1

Hammer Plate Loaded

Kategori : Ağırlık Çalışma Merkezleri 17-12-2009 20:50

hsheroplate

Hammer Strength, dünyanın 1 numaralı ağırlık bloklu ekipmanıdır ve bu endüstrinin en gelişmiş ağırlık kaldırma ekipmanları teknolojilerinden birine sahiptir. Kurucusu Gary Jonesun devrim yaratan vizyonu ve rehberliği ile Hammer Strength, insan hareketlerinin yakınsak ve ıraksak eğrileri ve sağladığı ergonomik avantajlar üzerinde araştırmalar yapan ilk kurulusu olmuştur. Su an itibariyle Hammer Strength, 80in üzerinde yeni ürün üzerinde çalışmaktadır. Hammer Strength size her sıklette şampiyonluk için gereken gücü vermeye hazır.

insetplate1 insetplate2 insetplate3
PLATE LOADED CIHAZ ÖZELLIKLERI
 
 
 Detaylı Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) yazılımları ve yıllar boyu atlet ve eğitmenlerle işbirliği içersinde sürdürülen çalışmalar, ağırlık bloğu kullanılan her ekipmanın en doğal ve ergonomik açıdan doğru hareket yollarını izleyebilmesini sağlamaktadır.
 
 
 Iso-Lateral® teknolojisi, en akıcı yakınsama ve ıraksama eğrisi hareketlerini mümkün kılar. Böylece, kullanıcılar her iki ayağını veya kolunu ayni anda ya da bir defada tek bir ayağını veya kolunu çalıştırabilecekleri gibi, ayni anda bir ayak ve bir kollarını farklı ağırlıklar kullanarak çalıştırabilirler.
 
 
 Ground Base® teknolojisi, standart veya özel ağırlık çalışma programları sırasında en gelişmiş ayakla yere basma pozisyonunu almanızı sağlar. Ground Base ekipmanları, daha iyi bir denge ve tüm vücut stabilizasyonu sağlanmasına yönelik olarak gerçek hayatta yapılan hareketleri simule eder.
 
 
 Hammer Strength Benches ve Rackları size en kapsamlı ağırlık çalışma ekipmanı seçeneklerini sunar ayarlanabilir benclerden oturma racklarına, dambellere, karin kası çalıştırma ekipmanlarına ve daha fazlasına
 
 
 Hammer Strength cihazları, satın alınan modele göre değişen bir çok standart ve isteğe bağlı özellik sunmaktadır. Standart ağırlık askıları, daha etkin mekan kullanımına olanak verecek şekilde, ağırlıkların cihaz üzerinde muhafaza edilmesine imkan tanır. Standart olarak sunulan kauçuk ayaklar, şasinin tabanını korurken, kaymayı da engeller. İsteğe bağlı olarak sunulan karşı ağırlıklar, daha düşük başlangıç seviyesi ağırlıklarının kullanımına olanak tanır.
 

    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    En ucuz ve En kaliteli spor aletlerin tanıtımı burada
    Üyelerin eklediği ürünlerden sitemiz sorumlu değildir
    Spor aletlerindeki ürün resimleri üretici firmalarına aittir.""Spor Aletleri © 2009 ""