1

EFX® 576i EXPERIENCE Serisi

Kategori : Eliptik Bisiklet 19-02-2010 07:36

31072008153501
Bir Bakışta EFX® 576i EXPERIENCE Serisi

Ağır kullanım şartlarına dayanıklı eliptik bisiklet
Kolların hareketi sayesinde tüm vücudu çalıştırma imkanı

Sabit eğim rampası
14 programlı Experience Serisi Elektronik Gösterge Sabit eğim rampası
Vücudun alt ve üst bölgelerini dengeli olarak yumuşak hareketlerle çalıştıran EFX® 576i, doğal ve etkili bir egzersizin anahtarını sunar. Benzersiz CrossRamp® teknolojisi ve üst gövdeyi de çalıştıran kolları ile tüm vücudu etkin olarak çalıştırır. Ergonomik tasarımı, doğru bir duruşu destekler.

CrossRamp® teknolojisi:
Kullanıcılarına 13 ile 40 derece arasında bir eğim seçme olanağı sunan CrossRamp® teknolojisi, herkesin ihtiyacına yanıt verebilmeyi amaçlıyor. EFX®576i, quadriceps, glutes, hamstring ve calves kas gruplarını ayrı ayrı çalıştırmaktadır. Adım uzunluğu 54 ile 63 cm arasında ayarlanarak akıcı ve konforlu bir egzersiz sunar.
Tam Entegre Televizyonlu Eğlence Sistemi

Üst göstergeye tam olarak entegre edilebilen Cardio Theater® kişisel ekran veya duvar televizyonlarını kumanda eden panel, kardio bölümünüze mükemmel bir görünüm sağlar. 

En Etkin Egzersiz
Tek bir cihaz üzerinde hem CrossRamp® teknolojisini hem de üst vücudu çalıştırma özelliğini birleştirmiştir. Bu sayede EFX® ile yapacağınız egzersiz, glut ve quad kaslarınızın gelişimi açısından stepper, bisiklet ve koşu bandında yapacağınız egzersizlerden daha etkili olacaktır.
 

Aksesuar Tutacağı
İçecek şişesi ve aksesuar tutacağının bulunduğu konum ergonomik olarak düşünülmüş olup aynı zamanda MP3 çalarların konulmasına olanak sunmaktadır.

ismail Edit:19-02-2010 07:37
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""