1

Acai Berry Çileği

Kategori : Bitkisel Zayıflama 22-12-2009 08:22

Acai Berry Çileği Zayıflamaya Yardımcı Bitkisel Kapsül

Acai Berry zayıflama (kilo kaybı) sürecinde yararlı bir bitkisel ürün olduğunu duymuşsunuzdur.Hangi meyve DÜNYA´DA Number One Superfood ( Bir numaralı süper meyve) lakabı almıştır ki? Bu lakap Acainin zayıflama ürünündeki başarısını gösterir.Acai Berry Çileği tableti vücudumuzun metabolizmasını ayarlamada mükemmel bir üründür. Metabolizmamız da hangi yiyeceği yersek yiyelim vücudumuzda enerji olarak yakılır. Yediğimiz yiyeceklerin enerji kısmını vücudumuz yaktıktan sonra kalanı vücudumuzda yağ olarak kalır. Bu durum bizim kilo almamıza ve vücudumuzun yağlanmasına sebep olur. Ancak Acai Berry Çileği tabletlerini kullanmaya başladığımızda vücudumuzun yakamadığı yağları Acai tabletleri sayesinde yakar ve enerjiye dönüştürebiliriz. Bu şekilde vücudumuz çok daha sağlıklı ve zinde kalır. Bu şekilde de hızlı bir şekilde zayıflamaya başlamış oluruz. Amazonlarda bulunan Acai Berry Çileği palmiyesi olarak bilinen euterpe cinsi siyah üzüme benzeyen bir meyvedir. Bu meyve ağacında çok fazla acai meyvesi bulunmaktadır. Acai Berry Çileği meyvesi püre yapıldıktan sonra %80 meyve püresi olarak ayrılır. Kalan %20 civarında atığı kullanılmaz. Piyasaya da Acai Berry Çileği meyvesinin püre hali satılmaktadır. Acai Berry Çileği püresini tablete ve bitkisel ürünlere dönüştürürken hiçbir kimyasal işlemden geçmez. %100 doğaldır. Şimdiye kadar bir çok diyet formülüyle hayal kırıklığına uğradığınızı biliyoruz. Siz yinede ACAIye bir şans verin. Deneyin ve hayatınız değişsin. Geçici değil kalıcı çözümü keşfedin.


ACAİ hayatınızın bir parçası olacak.
 
Dünyada En sağlıklı meyve olarak ün yapmıştır. Ve birçok araştırma sonucu da bunu desteklemektedir. Şu anda dünyadaki lakabı NUMBER ONE SUPERFOOD olarak adlandırılmaktadır. İçinde bulunan C vitamini, B1 ve B2 vitaminleri ile en sağlıklı meyve olarak gösterilmektedir.


Acai Berry Sağlıklı Zayıflamaya yardımcı ve Konforlu Yaşam Yöntemi!
 
Eğer sağlıklı kilo vermek istiyorsanız İnanın bunu yapmanın yolu çok kolay.


1- Aç kalmadan
2- Diyet rejimine girmeden
3- Enerjinizi kaybetmeden
4- Pahalı programlara katılmanıza gerek kalmadan
5- Evinizden çıkmadan
6- Kendinizi yormadan


Artık mümkün..Acai Berry Çileği ile mümkün.. Klinik olarak A.B.D ve AB ülkelerinde ispatlanmıştır. Ve hepsinden önemlisi asıl sorunumuz olan kilo vermemize rağmen verdiğimiz kiloları geri alma problemidir. Acai ile çok hızlı kilo vermenize karşın verdiğiniz kiloları geri almazsınız.
 
