1

Apple Chrome Elma Krom Zayıflama Kapsülü

Kategori : Bitkisel Zayıflama 11-02-2010 11:44

elmakrom
APPLE CHROME ELMA KROM ZAYIFLAMA KAPSÜLÜ
Elma, meyveler arasında en sağlıklı olanlarından biridir. Atalarımızın söylediği gibi; "Günde bir elma, doktoru evden uzak tutar!" İçerdiği vitaminler ve potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi mineraller sayesinde, hastalıklara karşı daha dirençli olmamıza yardımcı olur. Elmanın bu özelliklerini bütünüyle içeren elma sirkesi ise besinlerin verimli kullanılmasına, metabolizmanın sağlıklı işlemesine ve vücudun asit alkali dengesinin korunmasına yardımcı olur.

Ve Elma Kapsüle sığdırıldı!

Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak besinler içerisindeki kalorileri kısa sürede yakmanızı sağlayan elma sirkesi, kilo vermeye de yardımcı olur. Elma Kapsülü kullanarak daha kolay ve daha etkili bir kilo kontrolüne sahip olabilirsiniz.

Apple & Chromium, elma ve krom kapsülü sıvı elma sirkesine kıyasla kullanıma daha uygundur, özellikle de elma sirkesinin asitli tadını sevmiyorsanız.

Elmayı kapsül olarak kullanmak hiç bu kadar kolay olmadı.

Kolesterol, yağ ve protein sentezi için hayatî bir mineral olan krom, glikoz   metabolizmasıyla etkileşir ve insülinin uygun kullanımıyla kan şekeri düzeylerinin sabit kalmasını sağlamaya yardımcı olur.  Böylece hem diyabetiklerde hem de hipoglisemisi olanlarda kullanımı yararlı olabilir. Krom, vücut tarafından en iyi, "krom pikolinat " olarak adlandırılan formda alındığında emilir. Bu formu, kandaki kolesterol ve glikoz düzeylerini de çok iyi kontrol edebilmektedir. Yağ kaybını artırarak, yağsız kas kitlesi artışı sağlamaya, osteoporozla savaşta ve ömrü uzatmaya yardımcı olur.

Krom, vücutta şeker (glikoz) kullanılması için gereklidir. Şeker hastalarına 15 gün ile 4-5 ay arasında günde180300 mikrogram krom verilince şeker hastalarının yaklaşık yarısında, şeker kullanılmasını daha iyi duruma geldiği gözlemlenmiştir. Kan şekerinin kullanılmasında düzelme, insulin hormonunun etkinliğinin artması demektir.  İnsülinin etkinliği artarsa, insülinin salgılanma yeri olan pankreasta, lüzumsuz derecede yüksek insulin salgılanmasına gereksinim azalır.

İnsülin salgılanmasında azalma, iştahın azalması, dolayısıyla vücutta yağ depolanmasının azalması demektir. Bu da kilo vermenin kolaylaşmasına yardımcı olur. Şişmanlığın önde gelen sebeplerinden birisi insuline karşı dirençtir. Krom kullanılması insulin direncini azaltarak gereksiz derecede fazla olan insulin salgılanmasını normale döndürmeye yardımcı olur.

Apple Chrome / içerik

Ürün İçeriği: Elma şırası sirkesi ekstraktı ( 7) , krom pikolinat (12), soya lesitin, vitamin B3, vitamin B5, çinko, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, vitamin B11, vitamin B12, yardımcı madde (ayçiçeği yağı), boyar madde, emulsifiye (gliserin), su, koyulaştırıcı (balmumu), balık jelatini.

Elma Şırası Sirkesi ekstraktı; Kalsiyum, Fluor, Potasyum, Magnezyum, Sodyum, Fosfor, Silisyum, A vitamini, Beta-Karotin, B1,B2 ve B6 vitaminleri, C Vitamini, Sirke Asitleri, meyve asitleri, pektin, doğal aroma maddelerini içermektedir.

Apple Chrome / Etkisi 
 
APPLE & CHROMIUM, VİTAMİN B, SOYA LESİTİN

Kilo kontrolünü kolaylaştırmaya, kilo vermeye,
Yağ kaybını hızlandırmaya, yağsız kas kitlesini artırmaya,
Tatlıya olan iştahın kesilmesine,
İçeriğindeki B komplex vitaminleri ile, daha az beslenerek daha zinde ve güçlü kalmanıza,
Diyabetiklerde kan şekeri ayarını düzenlemeye,
LDL-kolesterolü azaltmaya, iyi huylu HDL-kolesterolü yükseltmeye,
Kabızlığı önlemeye, hazmı kolaylaştırmaya ve şişkinliği gidermeye,
Vücuttaki birikintileri eritmeye,
İçerdiği doğal asitler ve enzimlerle kanın daha sağlıklı ve ince akmasına,
Kadınlarda adet ağrılarının giderilmesine,
Alkollü içki tüketme isteğini azaltmaya,  yardımcı olur.
 
