1

Cilt bakımı

Kategori : Faydalı Bilgiler 11-11-2012 17:21

Cilt Bakımı

Makyaj, stres, sigara, ultraviyole ışınlar, hava kirliliği, dengesiz beslenme ve hava değişimleri cildimizi olumsuz yönde etkileyen faktörlerin başlıcalarıdır.

Bu faktörler, yaşımız genç olsa bile cildimizin mat ve solgun görünmesine neden olurlar. Bu durum sağlıksız bir cilde sahip olduğumuzun göstergesidir. Sağlıklı cilt parlak ve canlı olur. 20´li yaşlardan itibaren herkesin cildini temizlemesi ve gerekli cilt bakımlarını yapması gerekir. Güzel sağlıklı görünen bir cilt, biliyoruz ki güzelliğin en önemli parçasıdır. Ayrıca cildimizin normal işlevini sürdürebilmesi için de cilt tipine uygun ürünlerle bakım yapmak son derece önemlidir. 

Cilt bakımının amacı sadece güzel görünmek değil; aynı zamanda ruh ve beden sağlığımızı korumaktır. Sağlıklı görünen bir cilt çevremizle olan ilişkilerimizin, işyerimizdeki performansımızın ve moralimizin yüksek olmasında çok önemli katkıları olacağı açıktır. 

Cilt bakımınızı evde kendiniz yapabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak bitkisel herbalife cilt bakım ürünleri sizin ve ailenizin en büyük yardımcınız olacaktır.

    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""