eklem ağrılarını dindirmek amacıyla masaj yapar.Kalem pille çalışır.

x60

x61

 

... Devamı

Sırt Ağrıları

Sırt Ağrıları

Vücuda destek olan sırtı önemsememek hiç doğru değil. Sırt ağrıları milyonlarca insanın ortak sorunu. Özellikle gelişmiş ülkelerde sırt sorunları önemli bir probleme dönüştü. Bunun için sırt sağlığına özen göstermeliyiz.Yapılan bir araştırmaya göre sırt ağrılarından yakınanların yüzde 35i için sırt ağrıları kronik bir soruna dönüşüyor. İnsanların sırtları neden ağrır? Tıp uzmanları başlıca nedenleri şöyle sıralıyorlar: Kötü duruş, incinme, stres, hamilelik, yaşlılık ve aşırı kullanma.Duruşa dikkatEğer düzgün durmayı ilke edinirseniz sırt ağrılarınızın azaldığını göreceksin... Devamı

Activa AC620 Rocket

xz21

Activa AC620 Rocket

Karın egzersizleri sırasında zorlanan bel ve boyun bölgesini korur ve egzersizleri kolaylaştırır Alt, orta, üst ve hatta yan karın kaslarınızı çalıştırmanıza imkan tanır  Başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan üst düzey sportmene kadar farklı kondisyon seviyesine - sahip kullanıcılara hitap eden 3 farklı zorluk seviyesi sağlayan yay sistemine sahiptir Sünger kaplı sırt minderleri egzersiz sırasında aynı zamanda sırtınıza ve boynunuza da masaj yapar Egzersiz programınızı de... Devamı

Bel ve Sırt Ağrıları Nasıl Tedavi Edilir

Bel ve Sırt Ağrıları Nasıl Tedavi Edilir

Bel AğrılarıUzun süre sabit biçimde ayakta duruşlar, özellik­le sırtımız hafifçe önce eğikse, bir sürü bel; ağrıları­na ve onların şiddetlenmesine neden olur. Ütüleme, bulaşık yıkama, yemek pişirme, resim masasının üze­rine eğilme ve portre boyama gibi eylemler bu pozis­yonlara güzel örneklerdir. Altın kadar önemli olan ku­ral, elden geldiğince bu vaziyette az kalmaktır. Sık sık pozisyon değiştirip, ara sıra oturmak ve gezinmek ge­rek. Omurga devingenliği ve hareketin, yukarda be­lirtilen görev ve işlere, sık sık ara vermesine neden olması gerekir. ... Devamı


Termal Sauna

Neden Thermal Sauna Short? Kilo veremedim diye üzülenler zayıflamak için vakit ayıramayanlar. Kalça ve göbek bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olanlar kısa sürede etki edebilecek güvenilir ve sağlıklı yöntem arayanlar.İşte aradığınız ürünThermal Sauna Shortu ister günde 3-4 saat üzerinde taşıyın ister sadece uyurken kullanın. ETKİ MEKANİZMASI: Thermal Sauna Short doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek fizyoterapik mikro masaj ve deri altında sauna etkisi meydana getirir.Bu sayede hızlanan kan dolaşımını meydana getirdiği sirkülasyon yağlı ve selülitli d... Devamı


Bel Fıtığı Tedavi Çeşitleri

Erişkinlerin %80 i hayatlarında en az bir kere bel ağrısı atağı geçirirler. Bel ağrılarının %90 ı 1-2 haftada iyileşir. Bu tedavi yöntemlerinin amacı iyileşmeye katkıda bulunmaktır. Cerrahi olarak tedavi edilen olgu sayısı %1-4 arasındadır.Tıbbi tedavi iki fazda ele alınabilir. İlk fazda ağrının ilk başlangıcından sonraki üç aylık süre düşünülmelidir. Bu süre çoğu akut bel ağrısı sendromunda doğal iyileşme dönemidir. Bu dönemde tedavi yalnızca iyileşmeyi hızlandırmak amacındadır. İkinci fazda üç aydan fazla süren kronik bel ağrısı hastaları ele alınır. Bu dönemde daha kompleks girişimlere g... Devamı


