1

Perfect Pushup Şınav Çekme Aparatı

Kategori : Aksesuar 20-12-2009 21:55

    80773perfectpushupbig

Perfect Pushupın Avantajları:

 • Perfect Pushupın orijinal tutamakları şınav çekerken kollarınızın doğal hareketini sürdürmesini sağlar.
 • Her çalışmanızda kusursuz ve tam randımanlı şınavlar çekersiniz. 
 • Çok daha iyi sonuçları çok daha kısa zamanda elde edersiniz. 
 • Çok daha fazla kas çalıştırır. 
 • Eklem burkulmalarını engeller. 
 • Hem erkek hem de kadınlar için ideal bir alettir. 
 • Rahat kullanım ve kontrol. 
 • Lastik zemin şınav egzersizi için en uygun platformu sağlar.
 • 80773perfectpushupsinavcekmeaparatibig

Perfect Pushup en eski ve bilindik egzersiz türlerinden biri olan şınava yeni bir tanım kazandırıyor.

Şınav ve benzeri egzersiz türleri konusunda çok fazla bilgiye sahip olan eski bir ABD Donanması Özel Kuvvet subayı tarafından icat edilen Perfect Pushupın kendi ekseni etrafında dönebilen tutamakları, siz şınav çekerken kollarınızın da vücuduzla aynı yönde doğal hareketini sürdürmesini sağlar.

Perfect Pushupa has bu özellik sayesinde, siz şınav çekerken kol, göğüs, omuz ve sırtınızda çok daha fazla kasın çalışması sağlanır. Döner tutamaklar aynı zamanda bilek ve dirsek burkulmalarını önlerken, kürek kemiği ve sırt kaslarını daha çok çalıştırarak omuzlarınızın güçlenmesini sağlar.

Daha ilk denemenizde Perfect Pushupın rahatlığını ve etkinliğini hemen fark edeceksiniz!
Şınav çekmek, yapabileceğiniz en kolay ve etkili egzersizlerden biridir. Pahalı aletler gerektirmediği gibi size ve vücudunuza olan katkısı muazzam düzeydedir. Fakat ne yazık ki, çoğu insan doğru bir şekilde şınav çekmeyi bilmediğinden, bu egzersizden tam anlamıyla randıman sağlayamadıkları gibi, kendilerini sakatlama ihtimalleri de bulunur. Perfect Pushup ile her çalışmanızda ise, bu klasik egzersizden hiçbir zaman olmadığı kadar çok yarar sağladığınızı göreceksiniz.


Nasıl çalışır?
Perfect Pushupın kendi ekseni etrafında dönebilen tutamakları siz şınav çekerken kollarınızın da vücuduzla aynı yönde doğal hareketini sürdürmesini sağlar. Perfect Pushupa has bu özellik sayesinde, şınav çekerken kol, göğüs, omuz ve sırtınızda çok daha fazla kasın çalışması sağlanır. Her düzeyde egzersiz ve antremanda rahatlıkla kullanılabilir.

Perfect Pushupın döner tutamakları bilek ve dirsek burkulmalarını önlerken, kürekkemiği ve sırt kaslarını daha çok çalıştırarak omuzlarınızın güçlenmesini sağlar.

Fitness

Kaslarınız güçlenene dek egzersizlerinize dizlerinizin üzerinde başlayın. Başlangıçta yalnızca birkaç şınav çekseniz de sakın bunun cesaretinizi kırmasına izin vermeyin. Az daha çok demektir ve form tutmanız bu aşamada daha önemlidir. Perfect Pushup ile kollarınızın, göğsünüzün ve sırtınızın güç kazanması çok uzun zaman almaz ve kısa sürede günde 100 şınav çekecek bir noktaya gelebilirsiniz.


Rehabilitasyon Süreçlerinde Perfect Pushup
Birçok sakatlanma ve yaralanmanın esas nedeni kasların güçsüzlüğüdür ve bu kasların güçlendirilmesi sakatlanmalara yol açan vücut dengesizliklerini ortadan kaldırabilir. Ayrıca Perfect Pushup ile kasların güçlendirilmesi ile, vücut dayanıklılığınızı da arttırabilirsiniz.

