1

Dunlop SR7600 Otomatik Eğimli Koşu Bandı

Kategori : Koşu Bantları

63DUNLOP SR 7600 KOŞU BANDI

 

SÜREKLİ MOTOR GÜCÜ: 3,0 HP

AVERAGE MOTOR POWER: 4,0 AV

EĞİM: 0% - 15% Otomatik

YÜRÜYÜŞ ALANI: 50x145 cm

HIZ: 18 km/saat

PROGRAM: 27 adet program mevcuttur.

BODY FAT: Var

El tutacaklarından hız ayarlanabilir.

GÖSTERGE EĞİM/ HIZ/START: Var

AMORTİSÖR: Var

SÜSPANSİYON: Var

ACİL STOP ANAHTARI: Var

GÜVENLİ KİLİT SİSTEMİ: Var

TAŞIMA KAPASİTESİ: 135 kg

GÖSTERGE: LCD

ZEMİN: ELASTİK VE YOĞUNLAŞTIRILMIŞ MDF+ 8 SÜSPANSİYON

GÖSTERGE BİLGİLERİ: HIZ, MESAFE, ZAMAN, NABIZ, KALORİ

 

Tüm DUNLOP ürünleri sektörde 39. yılını dolduran FİNSPOR güvencesi altındadır.

Koşu bandınızı dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz, GARANTİ DIŞINA ÇIKMAYACAKTIR. Eğer kuramazsanız aşağıda bilgileri bulunan teknik servisimizden ÜCRETSİZ olarak destek alabilirsiniz. Servisimiz, ücretsiz olarak montaj için adresinize gelecektir.

 

MOTOR GÜCÜ: 4,0 AV, 3,0 HP

HIZ ARALIĞI : 1 km/Saat 18,0 km/saat.

PROGRAM SAYISI : 24 + 3 birbirinden farklı eğlenceli ve motive edici programlar.

FITNESS PROGRAMINIZI SİZ BELİRLEYİN: Programlar içerisinde kullanıcıların kendi programlarını oluşturmasına olanak sağlayan 3 adet USER PROGRAM bulunmaktadır. (U-1,U-2,U-3)

HEDEFİNİZİ SİZ BELİRLEYİN : Kendinize  hedef olarak belirlediğiniz MESAFE veya KALORİ veya ZAMAN bilgilerine göre egzersizini yapma imkanı sağlar. Böylece sporunuzu yaparken sizin belirlediğiniz hedefe göre programlayabilirsiniz. MODE tuşuna basarak hedef bilgilerinizi istediğiniz gibi girebilirsiniz.

BODY FAT: Vücut Yağ Endeksinizin kişisel bilgilerinize göre hesaplanmasını sağlar. Gösterge üzerinde bulunan MODE ve + ,- tuşları ile yaş, boy, kilo cinsiyet ve dinlenik nabız* bilgileri girilerek Vücut Yağ Endeksinizi ölçebilir ve mevcut programları sayesinde fitness programınızı düzenleye bilirsiniz.

YÜRÜYÜŞ ALANI: 50*145 cm. Geniş koşu alanı sayesinde her tip kullanıcı için rahat egzersiz imkanı sağlar.

TAŞIMA KAPASİTESİ : 135 KG

OTOMATİK EĞİM: 0-15 % arasında dilediğiniz eğim açısında sporunuzu yaparken otomatik olarak ayarlanabilir eğim özelliği bulunmaktadır. Eğim sayesinde performans gücünüzü artırabilir daha çok kalori harcarken daha hızlı kilo verebilirsiniz.

TUTMA KOLLARI: Siz sporunuzu yaparken dengenizi bozmadan rahatlıkla hızınızı ve eğiminizi ayarlamaya yarayan tuş takımı bulunur. Kademeli ve verimli şekilde egzersizinize yön verebilirsiniz.Ayrıca nabzınızı sürekli takip edebilmenizi sağlayan NABIZ ALGILAYICIları ile nabız değerinizi takip edebilirsiniz. .

KATLANMA ve TAŞIMA: Katlanabilir ve  4 tekerleği sayesinde rahatlıkla evinizde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

 

GÖSTERGE ÖZELLİKLERİ

LCD BLUE gösterge sayesinde günün her saati rahatlıkla ekran bilgilerinizi görebilirsiniz.

GENİŞ BİLGİ EKRANI: Tüm bilgileriniz rahatlıkla görebilmenizi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Gösterge ekranında ALDIĞINIZ MESAFE, ZAMAN, HIZ,YAKILAN KALORİ ve NABIZ bilgileriniz VERİMLİ ve KONTROLLÜ çalışabilmeniz için daima takibinizde olacaktır.

ANLIK HIZ ve EĞİM TUŞLARI: Tutma kollarındaki eğim ve hız tuşları kademeli olarak artış sağlarken,gösterge üzerinde bir dokunuşunuzla anlık olarak 3km/saat, 6km/saat, 9km/saat, 12km/saatlik hıza ve %3 %6, %9, %12lik eğime ulaşmanızı sağlayan ANLIK HIZ ve EĞİM tuşları bulunmaktadır. Hızlı performans almak için ideal bir kolaylık

 

EMNİYET ve DİĞER ÖZELLİKLER

Tüm DUNLOP ürünleri kullanıcıların maksimum seviyede emniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

ZEMİN: profesyonel koşu bantlarında kullanılan yüksek elastikiyet ve yoğunluklu CUSHION DESC zemin kullanılmıştır. Böylelikle eklem yerlerinde oluşabilecek baskı minimize edilir.

SÜSPANSİYON : Ek olarak 8 farklı noktaya yerleştirilmiş süspansiyonlar zeminin daha esnek hale gelmesini sağlarken baskıyı absorbe edici özelliği artırır

GÜVENLİ AÇILMA: Tüm DUNLOP ürünleri cihazın açılımı sırasında yerle temasının yavaş ve emniyetli açılması sağlayan AMORTİSÖR ve EMNİYET PİMİ sistemi bulunmaktadır. EMNİYET PİMİ sadece yetişkinlerin açabileceği hassasiyette tasarlanmıştır.

GÜVENLİ KİLİTLEME: EMNİYET PİMİ sayesinde koşu bandınız bir kere kilitlendikten sonra tüm zorlamalara direnç gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece çocuklarınız siz yokken ürünü açamaz ve kullanamazlar.

EMNİYET ANAHTARI: Koşu bandınızı kullanırken EMNİYET ANAHTARI sayesinde bir tehlike durumunda cihazın otomatik olarak durmasını sağlar. Ayrıca çocuk kilidi olarak da kullanabilirsiniz.

ELEKTRİK TÜKETİMİ: Koşu bandı kullanımı sırasında 0,25 KW /saat (80 kg kullanıcı için) enerji kullanır.

 

TEKNİK SERVİS ve GARANTİ KAPSAMI

Tüm DUNLOP ürünlerinde 2 yıl teknik servis ve 10 yıl yedek parça garantisi bulunmaktadır.

GARANTİ KAPSAMI: Tüm DUNLOP ürünlerde diğer koşu bantlarından farklı olarak BANT, MOTOR KAPAK ve ARKA RULO KAPAKLAR da dahildir.

servis@finspor.com.tr adresimize iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

ismail 04-07-2013 21:46
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""