KROMUN ETKİSİ

Karbonhidratlara karşı aşırı iştahı kontrol altına almaya,
İnsülinin etkisini aktive ederek, hücrelerin glikoz kullanımını artırmaya, yağ dokusunu azaltmaya, kas dokularının daha sağlam ve daha sıkı olmasına,
Kemik erimesini ve yaşlanmanın etkilerini azaltmaya,
Vücuttaki yağ kitlesini azaltıp kas kitlesini artırarak, vücut hatlarının daha düzgün görünmesine ve kas yapmaya, yardımcı olur.

SOYA LESİTİNİN ETKİSİ

Vücuttaki yağları eritme özelliği sayesinde vücuda giren yağların depolanmadan yok edilmesine böylelikle kilo vermeye,
Kronik yorgunluk sendromuna ve zarar gören karaciğer hücrelerinin onarımına,
Yaşlanma etkilerini azaltmaya, kolesterol seviyesini düşürmeye,
İnsülin ihtiyacını azaltmaya, yardımcı olur.

B VİTAMİNLERİNİN ETKİSİ

Diyetlerin en büyük desteğidir. Sinir sistemini ve bağışıklık sistemini güçlendirerek bitkinliği giderdiği, sinir siteminin çalışmasına, yağlı asitlerin metabolizmasına, kırmızı kan hücrelerinin olgunlaşmasında önemli rol oynadığı literatürlerde kayıtlıdır.

B-1 vitamini, vücudun glikozdan oluşan enerjiyi kullanmasını sağlamaya, B-1, B-2 ve B-12 vitaminleri enerji üretimine yardımcı olur.
B-6 karaciğerin östrojeni kullanmasına, hormon seviyelerinin normalleşmesine yardımcı olur ve kendimizi keyifli hissetmemizi sağlayan serotonin üretimini kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Elma şırası sirkesi ekstraktı;

Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak besinler içerisindeki kalorinin kısa sürede yakılmasına,
Kalsiyumun vücutta daha verimli kullanılmasına,
Uzun süre kullandığınızda, kemik ve eklemlerinizdeki sertlik ve sıkıntıların geçmesine,
Yüksek tansiyonun oluşmasını engellemeye,
Elmanın özü olan asetik asit nişasta emilimini azaltmaya ve mide boşalmasını geciktirmeye,
Asidik yapısından dolayı ve içerdiği enzimlere bağlı olarak yağ yakımına destek olarak kilo vermeye, yardımcı olur. 

Apple Chrome / Kullanım

Apple&Chromium; bol su ile sabahları aç karnına 1 tane alınır. Önerilen doz aşılmamalıdır. Daha etkin olması için egzersiz ve diyeti tavsiye ederiz. Doz aşımı halinde tamamen bitkisel ekstraktlardan imal edildiğinden vücutta hiçbir yan etki oluşturmaz.

6 ve üzeri fazla kilosu olanlar; sabah kahvaltisindan 20 dakika önce 1 adet ve aksam yemeğinden 20 dakika önce 1 adet olmak üzere 2 günde adet kullanmaları önerilmektedir.

Uyarı: Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız. İnsüline bağımlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir.

Apple Chrome / Farkı 
 
Apple&Chromium+Vitamin B, elma şırası sirkesi esasına göre hazırlanmış formüllerin, geliştirilmiş bir üst formülü olarak hazırlanmıştır. İçeriğine eklenen Krom, Soya Lesitin ve B vitaminleri ile güçlendirilmiştir.

Elma Şırası Sirkesinin bugüne kadar var olan formları, tozların sıkıştırılmış tabletleridir. Tablet formların tersine, Apple&Chromium+Vitamin Bnin içindeki elma şırası sirkesi sıvı halde elde edilmiş ekstrakt özüdür. Bu durum elma şırası sirkesinin etkinliğini artıran bir özelliktir. Tablet yerine, soft jel formunda hazırlanan kapsülün farkı; midede patlayarak su ile birleşen karışım içeriğinin, midenin şişmesine ve dolayısıyla uzun süre tokluğun hissedilmesine yardımcı olmasıdır.

Kapsül içeriği sıvı olduğundan direk kana karışarak, etkisini çok kısa zamanda göstermektedir. Kapsülün içeriğinin soft jel formunda olması istenen neticeye çok kısa zamanda ulaşılmasına katkıda bulunur. Jel tabakasının Balık jelatini ile kaplanmış olması gıda takviyelerinde en çok istenen özelliklerinden biridir.

    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""