1

Garlica sarımsak hapı

Kategori : Bitkisel Zayıflama 22-12-2009 08:14

Angeline Jolie nin doğumdan sonra 3 hafta içerisinde yemek tüketip çocuk emzirdiği halde 11 kilo vermesi bütün Amerika da Avrupa da basın ve halkın dikkatini çekmesi ve sonucunda Angelina Jolie nin Sarımsak ile zayıfladığını açıklaması sonrası Amerika ve Avrupa da Garlica satışları patlamış ve en popüler zayıflama ürünü haline gelmiştir.

YAĞ YAKICI ÖZELLİKLİ GARLİCA İLE GÖBEK BASEN DERDİNE SON!

Piyasada olan ürünlerin aksine 6 mükemmel bileşenin bir araya getirilmesi ile ortaya çıkan mükemmel zayıflama ürünü Garlica Sarımsak Hapı diyet yapmadan zayıflamaya basen ve göbek derdinden kurtulmaya yardımcı olur.

SABAH ÖĞLEN AKŞAM HER GÜN SAATİNDE HAPINIZI ALACAKSINIZ VEYA HAP ALMA SAATİNİZİUNUTACAKSINIZ DİYE ENDİŞEYE DÜŞÜP KENDİNİZE EZİYET ETMEYİN GARLİCA SARIMSAK HAPI GÜNLÜK KULLANIMI 1 KAPSÜLDÜR. ŞIK VE MİNİK KUTUSUYLA İSTER ÇANTANIZDA İSTER CEBİNİZDE TAŞIYIN.

GARLİCA SARIMSAK HAPI ETKİLERİ

 • Yağ yakmaya, kasları güçlendirmeye,
 • Vucuda giren yağların depolanmadan atılmasına,
 • Basen göbek eritmeye,
 • Metopolizmayı düzenlemeye,
 • Sindirimi kolaylaştırmaya,
 • Kabızlığı önlemeye,
 • Tansiyonu düzenlemeye,
 • Kanı incelterek dolaşımı kolaylaştırmaya,
 • İştah kesmeye,
 • Zinde ve Formda kalmaya,
 • Düzenli beslenme alışkanlığı sağlamaya,
 • Kolesterolü düşürmeye,
 • Vücuttaki birikintilerin atılmasına yardımcı olur.
 • TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞI 30/07/2009 0934004685 nolu izni ile ithal edilmiştir.

Neden Garlica Sarımsak Hapı:

İçeriği sayesinde yağ yakıcı özelliği ve aynı zamanda alınan gıdalarda bulunan yağı bloke ederek kana karışmasını engeller ve vücuttan dışarı atar. Diyet yapmadan zayıflatır.

Avrupa Yıldızlarının Zayıflama Ürünü Haline gelen Garlica Sarımsak Hapı şimdi Türkiye de Bakanlık Onaylı Piyasada olan ürünlerin aksine 6 mükemmel bileşenin bir araya getirilmesi ile ortaya çıkan mükemmel zayıflama ürünü Garlica Sarımsak Hapı nasıl etki eder.

Yeşil Çay Ekstresi (Green Tea Extract)
Yeşil Çay vücut sistemini güçlendirir. Total kolesterol seviyesini azaltır. HDL ve LDL (iyi huylu ve kötü huylu kolesterol) dengesiniz düzenler. Kan basıncını azaltıcı özelliği ile hipertansiyonda etkilidir. Yeşil çayın pıhtılaşmayı engelliyici özelliği vardır.
Anti Bakteriyel özelliktedir. Bakterilerce oluşturulan diş plaklarının oluşumunu engeller. Yeşil çay yüksek oranda C vitamini içerdiğini için sıksa kullanılan bir bitkidir. İçeriği sayesinde zayıflamaya yardımcı olur.

Mavi Yeşil Yosun (Spirulina)
Spirulina mavi yeşil alglerden mikroskobik bir yosun türü. Aslında ona asrın süper gıdası denilse de, geçmişi yüzyıllar öncesine dayanıyor Basit bir su yosunu görüntüsündeki spirulina, doğadaki en zengin biyolojik değerde bitkisel proteine sahip olan besindir. İçerdiği protein oranı %65 dir ki bu rakam en yakın rakibi olan soya fasulyesinin yaklaşık 2 katıdır.

Doğadaki en zengin organik demir oranına sahiptir Spirulina nın içeriği ve faydaları saymakla bitmez işte bazıları Vitamin, kalsiyum ve protein deposu, bağışıklık güçlendirici, AİDSe karşı pozitif etkili,radyasyonu vücuttan temizleyebilen, mide, karaciğer, kalp ve damar dostu, yan etkisiz, kan hücrelerini arttırıcı, antidepresan etkili, enerji verici, antioksidan, tokluk hissi vererek zayıflamaya yardımcı olur.

