1

Paramount Fitnessline Serisi

Kategori : Ağırlık Çalışma Merkezleri 17-12-2009 20:55

fs50legextlegcurl
Yeni Life Fitness Circuit Serisi, deneyim seviyesi ne olursa olsun tüm kullanıcılar için ideal vücut geliştirme çözümüdür. Yeni başlayanlardan, düzenli olarak çalışanlara ve zaman kısıtlaması nedeniyle egzersiz yapmaya duydukları ilgili kaybetmiş olanlara kadar herkes, bu seri ile tüm vücut egzersizlerini istedikleri şekilde yapabilirler. Ayrıca, Circuit Serisi yer ve bütçeleri sinirli olan tesisler için de mükemmel bir seçenektir. Daha az deneyimli kullanıcılar için de uygun olan bu cihazlar, ayni zamanda deneyimli kullanıcıların da tüm vücut çalışma ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliktedir. Kullanımı kolay olan Circuit Serisi cihazlar, kullanıcıları fitness alışkanlığı kazandıracak şekilde motive eder ve olağanüstü sonuçlar sunar.

cs

Paramount Fitnessline Serisi Özellikleri
 
 
 Etkinlik.
Küçük aralıklarla yükseltilebilen zorluk derecesi, kullanıcılara başarma hissi tattırır ve egzersiz yapmaya motive eder. Konsantrik (kısa) ve eksantrik (uzun) hareketler, her gün kullanılan kasları çalıştırır ve zamanı kısıtlı olan kullanıcıların kurulum ayarları ile vakit kaybetmelerini önler.
 
 
 Benzersiz Bir His. Patentli poliestomer Lifeband serisinden Lifeband Resistance Sistemi ile zorluk seviyesi yumuşak ve dengeli bir hale getirilmiştir. Biyomekanik açıdan doğru hareketler, vücudun doğal hareket yolunu izler.
 
 
 Kullanım Kolaylığı. Push butonlu zorluk seviyesi seçim imkanı, kurulum ayarlarına gerek olmaması ve düşük başlangıç zorluk seviyesi, bu cihazların kullanımını son derece kolay kılmaktadır.
 
 
 Bakim Kolaylığı. Önceden geliştirilmiş circuit programları, deneyim seviyesi veya hedefi ne olursa olsun tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamanıza imkan tanır. Ayrıca, mahfaza içersine alınmış korumalı direnç sistemi ve kurulum ayarı gerekmemesi nedeniyle, bakim gerektiren parçaların sayısı minimumda tutulmuştur.
 
 
 Estetik Görünüm. Sessiz çalışan bir direnç sistemine sahip sofistike tasarımı ile her tesisin sahip olduğu ortama önemli katkılar sağlar. 

    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""