Amerika ve Avrupada 1 numaralı SUPERFOOD artık Türkiyede !!!
Acai Berry Çileği son yıllarda dünyaca ünlü sporcular, yıldızlar ve sağlık bilinci olan kişilerce yaygın olarak kullanılan gıda takviyesidir. Amerikada da satışı yapılan, büyük talep gören ve etkisi kanıtlanmış olan acai, Birçok uzman doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Amerika´da Dr. Mehmet Öz´ün de katıldığı Oprah şovunda gençleştirici ve vücudu forma kavuşturucu etkisinden övgüyle bahsedilen Acai Çileği dünyada binlerce kişinin sağlıklı ve zinde bir vücuda kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

ACAİ Kapsül enerji verip kişiyi zinde tutar. Sindirim ve dolaşım sistemini düzenleyerek, metabolizmanızın çalışma hızını arttıracaktır. Aynı zamanda BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR bağışıklık sistemini güçlendirip kan dolaşımını düzene soktuğunu kanıtlamıştır. Florida Üniversitesi, acai böğürtlenlerinin lösemili hücrelerin yüzde 86sını yok ettiğini ortaya koymuştur. Bu sayede ACAİ, özellikle Amerikalı bilim adamlarınca dünyanın en sağlıklı meyvesi olarak tanımlanmaktadır.
Kilo veriminde çözüm arayanlar için yardımcı ACAİ !!!
 
ACAİ  metabolizma üzerinde itici güç oluşturmakta özellikle kilo verimi sırasında vücudun adaptasyonunun gerçekleşip, kilo veriminde duraksama yaşandığı durumlarda da acai tüketimi yağların yakılmasında en önemli faktör olarak değerlendirilir.

Acainin diğer bir özelliği zengin posa kaynağı olmasıdır.. Acai bu yönüyle , bireylerin gün boyu, tokluk hissetmelerine yardımcı olarak, ara öğünlerde atıştırma isteği ve gece yemelerine engel olabilecek niteliktedir.
Yüksek Amino asit içermesi sayesinde Acai Berry Çileği, fiziksel aktivite yapan kişilerde de kasların işlevi ve gelişmesi için de çok önemlidir. Acai Berry Çileği, içerdiği yağ asitleri ve amino asit bileşimi de kişide yağ yakımını  ve  kas gelişimine destek sağlayabilmektedir. Vücudunuzda kas kitlelerindeki artış, vücudun harcadığı enerjide artış yaratacağından  kilo kaybı daha hızlı bir şekilde gerçekleşecek doğal yolla ideal kilonuza ulaşmanız sandığınız kadar zor olmayacak.
 
Acai Kapsülünün Belli Başlı Yararları
 
* Düzenli ve kalıcı zayıflama sağlar.
* Enerji seviyenizi yükseltir.
* Zihin açıklığı sağlar.
* Bütün hayati vitaminleri içerir.
* Cinsel istek ve performansınızı maksimum seviyeye çıkarır.
* Yaşlanma sürecini minimum seviyeye indirir ve yavaşlatır.
* Şeker hastalığına iyi gelir.
* Sindirim sistemi dolaşımını hızlandırır.
* Kan şekerinizi dengede tutar.
* Depresyondan uzak tutar.
* Genel fiziksel gücünüzü arttırır.
* Uyku probleminize iyi gelir.
* Bağışıklılık sistemini güçlendirir.
* Kanserli hücrelerle maksimum seviyede savaşır.
* Kolesterol seviyesini normal seviyelerde tutar.
* Cildinizi gençleştirir ve sağlıklı görünmenizi sağlar.
* Kolesterol seviyenizi düzenler.
* Gözünüzün görüş seviyesini maksimum seviyeye çeker.
* Fiziksel yaralanmalarda hızlı iyileşmenize yardımcı olur.
* Depresyon semptom ve belirtilerini kısmi olarak iyileştirir
* Bir çok vitamin içerir
* Yangı ve iltihapları en aza indirir
* Çok sayıda güçlü antioksidan içerir
* Acai Çileği yüksek oranda fiber ihtiva eder.
* Kanser hücreleri ile savaşır.
* Sağlıklı bir kalp işlevi için faydalıdır.
* Arterosiklerozis damar tıkanıklıklarını önler.
* Şeker hastalını hafifletir.
* Yaşlanma sürecini yavaşlatır
* Çok sayıda önemli mineral ihtiva eder
 
Kullanım Şekli
Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez, yemeklerden yaklaşık 1 saat önce bir miktar su ile alınmalıdır. Düzenli kullanımda etkisini katlayacaktır.

    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""