Boyun Fıtığı Ağrıları ve Belirtileri

boyunagri

Boyun ağrıları bel ağrıları kadar sık görülmez ama boyun fıtığı boyun kireçlenmesi servikal strain her yaş grubunda karşılaşılabilen yaşam kalitesini düşürüp iş gücü kaybına neden olabilen önemli bir sorunlardır. Yanlış duruş, psikolojik stres, soğuğa maruz kalmak, yorgunluk gibi etkenler boyun bölgesinde ağrı nedenidir.Uzun süreli bilgisayar - daktilo kullananlar, sürekli tek noktaya odaklaştıkları için boyun kaslarının yeterince hareket etmemesi sonucu ağrı çekerler.Boyun ağrısı nedenl... Devamı


Voit 55002 Masaj Aleti

 pr01297max

Cihazın Kurulu Ebatları : 81x51x119 cm.

Cihazın Ağırlığı : Net: 14  kg.  Brüt: 17,5  kg.

Cihazın Rengi :  Siyah - Gri

Diğer Özellikler : Ayarlanabilir ergonomik başlık, 

ayarlanabilir kol destek aparatı, yükseklik ayarlı

oturak, kolay montaj imkânı, portatif kolay taşıma  imkânı, PU deri kaplama

... Devamı

Voit 55001 Masaj Masası

pr01706max

Cihazın Kurulu Ebatları : 213x72x66 cm.Cihaz Ağırlığı : Net: 15 kg. Brüt: 21 kg.Diğer Özellikler : Açılı olarak ayarlanabilir başlık,2 seviyeli ayarlanabilir kol koyma yeri.Kolay montaj imkânı, portatif kolay taşıma imkânı.Pu deri kaplama 

... Devamı

VOİT M-350 Masaj CihazıI + Twist

pr01292max

VOİT M-350 MASAJ CİHAZI + TWİST  Cihazın Kurulu Ebatları : 50x125x110 cm

Diğer Özellikleri : 5 kademeli yükseklik ayarı. Bu cihaz sadece selülit eritme cihazı değil, aynı zamanda kan dolaşımını düzenleyen, kaslarınızı yumuşatan bir masaj cihazıdır. Çok kolay monte edilebilir.Ayarlanabilir yükseklik ,kolaylıkla değiştirilebilir masaj kayışları,aynı anda iki kişi ile çalışma imkanına sahiptir.

Tvist aleti (katlanabilir). 

... Devamı

Voit 100 Isıtmalı Masaj Minderi

pr01722max

- Evinizde, ofisinizde ve arabanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.- 12 V ile çalışır . Çakmak soketlidir.

- 7 adet motoru vardır böylelikle vücudunuzdaki 7 farklı noktaya masaj yapabilir.

- 1 adet ısıtma rezistansı vardır.

- Termostatik koruma sayesinde ekstra güvenlik sağlar.

- Çok fonksiyonlu kumanda yardımı ile farklı masaj ve ısıtma ayarı yapılabilir.

- Kaliteli polyester kumaştan üretilmiştir.

... Devamı

Sırt ağrılarınızdan kurtulun!

Sırt ağrılarınızdan kurtulun!

Sırtımız duruş bozuklukları ya da ağır yük nedeniyle ağrıyabilir. Ama ya bu ağrılar sürekli hale gelirse?

Sırt ağrısı günümüzde en çok şikayet edilen hastalıklardan biridir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Necati Küçükgül, sırt ağrıları ile ilgili merak edilenleri pudra.comda anlatıyor

qnynkv6frzcSırtımız neden ağrır? Sırtımız, duruş bozukluğundan ve sırtımızın uygun olmayan yüklerle zorlanmasından dolayı ağrır. Fakat bunun yanında, özellikl... Devamı


Sizi Selülitlerden Kurtaracak Yöntem

gzl59Selülitsiz bir yaz geçirmek için bu uyarılara kulak verin.Bol su içmek ve uzun yürüyüşlere ek olarak sabah-akşam soğuk duşun altında keselenmek, sizi kader zannettiğiniz portakal görünümünden kurtaracak!

Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermotoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Neslihan Şendur, selülitle mücadelede 2008 stratejilerini anlattı.Neler selülit yapar?Hareketsiz bir yaşam biçimi ve bazı dolaşım hastalıkları selülit yapar. Sıkı pantolon, sıkı çorap, yüksek a... Devamı

Göbek eritmek zor değil

Eyvah, göbeğim var ve yok olmuyor´ diyorsanız mutlaka önerileri uygulayın!

5663212Göbeği eritmenin yolları

Hemen uygulamaya başlayacağınız basit önerilerle, birkaç gün içinde göbeğinizi kontrol altına alabilir ve tatil günlerinizde kendinize daha çok güven duyabilirsiniz.     İşe az yemekten başlayın

Akşam yemeklerini bol mineral alabileceğiniz sebze ağırlıklı mönülerle oluşturun. Böylelikle vücudunuz depoladığınız yağları yakmaya başlar.

Sık sık küçük öğünler yiyin. Şekeri m... Devamı


Voit Bm-150 Masaj Aleti

pr01290maxGösterge Bilgileri : Hız, zaman ve 3 hazır program.

Kişi Taşıma Kapasitesi : 100 kg.

Cihazın Kurulu Ebatları : 57,7x45,5x122,5 cm.

Cihazın Rengi : Gri Kullanım Amacı:Selilüt Kırıcı, Kan Dolaşımını Hızlandırıcı,Kas yumuşatıcı Öncelikli Uygulama Bölgesi: Bel ve Çevresi... Devamı

Voit Bm-1200 Masaj Aleti

 pr01291max

Kişi Taşıma Kapasitesi : 100 kg.

Cihazın Kurulu Ebatları : 75,5x48x123 cm.

Cihazın Kat. Ebatları : 76x44,5x31,5 cm.

Cihazın Ağırlığı : Net: 19  kg.  Brüt:  22 kg.

Cihazın Rengi :  Gri

Cihazın Katlanma Özelliği : Katlanabilir.

Diğer Özellikler : 2 Seviyeli motor hızı,

6 çeşit selülit ve masaj kemeri, kolay taşınır.

Ayarlanabilir yükseklik.                                             ... Devamı

Voit M-80 Masaj Aleti

pr01295max

 

Sporun zorluğundan kaynaklanan yorgunluğu atar ve kasları gevşetir.  Düzgün olmayan kan dolaşımının neden olduğu ağrıları geçirir.  Uyurken boynun tutulmasından dolayı omuzda oluşan kasılmayı yok eder. Yorgunluk ve romatizma arılarını yok eder. 3 adet başlık ile beraber satılır

 

... Devamı

Voit Vibro Fit Masaj Aleti

pr01296maxDilerseniz belinizi, kalçanızı, sırtınızı dilerseniz de baldırlarınızı ve karnınızı inceltebilirsiniz. Vibro Fıt, vücudunuzda istemediğiniz yağların atılmasına ve vücudunuzun güçlü, sağlıklı, seksi ve hayal ettiğiniz gibi sıkı bir hale dönüşmesine yardımcı olur.

 

Size titreşimli ve harekete geçirici bir masaj sağlayan Vibro Fit incelme kemeri, kan dolaşımınızı belirgin bir biçimde hızlardırır, vücudunuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve size daha sıkı bir vücut için yardımcı o... Devamı


Masaj Göz Aleti

Sporlaetleri.orgBaş,göz ağrılarında göz çevresine silikon kanallar yardımıyla dairesel   vibrasyonlu masaj uygulayarak kan dolaşımını düzenler ve kas   adeleleri gevşeterek ağrıları-stresi yok eder.Rahat uyumanıza yardımcı   olur.Masaj günde en az bir defa yapılmalıdır.Önemli olan vücutta ağrılar   oluşmadan masaj uygulanmalıdır.Böylelikle ağrı söz konusu   olmaz. Günde 2 veya 3 kez yapılması halinde etkisi mükemmeldir.Her   seansta 30... Devamı


