1

Yeşil Çaylı Acı Çehre

Kategori : Bitkisel Zayıflama 22-12-2009 08:25

Yeşil Çaylı Acı Çehre

Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren yaklaşık 3-4 kilo zayıflama sağlayarak en az 2 beden fark ettirmektedir. Bu mucize bitki ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo vererek zayıflamış olacaksınız.

Yanlış duymadınız Acı Cehre alternatif tıpta dünyaca ünlü uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki konumuna gelmiştir. Zayıflamanın yanı sıra kabızlık sorununa da kesin tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önler. Bir kutu Acı Cehre 90 adet yeşil çaylı acı çehre hapı içerir.

Acı Cehre şu ana kadar bilinen en etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Acı cehre var olan tüm zayıflama ürünlerinden farklı olarak %100 doğal halinde satılmaktadır. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımdan hemen sonra (2-3 saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır.
Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü tamamıyla dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı tamamıyla gidermektedir. 

Acı Cehre zayıflama hapının en önemli özelliğinden birisi de tamamen bitki kökenli olup içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmadığından vermiş olduğunuz kiloları ürünün kullanımını bıraktıktan sonra kesinlikle geri almıyor olmanızdır. Bu sayede tamamen Bitkisel ve Doğal şekilde sağlıklı zayıflama sağlamış olursunuz.

ETKİLERİ :

 • KİLO KONTROLÜNÜ KOLAYLAŞTIRMAYA VE KİLO VERMEYE
 • YAĞ KAYBINI HIZLANDIRMAYA
 • YAĞSIZ KAS KİTLESİNİ ARTIRMAYA
 • TATLIYA OLAN İŞTAHIN AZALMASINA VE KESİLMESİNE
 • DAHA AZ BESLENEREK DAHA ZİNDE VE GÜÇLÜ KALMAYA
 • DİYABETİKLERDE KAN ŞEKERİNİ DÜZENLEMEYE
 • LDL- KOLLESTEROLÜ AZALTMAYA
 • İYİ HUYLU HDL-KOLLESTEROLÜ YÜKSELTMEYE
  KABIZLIĞI ÖNLEMEYE, HAZMI KOLAYLAŞTIRMAYA VE ŞİŞKİNLİĞİ GİDERMEYE,
  YARDIMCI OLUR.....

Ürünlerimiz hijyenik ortamda ve usulüne uygun şekilde kullanıma hazırlanmıştır.Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. Özellikle bağırsakları çalıştırmasıyla ünlüdür.
Acı Cehrenin modern tıpta da yeri vardır. Son yapılan araştırmalarda acı cehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.

Acı Cehre İçeriğinde bulunan Yeşil Çayın Faydaları

Yeşil çay özünde bulunan polifonlar bilinen en güçlü antioksidanlardandır ve yeşil çay hülasasında bulunan yararların kaynağıdırlar.
Antioksidanların kanseri, kalp hastalığını, yaşa bağlı görme bozukluğu ve yaşlanmaya eşlik eden pek çok başka hastalığı ve durumu önlemeye yardımcı olduğu ortaya konmuştur.

Yeşil Çaylı Acı Cehre nin Kullanımı

Sabah kahvaltıdan önce 1 adet , öğle yemeğinden önce 1 adet ve akşam yemeğinden önce 1 adet olmak üzere günde toplam 3 adet kullanılır.

1 Kutu Acı Cehrede 90 Adet bulunmaktadır.
600 mg.dır.
Tamamen Bitki Kökenidir ve %100 DOĞALDIR.
Hamile, emziren ve hipertansiyon hastalarının kullanması önerilmez.
Hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Acı Cehreden en etkili verimi almak için neler yapılmalı?

Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır.
Yemeklerden 20-30 dakika önce bol miktarda su ile alınması çok önemlidir.
Gün içerisinde en az bir saat tempolu bir şekilde yürüyüş yapmanız sağlığınız açısından çok önemlidir.

Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.

  Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
  En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
  Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
  Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""