1

75 cm Pilates Topu Çekme Lastikli

Kategori : Pilates 19-12-2009 21:58

75 cm Pilates Topu Çekme Lastikli + Simit +Pompa
bvc5

Piyasada şu an mevcut bulunan çoğu pilates toplarının maliyet fiyatını düşük tutmak amacı ile et kalınlığı inceltilmiştir. Et kalınılığının ince olması yapılan egzersiz hareketlerinde zorlanmalar meydana getirmektedir ve hareketlerin doğru şekilde yapılamaması pilatesin faydalarını minimuma indirmektedir. Size sunduğumuz bu pilates topları kesinlikle orjinal et kalınlığı boyutlarında olup tüm hareketlerinizin doğru şekilde yapılmasını sağlamakla birlikte pilates topunun faydalarını maximum seviyeye çıkartmaktadır.

Spor salonları, fitness merkezleri, okullar, anaokulları, fizik tedavi merkezleri, hastaneler, ofisler ve en önemlisi evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Pilates Toplarının diğer egzersizlerden farkı; yöntemi ve uygulama biçimidir. Pilates, zihni; vücut hareketlerine, karın-sırt bölgesini geliştirmeye, vücut koordinasyonu kazanmaya odaklamaktadır.

bvc6


Yapılabilen çalışmalar:

Denge hareketi, wall squat (duvarda çömelme) ,mekik, kol ve beden germe, marching (asker yürüyüşü hareketi) , bacak döndürme, kalça ve diz uzatma ve germe,bacak germe, gövde esnetme ve germe,şnav çekme, kalça esnetme ve alt gövde döndürme, kalça germe, yuvarlanma, bel germe ve denge hareketleri sayesinde karın, kalça , sırt ve omuz kaslarını çalıştırır. Tüm bu hareketler sırasında çekme lastiklerinden tutularak güç alınır ve denge sağlanır.
Çekme lastikleri topun altındaki şişme simite takılabilir ve birçok kol ve göğüs yay çekme hareketleri yapılabilir. Patlamaya dayanıklıdır.

Çap : 75 cm

  Pilates hakkında

  elena

  wonderfull

  10-08-2010 21:34
   Alakalı Konular: pilateszayıflamaspor aleti
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
   Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
   Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""