Manyetik 22 Noktalı Göz Masaj Aleti

MANYETİK 22 NOKTALI GÖZ MASAJ ALETİ + 2 Yıl Garanti

cvb11

Özellikleri:

Uykusuzluktan kaynaklanan göz yorgunluğunu giderir Gözkapağı inmeleri ve yüz felcine karşı korur Göz Etrafındaki kırışıkları giderilmesinde ve yüzünüzün taze ve güzel görünmesine yardımcı olur Göz altı torbalarını ve siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur Gözleri güçlendirir ve miyoba karşı direnç sağlar Bilgisayar görme sendromlarını elimine eder Zihin yorgunluğunu giderir Göz etrafındaki siyahlıkları ve gö... Devamı

Uzaktan Kumandalı Infraded Ayak Masaj Aleti

Uzaktan Kumandalı Infraded Ayak Masaj Aleti

cvb12Her gün ayakkabının içinde havasız kalan ayaklardan, ayakta durmaktan ya da yürümekten  mı şikayetçisiniz!!!

Artık çözüm var!!!

Evinizde iş yerinizde takın foot massager ın fişini prize sonra ayaklarınızı yerleştirin

Neler yapabilir :

Titreşimli ve arttırılabilir hızıyla mükemmel bir masördür Dairesel ve bölgesel masaj yapabilir 12 farklı titreşim seviyesi 5 farklı seviye infraded özelliği 8 farklı manyetik dalga seviyesi va... Devamı

4 Başlıklı Dev Masaj Aleti Ultra Güçlü Darbeli

4 Başlıklı Dev Masaj Aleti Ultra Güçlü Darbeli

 cvb13

Acura dört başlıklı infraded ışıklı dev masaj aleti masaj aletleri içerisinde en yeni ve son teknoloji ile donatılmış eşsiz bir masaj aletidir. En önemli özelliği üç farklı seçeneği olan ve vücudunuzun dört noktasına ileri geri vurmalı masaj sağlayan dört başlıkla yansıtılmıştır. Ürünlerin her iki tarafına en iyi masaj sıcaklığı olan 45-65 C´ ye ulaşan uç kızlötesi ışınları yerleştirilmiştir. Uç kızlötesi ışınlar tıkalı alanların açılmasında... Devamı


4 Başlıklı Çift Ayarlı Işık Isıtmalı Masaj Aleti

4 Başlıklı Çift Ayarlı Işık Isıtmalı Masaj Aleti

cvb15Acura dört başlıklı 2 dereceli optik dalgalı acura masaj aleti yaklaşık 30 dakika içinde 40,50 derece termal güç üreten ışık enerjisini açıpa çıkaran ışık dalga prensibiyle çalışan son sistem yeni nesil bir masaj aletidir. Işık dalgalarından açığa çıkan termal güç, vücudun boylam noktalarına masaj yaparken aynı zamanda uyarıcı ve vibrasyon özellikleri yardımıyla kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur. Size yoğun bir masaj tedavisi yaparak kas g... Devamı


Dynamic M-150 Masaj Aleti

 1dymsbm150catDetay Özellikler:                     BM-150

Cihazın Kurulu Ebatları : 57,7x45,5x122,5cm Gösterge Bilgileri : Hız, zaman ve 3 hazır program. Cihazın Rengi : Gri Diğer Özellikler : Ayarlanabilir yükseklik Fonksiyon: Titreşim

 1dymsbm150bb

... Devamı

Dynamic Striker El Masaj Aleti

DYNAMIC STRIKER EL MASAJ ALETİ

1dymsstrikercat

Detay Özellikler:               

STRIKER 

     3 adet başlık ile birlikte satılır.

 1dymsstrikerb

... Devamı

Voit 102 Çocuk Koşu Bandı

1vtkbnn128b

Detay Özellikler: VOİT 102 ÇOCUK 

Gösterge Bilgileri : Zaman,mesafe,nabız,kalori Kişi Taşıma Kapasitesi : 45 kg. Cihazın Kurulu Ebatları : 77x58.5x77 cm. Cihazın Ağırlığı : Net: 13 kg.  Brüt : 16.5 kg. Diğer Özellikleri : EVA malzeme ile tüm metal aksamlar  kaplanmış ve vurmalara karşı risk minimuma indirilmiştir.

