1

Fox Fitness 124 Koşu Bandı

Kategori : Koşu Bantları 30-12-2012 09:02

FOX FITNESS 124 KOŞU BANDI + EL YAYI HEDİYELİ!

Ayrıntılarla uğraşmayıp, sadece spor yapmak isteyenler için!

TEKNİK ÖZELLİKLER:

MOTOR GÜCÜ: 1.75 HP

HIZ ARALIĞI: 0,8 km/saat - 12 km/saat

KOŞU ALANI: 40x104 cm

TAŞIMA KAPASİTESİ: 115 kg

EĞİM:

3 farklı kademede kolayca ayarlanabilir manuel eğim özelliği bulunmaktadır. Eğim sayesinde performans gücünüzü artırabilir daha çok kalori harcarken daha hızlı kilo verebilirsiniz

KATLANMA ve TAŞINMA

Katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde rahatlıkla evinizde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

TUTMA KOLLARI

Tutma kollarında Tek tuşla kolay hız ayarlama tuşları bulunmaktadır

ANLIK HIZ

Göstergenin üzerinde bulunan tuşlarla ekrana giriş yapmadan direkt olarak hızınızı ayarlayabilirsiniz. 3km/sa, 6 km/sa, 9 km/sa , 12 km/sa direkt hız tuşları göstergenin üzerinde bulunmaktadır.

GÖSTERGE ÖZELLİKLERİ

Gösterge Tipi: LCD Ekran

Gösterge Bilgileri: Hız, Zaman, Mesafe, Eğim, Kalori, Nabız, Program, Body Fat (Vücut Yağ Ölçümü) Bilgileri göstergeden görülebilir.

Programlar: 12 adet program mevcuttur.

Elden Nabız Ölçme: Var

Body Fat (Vücut Yağ Ölçme) Özelliği: Var

Emniyet Anahtarı: Var

DİĞER ÖZELLİKLER

Güvenlik Sertifikaları: CE (Avrupa Standartlarına Uygunluk) sertifikasına sahiptir.

Cihaz Rengi: Siyah

Gürültü Düzeyi: Normal seviyede

EBAT ve AĞIRLIKLAR:

Kurulu durumda ebat:  138 x 66 x 126 cm

Net & Brüt Ağırlık: 37 kg , 43 kg

Koli Ebatları: 144 x 67 x 26

Maksimum Taşıma kapasitesi: 115 kg

FOX FITNESS 124 ev tipi koşu bandı, sporu hayatının düzenli bir parçası haline getirmek isteyenler için en ekonomik ve ideal koşu bandıdır.

0-12 km/saat hız aralığı ve 3 kademeli eğim özellikleri düzenli spor yapmak isteyen kullanıcılar için idealdir. Ayrıca FOX FITNESS 124ün içerisinde bulunan 12 hazır egzersiz programı sayesinde kendinize uygun programı rahatlıkla bulabilirsiniz. Program yelpazesi oldukça geniştir; ister formunuzu korumak için ister kilo vermek için ihtiyacınız olabilecek bütün programlar mevcuttur. Böylece spor salonlarına ya da spor hocalarına gitmeden de egzersiz yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, FOX FITNESS 124 evinizin içerisinde, her an ulaşabileceğiniz bir yerde duracağı için egzersiz yapmayı rutin haline getirmeniz hiç de zor olmayacaktır.

 

FOX FITNESS 124ün 40x104 cmlik koşu alanı rahatça egzersiz yapmaya uygundur. Ayrıca boyutlarının küçük olması evinizin içerisinde çok daha az yer kaplamasını ve şık bir görüntü oluşturmasını sağlamaktadır. Eğer isterseniz FOX FITNESS 124ü kullanmadığınız zamanlarda katlayabilirsiniz, böylece evinizde çok daha fazla yer tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

Egzersize başlamadan önce LCD ekrana hedeflerinizi girebilirsiniz, hedefinize ulaştığınızda FOX FITNESS 124 sizi uyaracaktır. Body Fat (Vücut Yağ Ölçme) özelliği ile vücudunuzun yağ oranını ölçebilir,  bu sayede gelişiminizi her an takip ederek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Ya da egzersiz boyunca tutacaklardaki nabız sensörlerinden nabzınızı kontrol edebilirsiniz.

 

FOX FITNESS 124 konsolu, koşu bandınızı evinizin istediğiniz odasına rahatlıkla yerleştirebilmeniz için küçük ve şık bir tasarıma sahiptir. FOX FITNESS 124 ile odanızın dekorasyonu hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Konsol sadece ihtiyacınız olan tuşlara sahiptir; düzenli spor yapan ancak profesyonel sporcu olmayan bir kişinin ihtiyacının olmayacağı tuşlar yoktur; böylece koşarken bile kolayca istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Anında belirli hızlar arasında geçiş yapmak için konsol üzerinde 3 km/sa, 6 km/sa, 9 km/sa, 12 km/sa direkt hız tuşları bulunmaktadır. Konsol üzerindeki kişisel eşyalarınız veya içecekleriniz için özel tasarlanmış iki bölme de spor yaparken ihtiyacınız olabilecek eşyalara anında ulaşabilmenizi sağlar.

 

FOX FITNESS 124, Avrupa Standartlarına Uygunluk sertifikasına sahiptir. Emniyet anahtarı herhangi bir tehlike ya da acil durum anında koşu bandınızı otomatik olarak hemen durdurur.  Ayrıca FOX FITNESS 124 enerji tasarrufu yapması açısından da çevre dostudur; 10 dakika boyunca herhangi bir tuşa basılmaz ise kendini tasarruf moduna alır ve göstergesini kapatır. Herhangi bir tuşa basıldığında ise koşu bandınız yeniden çalışmaya başlayacaktır. FOX FITNESS 124, 115 kglık taşıma kapasitesi ile birçok kullanıcının ihtiyacının olabileceğinin de üzerinde bir sağlamlığa sahiptir; böylece koşu bandınızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

  mustafahazirci Mustafa Hazırcı

  Bilgilendirme için teşekkürler :)

  19-02-2013 11:57
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
   Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
   Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""