Kuşburnu Ekstresi (Rose Hip Extract)
İçerdiği vitaminlerle tam bir şifa kaynağı. 100 gram kuşburnunda 500 ile 1700 miligram C vitamini bulunuyor. Kuşburnunda ayrıca A,B1,B2,K,P vitaminleriyle Protein,Mineraller,potasyum,Sodyum,kalsiyum,Magnezyumfosfor ,meyve asitleri ve şeker bulunuyor. Kuşburnu, bulaşıcı hastalıklara ve soğuk algınlığına karşı, bedenin savunma sistemlerini güçlendiriyor, genel güçsüzlüklere ve yorgunluklara karşı da kullanılıyor.

Besleyici ve güçlendirici, hafif müshil, idrar söktürücü özelliğiyle kabızlık ve safrakesesi,böbrek ve mesane rahatsızlıklarında rahatlık sağlayan kuşburnu ayrıca, böbreküstü bezlerini çok olumlu etkileyerek önemli Hormonların üretimine destek sağlıyor.

Kuşburnu, yara iyileştirici ve kanı temizleyici özelliğinin yanı sıra böbrek ve idrar yolu taşları ve kumlarında, kanlı idrarda, gut hastalığında, soğuk algınlığı ve gripte, bitkinlik durumlarında, rahim kanamasında, mide kramplarında, yanıklarda, yaralarda, yağlı yemeklere karşı duyarlılık durumlarında da kullanılıyor.

Kan yapıcı, tansiyon düzenleyici, vücudun hastalıklara karşı direncini artırma gibi özelliklerinin yanı sıra Hemoroit ve ülser gibi hastalıklarda da yararlı oluyor. Çok yoğun vitamin zenginliği nedeniyle gözlerin dostu olan kuşburnunu ayrıca zayıflamaya yardımcı olur.

Meyve Kabuğu Ekstresi (Garcinia Mangostana)
Anavatanı Malaya yarım adası ve Sunda adaları olan bir meyve olur Durian gibi yalnız yağışlı tropik ülkelerin bir ürünüdür. Dünyanın en lezzetli meyvelerindendir. Üzerindeki kabuğun yumuşak lifleri ile meyve etine yapışık ve genellikle çimlenme yetenekleri olmayan birer ve büyücek çekirdekleri vardır. Meyvenin eti ekşi-tatlı ve keskin kokuludur. Bu koku biraz üzüm ve ahududuna benzemekle beraber bu meyvenin en önemli özelliği metopolizmayı hızlandırır tok tutar açlık hissini bastırır ve yağ yakıcıdır.

Sinameki (Cassia angustifolia)
Baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir bitkidir. Bu bitkinin yapraklarından elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir maddedir. En büyük özelliği Mide ve Bağırsakları yumuşatır ve çalıştırır . Kalbi kuvvetlendirir, Soğuk ve sıcaktan dolayı ciltte meydana gelen çatlaklara karşı iyi gelir. Kasları, adaleleri açar. Saçların çıkmasını sağlar. Devamlı baş ağrısına, kaşıntıya, sivilcelere ve sara hastalığına karşı faydalıdır.

Sarımsak Yağı (Garlic Oil)
Sarımsak tüketenlerde, mide, bağırsak, prostat, gırtlak ve meme kanserinin daha az görüldüğü bildirildi. Sarımsağın yapısında bol miktarda su, şeker içeren karbonhidratlar, kükürt bileşikleri, protein,lif ve serbest amino asitler bulunmaktadır..

Sarımsağın ayrıca yüksek miktarda fosfor, potasyum, kükürt, çinko, orta miktarda selenyum, A ve C vitaminleri ile az miktarda da kalsiyum, magnezyum, sodyum, demir, manganez ve B kompleks vitaminlerini içermektedirUygarlık tarihi boyunca sarımsağın tıp alanında özellikleri değerlendirilmiş ve birçok hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmıştır.

Sarımsağın bugün de atardamarları etkileyen hastalıklar, kanser, bağışıklık sistemi bozuklukları ve ağrılı eklem hastalıkları gibi birçok kronik hastalığın önlenmesi ve tedavisi amaçlı kullanılmaktadır Sarımsağın en önemli biyokimyasal özelliklerinden biri, vücuttaki zehirli toksin maddeleri atmaya yardımcı olma (antioksidan) potansiyelidir.

Sarımsağın bu özelliğinin, içinde bulunan organik kükürt bileşiklerinden kaynaklandığı düşünülmektedir.

ismail Edit:22-12-2009 08:17
  Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
  En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
  Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
  Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""