Göbek eritmek

Göbek eritmek zor değil

Eyvah, göbeğim var ve yok olmuyor´ diyorsanız mutlaka önerileri uygulayın!

5663212Göbeği eritmenin yolları

Hemen uygulamaya başlayacağınız basit önerilerle, birkaç gün içinde göbeğinizi kontrol altına alabilir ve tatil günlerinizde kendinize daha çok güven duyabilirsiniz.     İşe az yemekten başlayın

Akşam yemeklerini bol mineral alabileceğiniz sebze ağırlıklı mönülerle oluşturun. Böylelikle vücudunuz depoladığınız yağları yakmaya başlar.

Sık sık küçük öğünler yiyin. Şekeri m... Devamı


Dietband zayıflama bandı

DİETBAND zayıflama bandı bu kolayligi aç kalmadan kilo vermenin rahatligini size sunuyor

using

Kullanımı Çok kolaydır. Size gelen paketindeki özel ambaljından çıkartın. 1 adet dietbant´ı yerinden ayırın. Sırtınıza veya omuzunuza yapıştırın. Dikkat edilmesi gereken tek önemli şey, cildinizin yağsız ve kuru olması. Suya dayanıklı değildir. Yeni gücüyle, artık yaz tatillerinizde de kullanabilirsiniz. Çünki 16 saat (*uyku saatleri önemli) Bantı kullanmanız yeterlidir.

... Devamı


Göbek Eritmek için Mekik Hareketi

Daha hizli gobek eritmek icin egzersiz lastigi ile mekik cekme hareketi içeren güzel bir video

... Devamı

HuLa Hoop

Kalın belleri inceltmek ve göbek eritmek için en etkili yollardan biri olan hulahop, aynı zamanda kalçaları da biçimlendiriyor.Hulahop çevirmek, vücudun hemen her yerini hareket ettirdiği gibi, kalbe ve genel sağlığa çok faydalıdır.

82059hoopdansabig

Belinizi eğlenceli bir şekilde inceltebilirsiniz Kalçanızı biçimlendirebilrisiniz, Kan dolaşımınızı düzenleyerek kalp sağlığınızı korursunuz Sevdiğiniz bir ufaklığa hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz.

Hulahoop 50 yaşında! En sağl... Devamı


Atala C Fit 90

dinamikresim100ÖzelliklerGösterge Bilgileri LCD gösterge paneli üzerinden süre, hız, mesafe, harcanan kalori, nabız takip edilebilir. Gösterge Tipi LCD Ekran Maksimum Kullanıcı Ağırlığı 90 Kg Nabız Ölçüm Sistemi Elden Cihazın Rengi Gri Cihazın Ağırlığı 21 Kg Cihazın Kurulu Ebatları 112 cm (uzunluk) x 58 cm (genişlik) x 123,5 cm (yükseklik) Pedal Sistemi ve Seviyesi Manyetik sistem, 5 Kg manyetik disk ağırlığı vardır. Egzersizin zorluk derecesi manuel kontrol ile 8 farklı kademede ayarlanabilir.  Di... Devamı


En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""