Başınızdan bir sakatlık geçtiyse ya da vücudunuzu güçlendirmek istiyorsanız, Perfect Pushup daha hızlı bir iyileşme ve güçlenme süreci için ideal bir alettir. Orijinal hareketli tutamakları ile şınav esnasında kollarınız doğal hareketini sürdürür ve kas zorlanmalarıyla sakatlıkları engellerken, vücudunuza güç, denge, esneklik ve dayanıklılık kazandırır.

Perfect Pushup ile Spor Antremanları
Hangi sporu yapıyor olursanız olun, Perfect Pushup performansınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Tenis, golf veya basketbol; Perfect Pushup her tür spor için ideal bir antreman aletidir.

Tenis ve Perfect Pushup
Tenis oyunu eller, bilek ve dirseklerde güce dayanır. Aynı zamanda iyi bir dengeye ve tam bir esnekliğe ihtiyaç duyarsınız. Servislerinizin güçlü olması ve etkili servis karşılamaları için hem kaslarda hem de omuz ve sırtta güce gereksinim duyarsınız. Perfect Pushup vücudunuzun bu kesimlerini güçlendirmek için ideal bir alettir.

Perfect Pushupa has özelliklerden biri olan hareketli tutamaklar ile, çok daha hızlı servis ve vuruşlar yapmaya başlarken, kazandığınız dayanıklılık ve esneklik sayesinde sakatlanmaların da önüne geçmiş olursunuz.

Golf ve Perfect Pushup
Şınav gibi golf de her yaşa uygun bir spordur. Golf oyununuzu iyi bir seviyede tutmak için odaklanmanız gereken birkaç farklı nokta bulunur: güç, dayanıklılık, denge, kas gücü ve esneklik. Tüm bu özellikleri Perfect Pushup ile kısa zamanda edinebilirsiniz.

Golfde başarının arkasında kas gücü yatmaktadır. Perfect Pushup karın, sırt ve omuz kasları için benzersiz bir egzersiz aletidir.

Ana kasların güç kazanması ile çok daha uzun vuruşlar yapabilirsiniz.
Daha fazla kol gücü ile daha uzun seriler ve hızlı vuruşlar çıkarabilirsiniz.
Kas gücü ile denge ve dayanıklılık kazanır, oyuna odaklanma ve kontrol konusunda zorlanmazsınız.

Basketbol ve Perfect Pushup
İster rekabetçi, hırslı bir oyuncu olun, ister yalnızca arkadaşlarınızla eğlenmek için oynayın, favori sporunuz basketbol ise, asıl ihtiyaç duyduğunuz şey de güç ve dayanıklılık olacaktır. Ne denli güçlü olursanız, aynı ölçüde kararlı bir oyun çıkararak, daha etkili ataklar yapabilir, ribaund ve defans özelliklerinizi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda denge ve esnekliğinizi geliştirmek için omuz, kol ve ellerinizi de güçlendirmeniz gerekir. Perfect Pushup bunun için en ideal alettir.

Perfect Pushup kullanım uyarıları
Fitness antremanları ciddi sakatlanmalara yol açabilir. Güvenli bir teknik ve sağduyu ile sakatlanma riskleri azaltılabilir.

Perfect Pushup ile kazanacaklarınız
Perfect Pushup her düzeyde egzersiz programında bulunması gereken bir alettir! Perfect Pushup ile her çalışmanızda, şınav egzersizlerinden hiçbir zaman olmadığı kadar çok yarar sağladığınızı göreceksiniz.

Perfect Pushup Brüt Ağırlık: 2,7333 kg

  Aksesuar hakkında

  Kürşat Abit

  Merhaba,

  perfect push up aparatından satın almak istiyorum.nereden nasıl temin edebilirim.

   

  kursatabit@gmail.com

  06-03-2011 20:36

   Aksesuar hakkında

   İlker Menderes

   Merhaba,

   Perfect Pushup Şınav Çekme Aparatı satın almak istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz

   29-09-2011 09:24

    Libozom Hakan ERŞAHİN

    Perfect Pushup Şınav Çekme Aparatı satın almak istiyorum.

    Yalnız bu fotoğraftakinden arıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz

    11-12-2012 09:40
     Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
     En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
     Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
     Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""