1

NORDİCTRACK C300 İFİT UYUMLU GENİŞ ZEMİNLİ KOŞU BANDI

Kategori : Koşu Bantları

Bu koşu bandı kapalı alanda spor yapmak isteyen koşucular için en ideal koşu bantlarından bir tanesidir. Bu cihazın en önemli özelliklerinden bir tanesi 51 x 152 cm´lik uzun ve geniş bir bant özelliğine sahip olmasıdır, böylece koşarken çok daha geniş bir alanda koşmuş olursunuz . Cihaz 2.75 beygir gücüne sahip bir motora sahiptir ve böylece daha rahat bir şekilde egzersiz yapabilirsiniz. Flex Select ayarlanabilir zemin sistemi sayesinde daha sert veya daha yumuşak bir yüzeyde egzersiz yapma avantajınız olur.

SESSİZ VE GÜVENİLEBİLEN BİR KUVVET

Bu cihazın motorunda sıradan bir motordan daha fazla kuvvet bulunmaktadır, DurX Motoru sayesinde daha uzun süreler için egzersiz yapabilirsiniz , bu esnada da cihaz kesintisiz ve devamlı bir şekilde çalışır.

15 cm lik LED GÖSTERGE

Bu göstergede yakılan kalorileri görürsünüz ve aynı zamanda antrenman esnasında, gelişiminizi, yazıları kolaylıkla okunabilen bir göstergeden takip edebilirsiniz . Gösterge, koşucunun rahatça görebilmesi için birçok değişik pozisyona ayarlanabilir. Göstergede zamanı, mesafeyi, nabzı ve antrenman esnasındaki gelişiminizi takip edebileceğiniz 400 m lik bir parkur bulunmaktadır.

MÜZİK GİRİŞİ 

Her hangi bir müzik kaynağını Led´li elektronik göstergeye takın ve müzik dinleyerek motive olun ve uzun saatler kesintisiz bir şekilde antrenman yapın. Cihazın 5 cm´lik hoparlörleri bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde tamamen keyif alarak antrenman yapabilirsiniz.

GENİŞ 51 x 152cm LİK KOŞU BANDI

Bu özellik sayesinde, kullanıcının boyu ne olursa olsun rahat ve geniş bir zeminde antrenman yapar. 51 cm x 152 cm lik geniş bir alanda fazla gürültü ve sürtünme olmadan sessiz bir şekilde ve daha uzun süreli antrenman yapabilirsiniz. Bu özelliklerin dışında bant gövdenin her zaman merkezinde kalacak şekilde tasarlanmıştır.

24 ADET HAZIR ANTRENMAN PROGRAMI

Kişisel antrenör tarafından tasarlanmış 24 adet antrenman sayesinde fitness hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Bu 24 antrenman arasında 6 adet kalori yakma türü antrenman, 6 adet yoğunluk antrenmanı, 6 adet eğim antrenmanı ve 6 adet hız antrenmanı bulunmaktadır.

FLEXSELECT ZEMİN SİSTEMİYLE RAHATI SEÇİN

Ayarlanabilen esnek zemin sistemiyle rahatlığı seçin. Turuncu darbe emici yastıkları 180 derece çevirerek ve gövdenin üzerinde altı adet darbe emici yastıklar sayesinde antrenman esnasında olabilecek sert etkileri azaltarak daha rahat bir şekilde egzersiz yapın. Darbe emici yastıkları 180 derece geriye doğru çevirdiğinizde yastıklar serbest kalırlar ve böylece gerçek bir yol üzerinde egzersiz yaptığınız hissiyle antrenman yapabilirsiniz.

AUTOBREEZE ANTRENMAN VANTİLATÖRÜ 

Antrenman yaptığınız hızla ilgili olarak vantilatörün hızı da otomatik olarak ayarlanırlar ve böyle antrenman esnasında daha serin ve rahat bir şekilde egzersiz yaparsınız.

TEMPONUZU BİR TUŞA BASARAK AYARLAYIN 

One-Touch sistemi sayesinde cihaz birkaç saniye içinde 20 km/saatlik bir hıza ulaşabilir ve tek tuş hareketiyle cihazın eğimi %12 ye kadar ayarlanabilir. Antrenmana konsantre olun; önünüzdeki opsiyonları taramakla o kadar meşgul olmayın.

IFIT® UYUMLU 

Tamamen yenilikçi ve etkileşimli bir antrenman programı. iFit® teknolojisiyle birleştiğinde her bir antrenman hedefinize daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Antrenman esnasındaki gelişmenizi takip edebilmeniz için, Google Maps, kullanarak gerçek bir koşu havasını yaşayabilmek ve Jillian Michaels gibi bir antrenör ile antrenman yapabilmeniz ve antrenmanlarınızı spesifik hedeflere uyarlayabilmek için ifit kablosuz modülüne ihtiyacınız vardır. İfit kablosuz modülü ayrı olarak satılır.

2.75 CHP DURX TİCARİ MOTORU 

Cihazda 2.75 kesintisiz beygir gücüne sahip ticari sınıf bir motor bulunmaktadır. Bu motor sayesinde antrenman esnasında müthiş bir performans yakalayabilirsiniz. Bu motor en uzun süreli antrenmanları yapabilmeniz içinde dayanıklıdır ve iç parçaları serinledikçe motor sesi ortadan kaybolur.

0 12% EĞİM 

Tek bir tuşa basımla eğimi %12 ye kadar ayarlayın. Eğim ne kadar fazlaysa eklemlerinizi olan baskı azalır ve böylece antrenmanınız daha çeşitlilik kazanmış olur.

0 20 KM/H HIZ

Bu cihazla 20 km/saat e varan hızla yürüyebilirsiniz veya koşabilirsiniz. Hızı bir tuş basımıyla ayarlayabilirsiniz.

SPACESAVER® DİZAYN 

Bu dizayn sayesinde koşu bandınızı daha kolay temizleyip depolayabilirsiniz. EasyLift Assist hidrolik nemlendirme yayı sayesinde yüksek ağırlıkları daha kolay kaldırabilirsiniz-koşu bandınızı kolaylıkla kaldırarak yerden kazanırsınız.

KALP ATIŞ HIZI MONİTÖRÜ

CardioGripkalp atış hızı monitörüyle kalp atış hızı menzilinizde kalın. Sensörler her bir kol çubuğunda bulunmaktadırlar ve doğru veriler sağlarlar.

4.8cm ARKA RULMAN 

Koşu bandını ısınmasını , aşınmasını önleyebilmek için bu koşu bandında 4.8 cm lik makine ile dengelenmiş esnemeyen bir arka rulman vardır. Bu rulman ticari tür bir rulmandır ve motor sisteminin ömrünü uzatır1800x800

ismail 18-02-2016 23:11

  Koşu Bantları hakkında

  tugce

  270 kg taşıma kapasiteli koşu bandı var mı*

  04-04-2019 11:47
   Alakalı Konular: koşu bandı
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
   Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
   Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""