Bu cihaz 4-8 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır

... Devamı

Voit Omega Koşu Bandı

1vtkbomegabpDetay Özellikler: VOİT OMEGA  

Motor Gücü Sürekli : 1,50 hp      Motor Gücü Max. : 3,0 hp Hız : 1-16 km/saat Gösterge Bilgileri : Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız, body fat.  Gösterge Tipi : 5  pencereli LCD ekran.  Program Sayısı : 3 seviyeli 6 hazır program ve 1 adet manuel programı bulunmaktadır. Eğim : 3 kademeli manuel eğim. Cihazın Kurulu Ebatları : 140x70x140 cm Cihazın Katlanmış Ebatları : 68x70x148 cm  Cihazın Ağırlığı : Net: 51 kg  Brüt: 57 kg   Yürüyüş Alanı : 40x120 cm Na... Devamı

Dynamic 1530 Koşu Bandı

 1dykb1530bDetay Özellikler:                DYNAMIC 1530                     ·  Teknik Özellikler:  ·  Ürün Adı :DYNAMİC 1530 Motorlu Koşu Bantı  ·  Motor Gücü Sürekli: 2,00 hp Sürekli DC Motor  ·  Motor Gücü Maximum: 4,00 hp DC Motor ·  Hız Limiti :0 - 16km/saat  ·  Koşu Alanı :42cmx130cm  ·  Eğim Oranı :0 % 12 otomatik eğim  ·  Taşıma Kapasitesi :120kg  ·  Katlanma ve Taşıma :Katlanır ve tekerlekleri sayesinde rahatça taşınır.  ·  Tutma Kolları : Elden nabız sensörleri   ·  Konsol Özellikleri ·  Göste... Devamı


Voit Silver Koşu Bandı

 1vtkbsilvercatDetay Özellikler: VOİT SİLVER

 Motor Gücü Sürekli : 1,50 hp  Motor Gücü Max. : 3,50 hp  Hız : 1-12 km/saat  Gösterge Bilgileri : Hız, zaman, nabız, kalori, mesafe. Gösterge Tipi : 3 pencereli LCD ekran. Program Sayısı : 3 hazır ve 1 manuel programı bulunmaktadır. Eğim : 2 kademeli manuel eğim.  Cihazın Kurulu Ebatları : 163x75x138 cm Cihazın Katlanmış Ebatları : 148x75x83 cm Yürüyüş Alanı : 40x120 cm  Nabız Ölçme Sistemi : Elden nabız ölçer. Cihazın Katlanma Özelliği : Katlanabil... Devamı

Zayıflama Yöntemleri

            OBEZITE

            Tanım: Besinlerle alınan eneji miktarının, metobolizma ve fiziksel aktivite ile tüketilen enerji miktarını aştığı durumlarada ortaya çıkar.

200801091199912243lifnm

            Obezitenin Nedenleri               1. Genetik yapı: Bu, kalıtımsal bir şişmanlıktır, aile yapısından kaynaklandığı için kişi şişmanlıktan kendini sorumlu tutmaz. Ancak yine de kilolarını kontrol altında tutmak için dengeli beslenerek kilo almamaya çalışmalıdır. Zira... Devamı


Herbalium Bölgesel İncelme ve Selülit Masaj Yağı

Ürünü Göbek, Basen, Kalça bölgesinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. pr016max  Selülit Nedir? Nasıl Oluşur?

Tıptaki adı Hidrolipodistrofi olan selülit, Kadınlarda vücudun değişik yerlerinde ortaya çıkabilen, görünümü bozan estetik bir sorundur. Selülit, daha çok kalça, basen, dizin ve bileğin iç kısımları, baldırların arkası ve üst bacak bölgelerinde yoğunlaşır. Görülen alanın büyüklüğü kişiden kişiye değişmektedir. Her 100 kadından 80´inde görülmektedir.

Selülit oluşumunun birçok farklı nedeni vard... Devamı


En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""